Papa Louie Pals

Papa Louie Pals

Simülasyon | Flipline Studios

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 4 Eki 2022

Oyun Özellikleri

SİZ Papa Louie dünyasında karakterleri ve hikayeleri oluşturmak Papa Louie Pals, içinde yaratıcılık Işılda! Tasarım ve kendi benzersiz Pals bir koleksiyon kaydetmek ve paylaşmak için sahneleri ve hikayeleri oluşturmak için kullanabilirsiniz.


PALS TON CREATE
Şimdiye kadar kendi karakterlerini tasarlamak için olmadığı kadar kolay! Senin Pal vücut ayarlamak cilt tonları ve saç renkleri geniş bir yelpazede seçim, ve Pal için çiller ve makyaj gibi ekstra bilgi eklemek için kaydırma çubuklarını kullanın. bu mükemmel bir görünüm için sadece doğru saç modeli bulun ve onlara biraz kişilik vermek ağız ve göz stillerini değiştirin. Herhangi bir zamanda giyim bölümüne geçiş yapın Pal için benzersiz gömlek, pantolon, etek, ceket, şapka, aksesuar yüzlerce seçim ve inanılmaz bir kıyafet oluşturmak için her öğenin renklerini değiştirmek için.


SAHNE YAPI VE HİKAYELERİ SÖYLEYİN
Pals oluşturma sadece başlangıç! Kendi özel sahneleri düzenlemek için sahne, kelime kabarcıkları ve sahne ile Dost'u birleştirin. Her yerde bir sahnede gibi Pals yerleştirin ve döndürmek ve bunları boyutlandırmak için hareketlerini kullanabilirsiniz. Her karakter için pozlar vahşi bir ürün yelpazesine seçim ve onların ruh maç için kendi yüz ifadeleri değiştirin. hikayenizi anlatmanıza yardımcı olmak için sahnelerde kullanabilirsiniz geçmişleri, ve Pals ellerinde tutabilir sahne onlarca çeşitli vardır. Eğer Pals söyleyecek bir şey varsa, aynı zamanda olay yerine kelime kabarcıklar ve başlıklar ekleyebilirsiniz!


Papa Louie ve arkadaşları ADD
senin Pals da fazla arkadaş arıyorsunuz? Ayrıca babamın freezeria gibi onun birçok restoran Papa Louie ve ünlü müşterileri içerebilir! Çoklu Müşteri Paketleri Bir müşteri avuç, sizin sahneler için yeni geçmişleri ve sahne ton yanı sıra özel Pals herhangi birini kullanabilirsiniz yeni giysiler içerdiğini mevcuttur. Müşteriler Pals aynı pozlar ve sahne her kullanabilir ve hatta kendilerine özgü alternatif kıyafetler ile gelir.


KAYDET VE PAYLAŞ
Eğer bir sahne oluşturduktan sonra, cihazınıza bir görüntü kaydetme veya mesaj yoluyla veya sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz! Ayrıca geri dönüp istediğiniz zaman kaydedilen sahneleri ve Pals herhangi düzenleyebilirsiniz.


SONSUZ OLASILIKLAR
Çizgi roman, fikirleri veya görsel fan kurgu gibi her türlü şey için sahneleri resimler kullanın. , Karakterin tasarımları sergileyeceğinizi Pals için çılgın durumları oluşturabilir veya birden sahneleri genelinde bir hikaye anlatmak.


OYUN ÖZELLİKLERİ
- Papa Louie evrende merkezli Oluşturma aracı
- giyim öğeleri, saç ve daha yüzlerce Tasarım özel karakterler
- Oluşturduğunuz Pals ile sahneleri oluşturun
- desenler, açık alanlarda ve kapalı sahneleri de dahil olmak üzere birden fazla kökenden seçim
- özel sahneler içinde Pals için sahne ver
- kelime kabarcıklar ve bir hikaye anlatmak için başlık ekleyin
- poseable müşteriler, yeni arka planlar ve daha temalı sahne ve giysi eklemek için Müşteri Paketleri Al

Daha az gör Daha fazla gör

Papa Louie Pals oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Papa Louie Pals yazarak arayın.

  • Papa Louie Pals uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Papa Louie Pals uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Papa Louie Pals ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın