Wild Animal Survival Sim 3D
500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.
Sayfa Değiştirilme tarihi: Aug 29, 2026
Oyun Wild Animal Survival Sim 3D PC'de Oynayın
Hayatta kalmanın güçten daha fazlasına bağlı olduğu canlı bir vahşi doğaya girin. Vahşi Hayvan Hayatta Kalma Simülatöründe güçlü bir yırtıcı olun, yiyecek avlayın, vahşi ortamları keşfedin ve doğanın zorluklarının üstesinden gelin.
Kurt, aslan, kaplan, ayı, tilki, yaban domuzu veya panter olarak oynayın. Avınızı takip edin, bölgenizi savunun, av görevlerini tamamlayın ve geniş bir 3D vahşi doğayı keşfederken açlığınızı, susuzluğunuzu ve enerjinizi yönetin.
Vahşi doğada hayatta kalabilir misiniz?
GÖREV TABANLI HAYVAN HAYATTA KALMA
Farklı bölgelerde zorlu görevler üstlenin ve vahşi bir yırtıcı olarak becerilerinizi kanıtlayın.
* Farklı ortamlarda hedefleri avlayın
* Hayvan avlama görevlerini tamamlayın
* Hareket eden avları takip edin ve saldırmak için doğru anı seçin
* Yeni alanları keşfedin ve hedefleri tamamlayın
* Ödüller kazanın ve görevlerde ilerleyin
* Vahşi doğada hayatta kalmak için stratejinizi uyarlayın
Vahşi Hayvanlar Olarak Oynayın
En sevdiğiniz hayvanı seçin ve vahşi doğayı farklı bir bakış açısından deneyimleyin.
Kurt – Dengeli hareket, iz sürme ve avlanma
Aslan – Güçlü saldırılar ve güçlü dövüş yetenekleri
Kaplan – Hızlı hareket ve güçlü saldırılar
Ayı – Ağır darbe ve yüksek dayanıklılık
Tilki – Çevik hareket ve hızlı tepkiler
Yaban Domuzu – Güçlü hücumlar ve güçlü saldırılar
Panter – Hızlı, gizli hareket ve sessiz avlanma
Her hayvan, keşfetme, avlanma ve hayatta kalma konusunda farklı bir yol sunar.
HAYATTA KALMA SİMÜLATÖRÜ
Hayatta kalmak sadece avlanmakla ilgili değildir. Vahşi doğayı keşfederken hayvanınızın sağlığını koruyun ve temel ihtiyaçlarını karşılayın.
Açlık – Gücünüzü korumak için hayvanları avlayın ve yiyecek bulun.
Susuzluk – Doğal su kaynakları arayın ve hayvanınızın susuz kalmasını önleyin.
Dinlenme – Hayvanınız yorulduğunda dinlenerek enerjinizi geri kazanın.
Durumunuzu dikkatlice yönetin ve bir sonraki avınıza hazır olun.
Vahşi Doğayı Keşfedin
Vahşi yaşam, su kaynakları ve avlanma fırsatlarıyla dolu farklı ortamları keşfedin.
* Yoğun ormanlar
* Açık savanalar
* Orman yolları
* Kayalık dağlar
* Tropikal bölgeler
* Göller ve doğal su kaynakları
Av ararken ve hayatta kalma görevlerinizi tamamlarken yeni alanlar keşfedin.
GERÇEK ZAMANLI AV AKSİYONU
Akıcı kontroller ve duyarlı hareketlerle dinamik hayvan avını deneyimleyin.
Hedefinizi takip edin, dikkatlice yaklaşın ve doğru anda saldırın. Çevrenizi izleyin, ortamı keşfedin ve hayatta kalmak için savaşırken diğer hayvanlara tepki verin.
AVCI OLUN
Hayvanınızı seçin. Vahşi doğayı keşfedin. Yiyecek avlayın. Doğal su kaynaklarından su için. Enerjiye ihtiyacınız olduğunda dinlenin. Görevleri tamamlayın ve güçlü bir hayatta kalan olun.
Vahşi Hayvan Hayatta Kalma Simülatörü, hayvan simülasyonunu, av görevlerini, keşfi ve hayatta kalma oyununu 3D vahşi doğa macerasında birleştiriyor.
Avla.
Keşfet.
Hayatta kal.
Vahşi doğaya hükmet.
Wild Animal Survival Sim 3D oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.
-
BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin
-
Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.
-
Sağ üst köşeye Wild Animal Survival Sim 3D yazarak arayın.
-
Wild Animal Survival Sim 3D uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.
-
(iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Wild Animal Survival Sim 3D uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.
-
Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Wild Animal Survival Sim 3D ikonuna tıklayın.