StockWord: Ödüllü Kelime Oyunu

StockWord: Ödüllü Kelime Oyunu

Kelime | Simge Simulation

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Oyun Özellikleri

Kelime oyunu hayranları! Size harika bir haberimiz var. Türkiye’nin en sevilen kelime oyunu formatı şimdi mobilde, üstelik ödüllü turnuvalar ile birlikte… Günlük/haftalık ödüllü turnuvalarda dereceye girmek için yarış, üst sıralarda yerini al, ödülleri kimseye kaptırma.

StockWord: Ödüllü Kelime Oyunu oyuncularına yepyeni bir çapraz bulmaca deneyimi sunuyor. Basit ve özenle hazırlanmış bir arayüz ile yediden yetmişe herkese hitap edecek sürükleyici bir mobil oyun tasarladık. İster aileniz ile birlikte oynayın, ister arkadaş çevrenizle. Pişman olmayacaksınız.

Öğrenirken Eğlen: StockWord - Ödüllü Kelime Oyunu kelimeleri doğru anlamlarıyla ve yazılışlarıyla öğrenmene yardımcı olur, kelime dağarcığını geliştirir.

Farklı Zorluk Seviyelerinde Binlerce Soru: Sorularımız alanında uzman editörler tarafından Türk Dil Kurumu(TDK) ve benzeri kaynaklar referans alınarak hazırlanmaktadır.

NASIL OYNANIR?
İki oyun modu vardır. Birincisi “Tek Oyuncu” modu, diğeri ise “Ödüllü Turnuva” modudur. Tek oyuncu modunda günlük soru limiti dâhilinde soruları çözersin. İstersen reklam izleyerek ya da marketten satın alarak soru limitini kaldırabilirsin. Unutma ki her bir soruyu cevaplaman için 40 saniyen var. Zorlandığın yerde elmaslarını kullanarak harf satın alabilir ya da varsa ipucu kullanabilirsin. Ödüllü turnuvalar belirli günlerde kısıtlı süre ile açılır ve anlık olarak lider tablosu tutulur. Dereceye giren oyunculara oyun içinde kullanabileceğiniz çeşitli ödüller verilir.

Soruları zaman dolmadan doğru cevapla, puanları biriktir. Unutma, seviye atlamak için bu puanlara ihtiyacın var. Zorlandığın sorularda oyunda kazandığın elmasları harcayarak harf satın alabilirsin.

OYUNDA ELMAS NASIL KAZANILIR?
1. Her seviye geçişinde sana ödül olarak elmas vereceğiz. Ancak yine de yeterli olmazsa reklam izleyerek veya marketten satın alarak elmas kazanabilirsin.
2. Ödüllü turnuvalarda dereceye girerek elmas kazanırsın.
3. Oyunu arkadaşlarınla paylaşarak senin paylaştığın bağlantıyla oyuna giriş yapan her arkadaşın için 20 elmas kazanırsın.

Daha az gör Daha fazla gör

StockWord: Ödüllü Kelime Oyunu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye StockWord: Ödüllü Kelime Oyunu yazarak arayın.

  • StockWord: Ödüllü Kelime Oyunu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) StockWord: Ödüllü Kelime Oyunu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki StockWord: Ödüllü Kelime Oyunu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın