Fashion Oyunları - Dress up Games, Girl Games 2020

Biza Studio

Son Güncelleme 2 Ocak 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

🌟🌟🌟 Moda Oyunları - giydirme oyunları, Stilist Kız Oyunları 🌟🌟🌟

Gamesmoda oyunlarıyla ilgileniyorsanız, bu oyun içinizdeki moda stilisti becerilerinizi altüst edecektir. Bu giydirme yarışmasına katılın ve neler yapabileceğinizi gösterin fashion oyunları!

👜Yüksek puan alan bir moda tasarımcısı fashion star olmak için stil etkinliğine katılın, cesur ve çekici görünümler yaratın. Jüriyi muhteşem görünümünle etkilemek ve onlardan puan almak için giydir. Modaya uygun bir saç modeli seçin ve bir moda yarışmasındaki görünümünüzü tamamlamak için onu kız oyunları kıyafetinizle bir araya getirin. Doğru aksesuarlar ve harika ayakkabılar olmadan hiçbir kızın görünüşü tamamlanmış sayılmaz. Süper stilistin her seviyesinde heyecan verici temaya dayalı zorluklar için giydirme stüdyosuna ilginç bakışlar at moda tasarım oyunları. Yaratıcılığınızla herkesi etkilemek için çeşitli aksesuarlarla benzersiz fantezi stilleri deneyin. moda oyunları internetsiz Amacınız, giydirme oyunları yarışmasında modelinizi zafere taşımaktır. Kızlar için oyunlarda ne kadar iyi yaparsanız, o kadar çok moda kıyafet koleksiyonunun kilidini açabilirsiniz giydirme oyunları ücretsiz. Bu moda oyununu ücretsiz oynarken moda tasarımcısı becerileriniz gelişecek.

Süper bir stilist olun ve modelinizi mümkün olan en iyi tasarımla şekillendirin. Bu giydirme oyunu her yaştan moda severler için tasarlanmıştır giysi deneme oyunları. Moda tasarımını seviyorsanız, bu süper şık oyun tam size göre. Ek içerik ve premium para birimi için sunulan uygulama içi satın alımlarla oynamak ücretsizdir. Moda stilisti,giyim oyunları, çevrimdışı oyun oynamayı ve çevrimiçi oyun oynamayı destekler. Moda oyunlarını cep telefonunuza ücretsiz indirin stil oyunları.

Özellikler

👒 Bir defilede diğer yarışmacılarla 1'e 1 yarışın beni güzelleştir
👒 Moda tasarımlarıyla yaratıcı olun ve giyinme stüdyosunda şık kıyafetlerden oluşan çeşitli bir gardırop oluşturun
👒 Jüri, görünüşünüzü değerlendirecek, yarışma için verilen şartları tamamlayacak
👒 Elbiseniz için uzmanlardan puan toplayın ve ödüller kazanın fashion diva
👒 Harika yeni elbiseler ve çeşitli kız oyunları öğelerini keşfedin
👒 Bu moda oyununda her seviyede heyecan verici tema zorlukları moda tasarımcısı 2020
👒 Süper şık çılgınlığınızı gidermek için tasarlanmış birden fazla seviye
👒 Çevrimdışı kızlar için giydirme oyunları oynayın

🌟🌟🌟 Moda Oyunları - giydirme oyunları, Stilist Kız Oyunları 🌟🌟🌟

👗 Giydirme oyunlarında sevdiğiniz stili keşfedin. Butiğinizi stil oyunlarında şık elbiseler ve özel eşyalarla doldurun stilist kızı internetsiz. Para kazanın ve daha fazla giyinme oyunu öğesinin kilidini açın (Üstler, Altlar, Ayakkabılar, Saç Stilleri, Elbiseler, Çoraplar, Kolyeler, Montlar, Şapkalar, Çantalar, Gözlükler, Bilezikler, Yüzükler, Eldivenler, Küpeler, Atkılar ve Kemerler)şık oyunlar Bu göz alıcı tasarım oyun öğelerini kullanarak, modeliniz için mükemmel bir şık kız görünümü yaratın. Kızlar için moda oyunlarında moda tasarım yarışmasını kazanmak için bir moda stilisti olun, hayal gücünüzü ifade edin ve modelinizi şekillendirin. O elbiseyi gardırobunuzda gerçekten istiyor musunuz, tek yapmanız gereken evet demek ve en sevdiğiniz elbiseyi dükkandan almak mı? Mağazadan harika stilist kızı moda tasarımcılarının elbiselerini toplayarak dijital rüya dolabınızı oluşturun. Bu giydirme oyununda farklı tarz zorlukları için kıyafetleri tasarlayarak özel oyun içi ödüller kazanın.👠

Daha az gör Daha fazla gör

Fashion Oyunları - Dress up Games, Girl Games 2020 oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Fashion Oyunları - Dress up Games, Girl Games 2020 yazarak arayın.

  • Fashion Oyunları - Dress up Games, Girl Games 2020 uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Fashion Oyunları - Dress up Games, Girl Games 2020 uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Fashion Oyunları - Dress up Games, Girl Games 2020 ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın