Zeka Oyunu Resim Eşleştirme

Nihasmata

Son Güncelleme 27 Temmuz 2019

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Zeka Oyunu Resim Eşleştirme en kapsamlı zeka geliştirme, hafıza güçlendirme oyunlarından bir tanesidir.Farklı kategorilerde onlarca resmi eşleştirip görsel zekanızı güçlendirip, unutkanlığınızı önleyin.Oyunumuzda bir çok resim kategorisi bulunmaktadır.Bu kategoriler :

* Arabalar
* Prensesler
* Eşyalar
* Meyveler
* Çizgi Filmler
* Hayvanlar
* Emojiler
* Karışık

Zeka Oyunu Resim Eşleştirme oyunu 2 farklı moddan oluşmaktadır

- Normal Mod
- Düello Modu

* Normal modda öncelikle sevdiğiniz bir kategoriyi seçip daha sonra eşleştirmek istediğiniz resim sayısını belirleyip oyunu oynayabilirsiniz.Dilerseniz oyunun hedef süresini siz belirleyebilirsiniz.

* Belki de oyunun en heyecanlı kısmı Düello modu .Bu modda tamamlanması gereken 72 seviye bulunmaktadır.Seviyeler gittikçe zorlaşmaktadır.Eğer 72. seviyeye uluşmayı başardıysanız, görsel hafızanız kanıtlanmıştır.

* Oyunumuz içerisinde hepimizin çocukluk yıllarını süsleyen çizgifilm karakterleri, günlük mesajlarda veya sosyal medyada kullandığımız emojiler, sevimli prensesler, deniz kızları, periler, sevdiğimiz meyveler sebzeler, sevimli hayvanlar, günlük hayatta kullandığımız eşyalar, herkesin çok sevdiği araba resimleri gibi bir çok farklı kategoride onlarca resim bulunmaktadır.

* Tüm çocuklar hayvanları sever! Bu oyun ile çocuklarınızın hayvan sevgisini daha fazla artırıp aynı zamanda görsel hafızalarının gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.Hayvanlar kategorisi kedi, köpek, tavşan, inek, kelebek, maymun, fil, yunus, vs gibi bir çok sevimli ve tatlı hayvan resimleri içerir.

* Kız çocukları prenses oyuncaklarından, prenses filmlerinden vs. çok hoşlanır. Bu oyun içerisinde özellikle kız çocuklarımızın sevmekten hoşlanacağı prenses, peri, deniz kızı resimleri bulacaksınız.

* Erkek çocukları araba oyuncaklarından, araba resimlerinden vs. çok hoşlanır. Bu oyun içerisinde özellikle erkek çocuklarımızın sevmekten hoşlanacağı araba resimlerini bulabilirsiniz.

* Çizgifilmeler kategorisinde Homer Simpson,Mickey Mouse,Tom ve Jerry,Superman,Dexter,Zorro,Casper,vb gibi çizgifilm karakterleri ile oyunu renkli hale getirebilirsiniz!

* Günlük hayat içerisinde tükettiğimiz portakal, domates, karpuz, kivi, çilek, nar, incir, vs gibi meyve ve sebze resimlerini eşleştirip unutkanlığınızı önleyebilirsiniz!

* Yine günlük hayat içerisinde kullandığınız onlarca eşya resimleri de eşyalar kategorisinde bulunmaktadadır. Çocuklarınızın eşyaları daha iyi tanımalarını sağlayabilirsiniz.

* Mesajlarda, sosyal medyada duygularımızı belirtmek için sıklıkla kullandığımız emoji resimleri yine oyunumuz içerisinde bulunmaktadır.

* Zeka Oyunu Resim Eşleştirme oyunu sadece çocuklar için değil tüm yaş kategorilerine uygun olarak tasarlanmıştır. Tabletler için optimize edilmiştir.Sade bir arayüze sahiptir.

* Son olarak şunu söylemekte fayda görüyoruz düzenli olarak zihin egzersizi yapmanın hafızayı güçlendirdiği,unutkanlığı önlediği kanıtlanmıştır!

Zekanızı güçlendirmeye var mısınız ? Şimdiden iyi eğlenceler.

Daha az gör Daha fazla gör

Zeka Oyunu Resim Eşleştirme oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Zeka Oyunu Resim Eşleştirme yazarak arayın.

  • Zeka Oyunu Resim Eşleştirme uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Zeka Oyunu Resim Eşleştirme uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Zeka Oyunu Resim Eşleştirme ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın