Solitaire Klasik Kart Oyunları

Solitaire Klasik Kart Oyunları

Kağıt | Beetles Studio

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 29 Eyl 2022

Oyun Özellikleri

Solitaire - Klasik Solitaire Kart Oyunları, tüm kart oyunu gerçek sevenler için bağımlılık yapan, oynaması zor Klasik Kart oyunudur. Örümcek solitaire, Klasik Solitaire, Klondike solitaire, Piramit Solitaire gibi, Bu Solitaire Kart Oyunu da kesinlikle daha eğlenceli! Orijinal solitaire oyunlarıyla yepyeni Klasik Solitaire deneyimi!

Solitaire eskiden klasik bir bilgisayar oyunuydu. Artık insanların Solitaire oyunlarını cep telefonlarında ve tabletlerinde oynamasını kolaylaştırıyo. Solitaire oynamak harika bir zaman öldürücüdür ve beyninizi ve zihninizi keskin tutar. Solitaire klasik kart oyunlarıdır. Solitaire - Klasik Solitaire Kart Oyunları, telefon ve tablet için iyi tasarlanmıştır. Android ve iOS sürümüne sahibiz, böylece solitaire'i ipad ve iphone için de zahmetsizce indirebilirsiniz.

Solitaire - Klasik Solitaire Kart Oyunlarımızda 9000'den fazla solitaire oyunu var. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğin birçok farklı solitaire· teması var. Kişiselleştirilmiş arka planınızla her oyunu güzelleştirin.

Klasik solitaire tüm dünyada popüler bir oyundur. Yıllardır Solitaire kartlarını kullanarak Solitaire oynuyorlar ve artık Klondike Soltiaire uygulamasını telefonlarında da oynayabiliyorlar. Klondike Solitaire'i otobüste, kuyrukta ve istedikleri yerde oynayabilirler. Artık kartları karıştırmak zorunda değiller. Zaman kazandırıyor.

Bir Klondike solitaire· oyununa tek bir basit dokunuşla kolayca başlayabilirsiniz. Bir şeye kapıldıysanız, Klondike solitaire uygulamasını arka plana koyabilir ve istediğiniz zaman devam edebilirsiniz. Her yaş için sadece basit, kolay bir klasik solitaire kart oyunu. Android telefon veya iphone kullanıyor olursanız olun, solitaire'i herhangi bir telefon, ipad ve tablet için kolayca indirebilirsiniz.

Dünyanın her yerinden insanlar canları ne zaman isterse solitaire kart oyununu seçerler. Klasik Solitaire oyununu oynayın ve istediğiniz puanlama modunu seçebilirsiniz. Bu klasik Solitaire ile kullanıcılar rahat görsel tasarımın ve saf klasik tektaş stilinin keyfini çıkarıyor. Klasik solitaire'imiz size can sıkıcı bildirimler veya reklamlar sunmaz, sadece saf solitaire kart oyununda harika bir deneyim sunar. Klasik solitaire kart oyunumuzu oynaması kolaydır ve insanlar ev, otobüs, metro, tren gibi her yerde solitaire kart oyunu oynamak için kendilerini rahat hissederler. Milyonlarca Solitaire kart oyunu hayranı her gün oynuyor. Klasik tektaş gününüzü tazeler. Dakikalar içinde bu klasik solitaire kart oyunuyla eğlenin! Solitaire kart oyunu her zaman klasik ve eğlencelidir!


BEETLES SOLITAIRE OYUNUN ÖZELLİKLERİ:


Orijinal Klasik Solitaire:
♥ Klondike solitaire 1 ve 3 çizme modlar
♥ ️Puanlama modu: Standart veya Vegas puanlama sistemi


Günlük meydan okuma:
♠️ Zor modda kendinizle oynayın
♠️ Hergün özel not al
♠️ Kendine özel kupalarınızı inşa edin


Kullanıcı Dostu UX:
♦ Görsel Görsel tasarımın tadını çıkarın
♦ Masa ve kart stilini özelleştirme
♦ Çevrimdışı Oyna: Her yerde her fırsatlarda oyna
♦ ️ Solaklara özel destekler


İstatistikler İzleyicisi:
♣️ Her ️yaptığınız başarıyı kaydedin
♣️ Keskin ol ve her gelişmeyi görBizim için herhangi bir öneriniz varsa, lütfen bize support@dailyinnovation.biz adresinden e-posta gönderin. Bu Solitaire kart oyununu daha iyi hale getirebilmemiz için önerileriniz ve fikirleriniz için teşekkür ederiz.

Daha az gör Daha fazla gör

Solitaire Klasik Kart Oyunları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Solitaire Klasik Kart Oyunları yazarak arayın.

  • Solitaire Klasik Kart Oyunları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Solitaire Klasik Kart Oyunları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Solitaire Klasik Kart Oyunları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın