Age of Conquest IV

Age of Conquest IV

Strateji Oyunları | Noble Master Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Oyun Özellikleri

Age of Conquest sıra tabanlı büyük strateji kurma oyunudur. Roma İmparatorluğu, İnka, Fransa, Rusya, Japonya ve Çin hanedanları da dahil olmak üzere bir çok antik ve ortaçağ ülkelerinin ordularını komuta edebilirsin. Asya uluslarından Roma'ya kadar kendi savaş deneyimlerini oluşturabilirsin. İster Yapay Zeka'ya karşı ister yalnız başına devasa savaşlar yapabilir, istersen de çapraz platform çok oyunculu oyunlara katılabilirsin. Nihai zafer yolunda diğer oyuncularla co-op olarak ittifaklar yada düşmanlıklar da oluşturabilirsin.

Genişleme, diplomasi, ülkenin mali ve ekonomik durumunu yönetmek arasında fonksiyonel bir aralık bulunmaktadır. Nüfusunu mutlu tutabilmek için elinizden geleni yapmanız gerekmekte çünkü bu durum oyunun kaderini değiştirebilir. Farklı uluslarla ittifak kurabilir veya onları düşman edinebilirsiniz. Büyük bir meydan okumaya hazır mısınız? Bu meydan okuma sonunda yerin ya tarih kitapları ya da çamurun altı. Ordularını hazırla ve seferberliğe hazır ol. Dünya üzerindeki her yeri almak ve bu destansı tarihi strateji oyununda canlandır.

- Dünyanın her yerinden uluslar & haritalarla tur bazlı büyük strateji savaş oyunu.
- Genetik algoritmaya dayalı Yapay Zeka ile Tek Oyunculu zorlu oyunlar.
- Çapraz platformda çok oyunculu & co-op takım oyunlarını da barındıran ağdan oynamaya da izin veren bir oyun.
- Diplomasi, ekonomi ve nüfus yönetimi.
- Avrupa, Kolonizasyon, Asya İmparatorlukları, Amerikan Savaşları, Dünya'nın Fethi ve daha çok harita senaryoları dahil.
- Harita editörü ve barındırma için merkezi bir sunucu, oyuncuların modladığı haritaları dağıtmak için kullanılmaktadır.
- Yüzlerce Lonca'nın oluşturduğu Roma İmparatorluğu, Kartaca, Pers, Keltler ve İnca ve diğerleri.
- Yüksek skorlar, Oynama İstatistikleri, Başarımlar ve Çok Oyunculu ELO Sıralaması.
- İlgi çekici müzikler, ses efektleri ve fantastik grafikler.

Oyun sadece bir haritayı ÜCRETSİZ olarak içerir. Diğer haritaları 3.99$'lık tek harita veya 19.99$'lık tüm harita maliyetini ödeyerek indirebilir ve kullanabilirsin. Çok oyunculu oyunlara katılmak genellikle ücretsizdir. Çok oyunculu oyun kurma maliyeti 5 altın/Oyuniçi. Bunun için hiçbir abonelik koşulu yok ve bu oyun öde-kazan DEĞİLDİR.

Oyun herhangi bir casus yazılım, zararlı yazılım veya üçüncü parti yazılım içermemektedir. Oyun en küçük noktasına kadar test edilmiş olsa da, oyunun yavaş çalışması veya bazı cihazlarda çalışmaması mümkündür. Eğer sorunlarınız varsa veya satın alma ile ilgili memnuniyetsizliğiniz varsa bizimle e-posta üzerinden temas kurmaktan çekinmeyin. Hızlı bir şekilde geri ödeme yapılabilmesi için sipariş bilgilerinizi de eklemeniz gereklidir.

Eğer oyunumuzu beğendiyseniz, diğer strateji oyunlarını da oynamaktan çekinmeyin. Bu pazarda aynı tür oyun bulmak kesinlikle mümkün.

Teşekkürler & İyi Oyunlar!
noblemaster]:-D

Daha az gör Daha fazla gör

Age of Conquest IV oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Age of Conquest IV yazarak arayın.

  • Age of Conquest IV uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Age of Conquest IV uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Age of Conquest IV ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın