araba otopark şan - araba oyunlar 2020

Zamsolutions

Son Güncelleme 1 Şubat 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

otopark zafer şimdiye kadar en yüksek grafiklere sahip bir 16Mb simülasyon ve otopark oyunudur! No.1 sürücüsü ve park uzmanı olduğunuzu düşünüyorsanız, bu otopark oyununu deneyin.

car parking glory, heyecan verici sürüş parkurlarında lüks otomobilinizi sürdürebileceğiniz, yarışabileceğiniz ve park edebileceğiniz yeni bir araba oyunudur. Zamsolutions, en iyi araba oyunları alanında lüks araba sürüş oyunlarının hayranları için yeni bir düşük boyutlu park oyunu getiriyor. Araba park etme ihtişamı - araba oyunları 2020 ölümcül engeller ile benzersiz bir otopark fikri ortaya çıktı. Birçok otopark ve araba sürme oyunu oynamış olabilirsiniz, ancak bu ücretsiz park zaferini oynadıktan sonra bu otopark oyunu ve diğer en iyi park oyunları arasındaki net farkı göreceksiniz. Fizik tabanlı aracı ve güzel gerçek park ortamları, bu oyunu 2020 yeni bir park ustası oyunu haline getiriyor.

otopark zafer ileri araba özelleştirme seçenekleri vardır. Garajdan en sevdiğiniz rengi seçin ve arabanızı boyayın. Çılgın araba sürücüleri için farklı lüks araba jantları da mevcuttur. Araç lastiklerinizi lüks jantlarla donatın, lüks bir spor otomobil kullanın ve araba yarışı pistlerinde harika park etme ve sürüş zorluklarıyla eğlenin. Bu tür araba park oyunları, sürüş ve park etme becerilerinizi geliştirecek, ancak araba yarışı hileleri geliştirmeyecektir. Kendinizi lüks spor otomobil sürüş koltuğuna hazırlayın ve sert park alanında farklı araba stuntları yapın. Aşırı otoparkçılar için Yeni Yıl Noel hediyesi olan 2019'un benzersiz bir otopark oyunudur. Diğer sabit otopark veya klasik otopark oyunlarının aksine, bu çevrimdışı otopark oyunu size eski vintage arabalar ve yeni lüks arabalar yardımıyla farklı paralel park mani becerileri öğretecek. Bu otopark oyun oyun deposundan alın ve modern otopark teknikleri hakkında bilgi edinmek için düzenli olarak bu araba oyunu oynamak.

benzer park oyunları oynayarak ve yeni araba park etme oyunu oynamak için sabırsızlandığınızdan rahatsız olduğunuzu biliyoruz. Merak etmeyin otopark zafer size mükemmel uyuyor. Bu park oyununu alın ve lüks aracınızı istediğiniz kadar park edin. Car Parking Glory, 2020'nin benzersiz mobil park simülasyon oyununun devamıdır. Çarpıcı grafikleri, çok aşamalı park seviyeleri ve 15Mb oyun boyutu, bu oyunu 2019'un iyi optimize edilmiş bir otopark oyunu haline getiriyor.

diğer sürüş oyunlarının aksine, Zamsolutions size kolay park yönetimi, yörünge kamera açıları ve pürüzsüz kontrollerle yüksek kaliteli bir araba oyunu sunuyor. Gerçek bir araba sürüş deneyimi sağlayan araba görünümünde ve araba görünümü dışında bir araba sürün. Bu otopark oyununu, oyundaki akıllı park rehberleriyle diğer park oyunlarına kıyasla oynamak çok kolaydır. Bu otopark oyununu oynayarak en son otopark tekniklerini öğrenin ve sürüş sınırlarınızı da test edin.

otopark zafer nasıl oynanır:
- garajdan bir araba seçin.
- En sevdiğiniz rengi ve jant tasarımını seçin.
- aracın yönünü kontrol etmek için direksiyon kullanın.
- araç kullanımı için manuel vites seçenekleri.
- aracın hızını kontrol etmek için bir pedala dokunun.
- Doğru yönde bir araba park edin. (Ok yönünü izleyin)

mağaza oynamak bu otopark oyunu almak ve arkadaşlarınızla otopark eğlence keyfini çıkarın.

- otopark zafer özellikleri
- Aracınızı çekici özelliklerle özelleştirin.
- Düzgün direksiyon kontrolü ile gerçekçi park aracı fiziği.
- 100 benzersiz park seviyesi.
- Düşük depolama cihazları için 16Mb araba oyunu.
- manuel vites seçenekleri.
- tatmin edici fon müziği ile gerçek araba ses efektleri.
- Herkes için ücretsiz otopark oyunu.
- Bu otopark oyununu oynarken Wi-Fi ve internet bağlantısı gerektirmez.

2020'nin bu yeni araba park etme oyunu ile çok eğlenceli sürüş deneyimi yaşayın.

Daha az gör Daha fazla gör

araba otopark şan - araba oyunlar 2020 oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye araba otopark şan - araba oyunlar 2020 yazarak arayın.

  • araba otopark şan - araba oyunlar 2020 uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) araba otopark şan - araba oyunlar 2020 uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki araba otopark şan - araba oyunlar 2020 ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın