Paint By Number - Darmowa kolorowanka i łamigłówka

Paint By Number - Darmowa kolorowanka i łamigłówka

Planszowe | Better Life - Color and Draw

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 10 kwietnia 2020

Funkcje Gry

Rozjaśnij dni za pomocą Paint By Number! 🥰

Paint By Number to gra polegająca na rysowaniu i malowaniu nowoczesnych dzieł sztuki za pomocą kolorowania według liczb. Kolorowanka i gra logiczna dla wszystkich, w tej książce do kolorowania jest tyle darmowych i fascynujących kolorowanek, a nowe zdjęcia do malowania numerami będą aktualizowane codziennie! 🎨 Dziesiątki kategorii kolorowanek do wyboru, takich jak zwierzęta, miłość, układanka, cytaty, postacie, kwiaty, mandale i tak dalej. Oprócz zwykłych stron do kolorowania o jednolitym kolorze, niesamowite kolorowe strony o gradiencie i wspaniałe zdjęcia tapet czekają na kolorowanie tutaj. 😆 Podziel się arcydziełami z przyjaciółmi i rodzinami, ciesz się kolorowaniem według liczb i pięknymi dziełami sztuki!

Wszystkie zdjęcia są oznaczone cyframi, wystarczy wybrać jedno zdjęcie podążające za sercem, 💗 i dotknąć odpowiednich komórek kolorujących zgodnie z numerami kolorystycznymi palety, łatwo jest ukończyć grafikę i ożywić zdjęcia w krótkim czasie, kolorując według liczb .👩‍🎨 Kolorowanie nigdy nie było łatwiejsze, spróbuj teraz i narysuj fantastyczne strony do kolorowania z malowaniem numerami!

Kluczowe cechy
- Wygodny i szybki: maluj cyframi w dowolnym miejscu bez użycia ołówka lub papieru
- Różne unikalne obrazy i nowe strony do kolorowania są aktualizowane codziennie! 🍁
- Duża różnorodność kategorii tematycznych: urocze zwierzęta, postacie, piękne kwiaty, wspaniałe miejsca i wiele innych tematów
- Łatwy do pokolorowania: ciesz się prostotą i łatwością malowania według numerów i użycia aplikacji, użyj wskazówek, aby znaleźć małe trudno dostępne komórki.
- Szybkie udostępnianie: dzieła sztuki kolorowania postów we wszystkich sieciach społecznościowych i dzielenia się z przyjaciółmi i rodziną.

Oto, jakie informacje są wymagane przez naszą aplikację i jak wykorzystywane są uprawnienia.

Aby mieć pewność, że możesz pomyślnie zapisywać i udostępniać dzieła, potrzebujemy pozwolenia Paint by Number na dostęp do zdjęć, multimediów i plików na twoim urządzeniu, a to uprawnienie obejmuje odczyt i zapis zawartości Twojego magazynu. Tylko przy tych uprawnieniach aplikacji funkcja zapisywania i udostępniania działa dobrze.

Wymagamy tylko bezwzględnej minimalnej liczby uprawnień potrzebnych do obsługi podstawowej funkcjonalności, więc nieważne. Więcej informacji na temat uprawnień do aplikacji można znaleźć w informacjach o aplikacji w Google Play. Dziękujemy za zrozumienie, a my postaramy się zapewnić Ci lepsze wrażenia kolorystyczne!

Skontaktuj się z nami: paint_support@dailyinnovation.biz
Śledź naszą stronę: https://www.facebook.com/PaintByNumber.coloringbook/

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Paint By Number - Darmowa kolorowanka i łamigłówka na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Paint By Number - Darmowa kolorowanka i łamigłówka w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Paint By Number - Darmowa kolorowanka i łamigłówka z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Paint By Number - Darmowa kolorowanka i łamigłówka

  • Klinij w ikonę Paint By Number - Darmowa kolorowanka i łamigłówka na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować