Önceden Araba Park Etme Oyunu

Önceden Araba Park Etme Oyunu

Simülasyon | Broken Diamond

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 18 Nis 2022

Oyun Özellikleri

Aşırı Araba Park Etme Oyunu 3D: Araba Yarışı Ücretsiz Oyunlar sizi çıldırtıyor. Broken Diamond, en büyük mobil park simülasyon oyununun devamı olarak geri döndü.

Araba Sürme Bedava Oyunlar
Yeni Araba Park Etme Oyunu, süper çarpıcı grafikler ve zorlu çok aşamalı seviyelerle yeni bir Araba park etme simülasyon oyunu çağını başlatıyor. Şehri en hızlı ve görsel olarak en çarpıcı araba sürme oyunu ve araba park etme oyunları 2020 ile yak. ​​Durma ve nasıl gerçek bir sürüş ve park etme ası olduğunu fark etmeyeceksin.

Araba Simülasyon Oyunları
Araba park etme oyunlarını sevenler için özel olarak tasarlanmış Gelişmiş Otopark. 2020'nin en iyi otoparkının keyfini çıkararak sürüş becerilerini geliştirebilirsin. Ultra zorlu seviyeleri ile son derece bağımlılık yapan bir oyun. Broken Diamond tarafından serinin en iyi park simülasyon oyunu.

Engellere Çarpmaktan Kaçının
Bu araç park etme oyununda, gerçek hayatta da size yardımcı olacak park yeri yok işaretleri, sola dönüş işareti, sağa dönüş, tek yön ve diğerleri gibi farklı trafik işaretleri hakkında bilgi edineceksiniz. Oyuncu ayrıca engellere çarpmaktan kaçınmalı ve sürücü kursu testini geçmelidir, bir engele çarparak oyun biter ve tüm seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir. Bitiş çizgisine ulaşın ve otopark deneyiminizi geliştirmek için yeni egzotik arabaların ve yeni seviyelerin kilidini açın.

Araba Oyunları 3d Çarpıcı Grafikler
Aşırı otopark, güzel, çarpıcı ve göz kamaştırıcı grafiklere sahiptir, oyuncu oynarken bağımlı hale gelir. Araba park etme yeni oyunlar, araba sürme becerilerini ve gerçek araba sürme oyunları simülasyonunu geliştirmek için ilginç görevlerle ortaya çıkıyor. Engelleri güvenli bir şekilde sürün ve bir sonraki benzersiz ve heyecan verici seviyeye geçmek için arabanızı otoparklara park edin.

Bağımlılık Yapan 3d Park Simülatörü Oyunları
Bu ücretsiz araba park etme oyununda herhangi bir özel yeteneğe ihtiyacınız olmayacak, seviye atladıkça sürüş ve park etme becerilerinizi geliştireceksiniz. Bu ücretsiz araba oyunlarını oynayarak boş zamanınızı eğlenceli hale getirmek harika bir zaman öldürücü oyundur. Ekranı yukarı aşağı ve sağa kaydırarak kamera açısını ayarlayabilirsiniz. Çift dokunuşla yakınlaştırın ve uzaklaştırın.

Çılgın Araba Park Etme Oyunları Özellikleri:
✅ Gerçekçi araç fiziği
✅ Ters Kamera
✅ 480 farklı seviye
✅ Farklı Kontroller (Direksiyon, Ok, Yatırma)
✅ Sürüş becerilerinizi test etmek için zorlu seviyeler
✅ Park Etme Becerinizin sınırlarını zorlamak için zorlu seviyeler
✅ Hayalinizdeki garajdaki gibi otomobiller sağlıyoruz
✅ Yüksek detaylı grafikler

Play Store'dan 2021'in en iyi ücretsiz araba oyunlarından birini indirin. Ve oynamanın tadını çıkarın ve en önemlisi eğlenin. Bu araba park etme oyunlarını oynamak için herhangi bir WIFI gerektirmeyen her yerde oynayabilirsiniz. Bu oyunu oynayın ve boş zamanınızı eğlenerek geçirin. Sakin olun ve araba sürmek için emniyet kemerlerinizi bağlayın.

Not: Bu oyun ücretsizdir ve reklamla desteklenir.

Öneri ve tavsiyeler için bize e-posta gönderin
resmibrokendiamond@gmail.com

Daha az gör Daha fazla gör

Önceden Araba Park Etme Oyunu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Önceden Araba Park Etme Oyunu yazarak arayın.

  • Önceden Araba Park Etme Oyunu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Önceden Araba Park Etme Oyunu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Önceden Araba Park Etme Oyunu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın