Pixie the Pony - Virtual Pet

Pixie the Pony - Virtual Pet

Simülasyon | Bubadu

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 26 Eki 2022

Oyun Özellikleri

Her zaman sahip olmak istediğiniz sanal taya sahip olma şansını elde edin. Tayınız; koşmayı, yüzmeyi, bahçıvanlık yapmayı, güzelim kelebekleri izlemeyi ve çoğunlukla sizin yaşamınızın bir parçası olmayı sever. Sevimli tayınızı dünyaya hazırlayın ve hayallerinizin gerçekleşmesini sağlayın.

Evcil hayvanınızın beslenmesiyle, uykusuyla ve sağlığıyla ilgilenin. Şelalenin altında tayınıza duş aldırın veya gölde onu yıkayın. Güzel ve sakin bir uyku yaşaması için onu ahıra bırakın ve güneşi kapatın.

Tayınızın yeşil topraklarını, göllerini, çayırlarını ve bozkırlarını keşfedin. Kendi sebzelerinizi, tahıllarınızı ve havucunuzu, buğdayınızı, elmanızı ve daha pek çok şeyinizi yetiştirin. Bitki çiçekleri kelebeklerin ilgisini çeker, bu sayede kelebek koleksiyon albümünüzdeki tüm sayfaları doldurabilirsiniz. Tayınıza ait bir rüya dünyası yaratmak için tay evini, ahırını, kalesini ve ağaçlarını özelleştirebilirsiniz.

Diamond Connect, Flying Pony, Pony Jumping ve Pony Racing gibi farklı mini oyunlar oynayarak eğlenin. Tay makyajı yapmak için jeton kazanın ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Süper parlak ödüller kazanmak için mümkün olduğunca çok eğlenceli görevler tamamlayın.

Sevimli evcil hayvanınız biraz da okşanmaktan hoşlanır. Dünyadaki en iyi sanal taya sahip olacağınıza söz veriyoruz.

Oyun ücretsiz olarak oynanır ancak oyun açıklamasında belirtilenlerden bazıları da dahil olmak üzere belirli oyun içi öğeler ve özellikler gerçek para karşılığında yapılan uygulama içi alışveriş gerektirebilir. Uygulama içi alışverişlerle ilgili olarak daha ayrıntılı seçenekler için lütfen cihaz ayarlarınızı kontrol edin.
Oyun, Bubadu'nun ürünleri ya da bazı üçüncü taraflar için reklamlar içerir, bu reklamlar kullanıcıları bizim ya da üçüncü tarafın sitesine ya da uygulamasına yönlendirir.

Gizlilik politikası: https://bubadu.com/privacy-policy.shtml
Hizmet koşulları: https://bubadu.com/tos.shtml

Daha az gör Daha fazla gör

Pixie the Pony - Virtual Pet oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Pixie the Pony - Virtual Pet yazarak arayın.

  • Pixie the Pony - Virtual Pet uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Pixie the Pony - Virtual Pet uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Pixie the Pony - Virtual Pet ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın