Gerçek Dino Avı 2018: Etobur Dino Hayvanat Bahçesi

Gerçek Dino Avı 2018: Etobur Dino Hayvanat Bahçesi

Strategy | New fun games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 27 Eylül 2021

Oyun Özellikleri

Gerçek Dino Avı 2018: Etobur Dino Hayvanat Bahçesi Oyunu Jurassic orman dünyasına bir atış yolculuğu ve dünyanın en iyi dino avı oyunları tehlikeli ormanda hayatta kalmak için vahşi T REX ve farklı ücretsiz hayatta kalma dino hayvanat bahçesi oyununu avlıyor. Bu dino avı 2018 gerçek çekim ve etobur avı saldırı macerası sizi tarih öncesi Jurassic avcısı ücretsiz hayatta kalma dino hayvanat bahçesi oyununa geri götürecektir. Jurassic orman dünyasında dünyanın en iyi dino av oyunları silahlarını ve Hunt T REX'i (Tyrannosaurus) yükleyin. Şimdi, ücretsiz dinozor avı oyunları 3d oyununda, vahşi av vahşilik oyunu tehlikeli ormanda vahşi dinozorların av macerasının tadını çıkarabilirsiniz. Dünyanın en iyi dinozor oyunları var ama bu, en iyi Dino atış oyunları kategorisindeki dino macera dino avı 2018'den biridir. Bu nedenle, wifi oyunu olmayan ücretsiz av oyunlarında, dünyanın en iyi dino avı oyunları vahşi dinozorları vurmak ve bitirmek için seçtiğiniz tehlikeli silahları seçin.

Çocuklar için bu ücretsiz atış oyunlarında ve vahşi av macera oyununda, vahşi hayvan atıcı ziyafeti doğasına neredeyse kapalı gerçek ultra HD grafiklere sahip tehlikeli bir Jurassic orman dünyasının tadını çıkarabilirsiniz. dino avcılık 2018, T REX Dinozor oyunlarını seven dinozor yeni oyun 2018 atıcılar için bir çatışma macerasıdır. Wifi gerçek ve çarpıcı orman ortamı olmadan ücretsiz av oyunları, gerçek Jurassic avcısı ve dino fps atıcı hissetmenizi sağlar. Ücretsiz dinozor avı oyunları 3d oyununda öfkeli T REX'i (Tyrannosaurus) bulun ve dinozor orman simülatörü oyununda vurmayı hedefleyin. Dünyanın en iyi dinozor oyunlarında Jurassic orman dünyasının yağmurlu havası ilginizi daha çok çekiyor ve dinozor avı oyunlarına uzun süre ücretsiz olarak dalacaksınız. Dino avı oyunu, en iyi 3D gerçekçi grafiklerle dinozor çekiminin tadını çıkarmak için Jurassic avcısının gerçek doğası ve iklimsel üstünlüğünün tam bir özetidir. dino macera etobur çevrimdışı oyunlar 2021, diğer ilgili ücretsiz hayatta kalma dino hayvanat bahçesi oyunlarından daha kullanıcı çekici ve daha zorlu olan benzersiz bir oyun deneyimi sunar.

Iki Farklı Mod, Silah Ve Dinozor Silahı Oyun Türü:
Kampanya modu ve macera modu olarak adlandırılan ücretsiz keskin nişancı dinozor avı çekimi ve av tüfeği atış oyun modları için bir atış oyunu başlattık. Dinozor yeni oyun 2018'de, bataklık silah oyunları macera modunda bir dino avı ve atıcı keskin nişancı mirası ve bataklık silah oyunları kampanya modunda gerçek dino saldırı atış oyunları av tüfeği yoluyla dinozorları öldürmeniz gerekir.
Farklı tehlikeli vahşi dinozorlar size saldırmaya gelecek ve kısa sürede sizi bitirecek. Öyleyse, bu vahşi T REX dinozorlarını mümkün olan en kısa sürede bitirin ve hayatta kalın ve tehlikeli Jurassic orman dünyasını fethedin. Aslında, bu küçük çocuk dinozor macera oyunu sadece vahşi bir av macerası değil, aynı zamanda bir dinozor silahı oyunu atış becerileri testidir. Çünkü bu, görevinizi tamamlamak için zaman sınırı verdiğiniz her seviyede zaman sınırlı bir vahşi av vahşilik oyunudur. Burada, bu hayvan içgüdü oyununda, diğer jurassic hayvan vahşi avcı orman hayvanları değil, T REX devasa jurassic canavarları bitiren aklınızda tutulmalıdır.

Gerçek Dino Avı 2018: Etobur Dino Hayvanat Bahçesi Oyunu sizi dinozorları çekim ustası yapar. Her seviyede yeni bir vahşi dinozor yeni bir meydan okuma olarak gelir, ancak T REX Tür dinozorlar daha güçlü, daha tehlikeli ve avlanması daha zordur. Seni canavar ısırığı yapmadan önce T REX'in ölmesine izin ver. Vahşi dinozorları avlamak için bu atış macerasında dört tür gerçek silah size yardımcı olur.


Gerçek Dino Avı 2018: Etobur Dino Hayvanat Bahçesi Oyunu Özellikler:
* 15 Farklı dinozor atış oyunu seviyesi
* Yağmurlu hava koşulları
* Zamana dayalı hayvan içgüdüsü oyun görevleri
* Gerçekçi grafikler gerçek orman avı sahneleri yaratır.
* 2 farklı orman avı saldırı ortamı
* Farklı silahların kilidini açın

Daha az gör Daha fazla gör

Gerçek Dino Avı 2018: Etobur Dino Hayvanat Bahçesi oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Gerçek Dino Avı 2018: Etobur Dino Hayvanat Bahçesi yazarak arayın.

  • Gerçek Dino Avı 2018: Etobur Dino Hayvanat Bahçesi uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Gerçek Dino Avı 2018: Etobur Dino Hayvanat Bahçesi uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Gerçek Dino Avı 2018: Etobur Dino Hayvanat Bahçesi ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın