Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu

Goblin Gamer Company Ltd.

Son Güncelleme 8 Ocak 2020

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Proje Savaşı Mobil (PWM), gelecek nesil bir çevrimiçi nişancı aksiyon oyunudur.

PWM oyunculara grafik, animasyon, kontrol alanındaki mobil aksiyon oyunlarında yeni bir deneyim sunuyor.

Sürükleyici hikaye
Proje Savaşı Mobil'in hikaye modu nişancılara özgüdür ve zombi SCUM'ı ve nasıl olduklarını anlatır. Seventh Sanctum tarafından genetik olarak yetiştirilmiş ve oluşturulmuş, ölümsüzlerin gizemini çözen bir oyuncu rolünü oynayın. Biz hikayeyi her sezon güncellerken siz de aksiyonu ve dramayı izleyin!

Rekabetçi oyun
Dünya çapında çevrimiçi oyunculara karşı sıralı maçlarda savaşın, 1 numara olmak için basamaklı merdivene tırmanın! Her biri 4 kişilik 2 takımın rekabet ettiği klasik takım ölüm maçında oynayın, her bir takımın kontrol noktalarında en fazla zaman kazanmaya çalıştıkları kontrol oyununu, 8 oyuncunun üstünlük sağlamaya çalıştığı herkes tek oyununu oynayın, ayrıca gelecek güncellemelerde tanıtacağımız aksiyon dolu diğer oyun modlarını deneyin.

Bir FPS için yeni ve ferahlatıcı bir şey
Ayrıca, teçhizatınızı ve silahlarınızı mümkün olan en iyi seviyeye yükseltirken karakterinizi de yükseltin. Hikaye modu, arkadaşlarınızın yardımıyla yenebileceğiniz kendi yaratıklarını bile içerir. 40 oyuncuya kadar çevrimiçi arkadaşlarınızla kendi klanınızı oluşturun ve her bir PvE seviyesini yenerek benzersiz öğeler kazanın. Sonuç olarak, 200 seviyelik büyük ödüllerle dolu bir numaralı Battle Pass ile ilerlemenizi takip edin.

Kaliteli grafikler ve ayrıntılı animasyon
PWM, Unity 3D motorunun en son sürümünde yerleşik mobil platformda doğal olarak tasarlanmış ve en iyi oyun performansı için her akıllı telefona uyum sağlayacak şekilde optimize edilmiş çevrimiçi bir FPS'tir. İşlemlerin tümü bir düğmeye kolayca basılarak gerçekleştirilebilir. Biz oyunu güncellerken gerçekçi Hong Kong haritaları ve daha fazlasını içeren paketimizde oynayın.

Özelleştirilebilir karakterler
Karakterlerinizi kask, yelek, çanta ve kıyafet gibi farklı ekipmanlarla kişiselleştirin. Her ekipman sadece benzersiz görünmekle kalmaz, aynı zamanda rakiplere karşı savaşma kabiliyetine sahiptir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü tüfek ve silah
Her silahın kendine özgü istatistikleri ve yetenekleri vardır. Tabancalar ayrıca susturucu, şarjör ve dürbün gibi aksesuarlarla da donatılabilir. Oyuncular artık el bombalarıyla birini yok edebilir, rakibini katana kılıç ile kesebilir veya habersiz düşmanları susturuculu bir tüfekle vurabilir.

Teşekkürler. Oyunun tadını çıkarın!

Daha az gör Daha fazla gör

Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu yazarak arayın.

  • Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın