Günaydın. Eğitici çocuk oyunları

Günaydın. Eğitici çocuk oyunları

Rol Oyunu Hippo Kids Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç

Oyun Özellikleri

Bütün aile, yetişkinler ve çocuklar birlikte ne yapabilir? Tabii ki, içinde heyecan verici bir hikaye ile faydalı eğitici çocuk oyunları oynayabilirler! Ve böylece, dün yatma zamanı hikayeleri anlattık ve tüm kız ve erkeklere iyi geceler dedik. Ancak çalar saat çalar ve komik şehir uyanır! Acele edin, tüm vatandaşlarına günaydın demek gerekir. Bu kez yeni mantıksal görevler, komik bulmacalar ve harika parlak fotoğraflar ortaya çıktı. Eğitici çocuk oyunları ve masallar daha da ilginç, çeşitli ve heyecan verici hale geldi.

Deniz kenarındaki şehirdeki her vatandaşın, sabahları kendi ilginç görevleri vardır. Karakterler ile birlikte diş fırçalayacağız, duş alacağız, egzersiz yapacağız ve temizlik yapacağız, yemek hazırlayacağız ve büyük bir deniz fenerinin zor cihazlarıyla bile çalışacağız! Ancak çalar saat herkesi uyandırmaz. Peder Leo'nun odasında üç alarm saati vardır ve her sabah yastık ve terlik yardımıyla onlarla savaşır. Babanın uyanmasına yardım edeceğiz ve ona günaydın diyeceğiz. Ve ancak ondan sonra gidip dişlerini fırçalayacak, duş alacak ve yeni enerjiyle küçük çocuklar için yeni hikayeler ve eğitici masallar yapmaya başlayacaktır. Ve ne ilginç mantıksal görevler bizi rakun amcalarının korsan gemisinde ve eski bir deniz fenerinde bekliyor? Korsan aşçı ve gemi çocuğu sabahları ne yapar? Ve bu sabah mutfakta annesi Jozie'yi kaç ilginç görev bekliyor? Günaydın yeni büyük eğitici çocuk oyunundan bulabilirsin, Hippo

Günaydın ve iyi geceler bir dizi oyun harika peri masalları ve her yaş için iyi olacak eğitim unsurları ile etkileşimli hikayelerdir. Ayrıca, bu yeni oyun, tüm eğitici çocuk oyunlarımız gibi, tamamen ücretsizdir!

Daha az gör Daha fazla gör

Günaydın. Eğitici çocuk oyunları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Günaydın. Eğitici çocuk oyunları yazarak arayın.

  • Günaydın. Eğitici çocuk oyunları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Günaydın. Eğitici çocuk oyunları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Günaydın. Eğitici çocuk oyunları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın