Features & Details

Oto legendarna strzelanka czołgowa! Dołączcie do społeczności 100 milionów graczy z całego świata. Walczcie w formacie 7 na 7 – sami albo w grupie znajomych, badajcie i ulepszajcie pojazdy pancerne, stosujcie różne taktyki i wygrywajcie. Wybierzcie czołg i do boju!
CECHY GRY
• Ogromny świat czołgów: ponad 350 unikalnych i wyjątkowych pojazdów! Pojazdy wierne historycznie, czołgi eksperymentalne na bazie projektów znanych inżynierów, opancerzone monstra z popularnych światów alternatywnych – tutaj wszystko łączy się w jedno!
• Dynamiczne bitwy 7 na 7 w różnych trybach i w ponad 25 lokalizacjach. Żadnej bitwy nie można przewidzieć: wynik zależy od Was i Waszej drużyny.
• Tutaj sporo się dzieje! Wydarzenia gry z rzadkimi pojazdami jako nagrodami oraz bitwy z diametralnie różnymi rozgrywkami. Stańcie się niewidzialni (i nie tylko) w Mad Games, sprawdźcie się w trudnych bitwach realistycznych lub… stańcie się prawdziwą, malutką kaczką bojową na 1 kwietnia!
• Rozbudowany system postępów. Badajcie pojazdy, począwszy od czołgów I poziomu aż po potężne maszyny poziomu X. Wymieniajcie działa, wyposażenie, nakładajcie kamuflaż – dopasujcie swój pojazd do własnego stylu gry!
• Spektakularna grafika, która automatycznie dopasowuje się do Waszego urządzenia. Ustawienia ręczne pomogą znaleźć równowagę pomiędzy soczystą grafiką a dużą liczbą klatek na sekundę.
• Gra drużynowa. Twórzcie plutony ze swoimi znajomymi lub dołączcie do klanu, by walczyć razem z podobnie myślącymi graczami w bitwach punktowanych i by uczestniczyć w nagradzanych turniejach!

Gra wymaga co najmniej 2,5 GB wolnej pamięci i połączenia z Internetem.

Więcej na https://wotblitz.eu

Graj World of Tanks MMO Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz World of Tanks MMO