Masha ve Ayı: Çocuklar Balıkçılık

Masha ve Ayı: Çocuklar Balıkçılık

Educational | Hippo Kids Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 28 Ocak 2020

Oyun Özellikleri

Masha ve Bear gelen yeni bir şaşırtıcı bir yenilik! Bu kez sevgili karikatür ilginç oyun Balıkçılık davet ediyor! Maşa ve Ayı tüm dünyada en küçük izleyicilerin favorisi karikatür. Favori kahramanlar hakkında hikayeler seyretmek çok ilginç ve heyecan verici. Ama kendiniz maceralara gitmek ve Masha ve Bear ile tüm görev geçmesi çok daha ilginç, yeni oyun Balıkçılık ile hazırlanmıştır görevleri!

erkekler ve kızlar için Eğitici oyunlar sadece heyecanlı ama çok faydalı değildir. Bunlar, hareket, hayal gücü ve çeviklik hız dikkatini gelişir. Bu oyunları oynamak, çocuklar renkleri saymak ve ayırt öğreneceksiniz, çocuklar da hayatta yararlı becerileri edineceğim. çocuklar için bu tür oyunları okul için büyük bir hazırlık olduğunu! Ve bu okulun hazırlık heyecanlı oyun sürecinde eğlenceli ve mutluluk bir çok dikkat çekmeyen bir süreç olacaktır. Bu, saymak öğrenmek renkleri ayırt ve bazı yararlı beceriler öğrenmek için kolay değil biraz karmaşık bir süreç olduğunu kanıtlayabilir. Ama bu son değil! Bugün sadece balıkları yakalamak değil aynı zamanda sualtı sakinlerinin yeni tip keşfetmek olmaz! Bir balık yakalamak için özgün yollarla yeni balıkçı oyunun Farklı oyun tüm çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilen olacak! Sadece bizim orman gölet pek çok formları ve balıkların renkleri vardır. uzakta tüm görevleri koyun ve bizimle birlikte balık yakalamak! Favori karikatür ve eğlenceli karakterler sizi bekliyor!

Bu yeni oyun, hem de çocuklar için tüm oyunlar, ücretsiz kesinlikle olduğunu. Eğer oyunun tüm görevler almaya hazır mısınız? Sonra Masha ve Ayı heyecanlı yolculuğa davet! Bizimle kal, bizi izlemeye devam edin çocuklarınızla erkekler ve kızlar için bizim eğitsel oyun oynamak ve birlikte eğlenceli ve mutluluk çok şey var.

Daha az gör Daha fazla gör

Masha ve Ayı: Çocuklar Balıkçılık oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Masha ve Ayı: Çocuklar Balıkçılık yazarak arayın.

  • Masha ve Ayı: Çocuklar Balıkçılık uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Masha ve Ayı: Çocuklar Balıkçılık uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Masha ve Ayı: Çocuklar Balıkçılık ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın