Hearthstone
Hearthstone

Hearthstone

Kartu | Blizzard Entertainment, Inc.

Play on PC with BlueStacks – the Android Gaming Platform, trusted by 500M+ gamers.

Page Modified On: April 27, 2020

Přiveďte si hrdiny hry Warcraft domů

Hrou World of Warcraft přichází jedna z nejočekávanějších mobilních her roku. Hearthstone je klasická karetní hra, která Vás vtáhne a nikdy nepustí. Tato zdánlivě jednoduchá hra pro systém Android je neuvěřitelně zábavná a přitahuje miliony hráčů na celém světě. Nezáleží na tom, jaké máte zkušenosti s karetními hrami, Hearthstone vás okamžitě dostane přímo do centra dění a za chvíli budete ostatních hráče porážet.

Zatímco na první podhled je Hearthstone jednoduchá karetní hra, v hloubi naleznete intenzivní příběh plný akce a kouzel. Sbírejte speciální karty a sestavte si maximální sadu. Bojujte proti hrdinům světa Warcraft, jako jsou Thrall, Uther a Gul´dan. Díky pravidelnými aktualizacím a přidávanému novému obsahu si hra Hearthstone určitě udrží přední místo mezi bestsellery. Osvoboďte hrdiny Warcraft a zahrajte si Hearthstone na počítači PC nebo Mac s novým nástrojem BlueStacks Android Emulator. BlueStacks je program, který vašemu počítači PC nebo Mac umožňuje přehrávat více než tisíc různých her a aplikací pro Android.

Game Features

Enhancements

 • Enhancements
 • Makro

  Automate the predictable in Hearthstone and transform your gameplay with Macros. Get access to inventive Macros in the BlueStacks Macro Community

 • Multi Instance

  Play Hearthstone on one window. And chat with your friend on the other. Press CTRL + Shift + 8 to open the Multi-Instance Manager. And start creating fresh instances or clone an existing one.

 • Sinkronisasi Multi-Instance

  Play Hearthstone with the power of Multi-Instance Sync. Replicate what you are doing on the main instance on all other instances. Level up faster, play more.

 • Skrip

  Script your way to gaming glory in Hearthstone with BlueStacks Script. Write and run a set of commands to automate repeated tasks. Trigger the command by assigning it to any key.

How to Download and Play Hearthstone on PC

 • Download and install BlueStacks on your PC

 • Complete Google sign-in to access the Play Store, or do it later

 • Look for Hearthstone in the search bar at the top right corner

 • Click to install Hearthstone from the search results

 • Complete Google sign-in (if you skipped step 2) to install Hearthstone

 • Click the Hearthstone icon on the home screen to start playing

Watch Video

Prvním krokem k úplné karetní dominanci je kliknout na výše uvedený odkaz a hrát Hearthstone na počítači PC nebo Mac pomocí BlueStacks. Jakmile začne automatické stahování a instalační proces, můžete v klidu sedět a relaxovat. Za chvilku budete připraveni přejít do obchodu Google Play a ke všem titulům pro systém Android, které obsahuje. Jakmile se průvodce instalací dokončí, klikněte na vyhledávací ikonu a ta vás přesune do obchodu Google Play. Zde můžete nakupovat a instalovat si téměř jakoukoli aplikaci nebo hru jednoduše tak, že kliknete na ikonu „instalovat“.

Výhod, proč hrát hru Hearthstone na počítači PC nebo Mac, je příliš mnoho na to, abychom je zde vyjmenovávali. První výhodou je, že se hraje na mnohem větší hrací ploše. To vám poskytne mnohem větší požitek ze hry. Prohlédněte si toto nádherné umělecké dílo se všemi jeho detaily. Na velké obrazovce jsou čísla a písmena mnohem lépe čitelná a viditelná. Ovládací prvky jsou oproti ovládacím prvkům vaší dotykové obrazovky na telefonu nebo tabletu vylepšeny. To vám poskytne mnohem příjemnější zážitek ze hry a plynulejší hru.

Click to Install