Titan Throne

Titan Throne

Strategy | Camel Games, Inc

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 20 Aralık 2019

Oyun Özellikleri

Dünyayı keşfedin, asker toplayın, büyüyün, geliştirin, fethedin ve taht kazanın! Bu epik strateji oyununda savaşan orkların, elflerin, zombilerin ve insanların lordu olabilirsiniz. Gelin ve savaş dolu bu efsanevi hikayeye siz de katılın!
Burada birliklerinizi savaş alanına götürmesi için güçlü bir kahraman seçebilir ve çeşitli strateji kombinasyonları kurabilirsiniz. Bağımsız olarak keşif yapmak ve genişlemek için kapsamlı bir hikaye modu bulunmaktadır. Dünyanın her yerinden oyuncularla toprak ve tahtları ele geçirmek adına rekabet etmek için ittifaklar kurabilirsiniz. Dünyanın zirvesine giden yolculukta, yenilmezliğin gücünü, her şeyin bilgeliğini ya da sonsuz gücün büyüsünü kullanmayı tercih etmek istiyor musunuz?

"Kendi Gücünü Yarat
- Serbest Irk Seçimi: İnsan, elf, ork veya zombi birimlerinde herhangi birini seçebilirsiniz. Her ırk kendine özgü bir tarz ve stratejiye ile birlikte çarpıcı 3D kaleye sahiptir.
- Şehir Kalesi İnşası: Birbirinden eşsiz yükselen teknoloji okulları, gizli büyü kuleleri ve macera meyhaneleri gibi yapıları geliştirin.
- Gerçek Topluluğa Katılım: Dünyanın her yerinden müttefiklerle sohbet ederek savaşabilirsiniz. Aynı zamanda kendi sancağınızı da yükleyebilir, inancınızı ilan edebilir ve müttefiklerinizin yardımıyla kendi tiranınızı yazabilirsiniz."

"Savaş gücünü geliştir
- Kahraman Çağırma: Titan Tahtı dünyasında, halkın komutanı Jude, kana susamış ölümsüz Kraliçe Mary, hızlı atıcı elf Robin, güçlü ork Attila ve farklı tarzlardaki düzinelerce kahramanla tanışabilirsiniz. .
- Birlik Kontrolü: 50 türden fazla asker çağırın. Sıradan silahşörler veya Treemen Angels ve Altın Ejderha gibi efsanevi birimlere kadar, güçlü bir ordu yaratmak için farklı birimleri ve kahramanları özgürce karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz.
- Güçlendirme: Güçlü ve muhteşem bir savaş makinesi oluşturmak için kahramanlarınızı, birliklerini, ekipmanlarınızı ve büyülerinizi geliştirin ve en iyi kombinasyonunu elde edin!"

"Etki alanını genişlet
- Toprağı Genişletme: Halkın için zengin bir bölge bul, ittifak için birlik bölgesini işgal et ve kendi bayrağının kıtanın her köşesinde dalgalanmasını sağla!
- Kaynak Kontrolü: Kendi kaynak mayınlarını bul ve işgal et ya da düşman mayınlarına bir baskın yap. Dünyayı kontrol etmek için kaynakların kontrol edilmesi gerekir!
- Öldürme Kararı: Rakibiniz strateji ve hırs konusunda sizinle eşit derecede! Büyük çaplı bir saldırı başlatın ve düşmanları yenin, müttefikleri koruyun ve düşmanı şehir altındaki ittifakı imzalamaya zorlayın."

"Bu dünyayı fethet
- Gerçek Zamanlı Saldırı Savunması: Müttefikler tarafından başlatılan gerçek zamanlı savaşlara katılın ve doğru olan taktikleri uygulayın. Hızlı bir şekilde pekiştirilecek olan takviyeler, düşmanlarınızı çaresiz bırakacaktır.
- Savaş Kesinliği: Savaş sırasında gerçek zamanlı olarak çeşitli beceri ve büyüler uygulayarak, zaman ve hedefleri kesin bir şekilde kontrol edebilir, büyü etkilerini en üst düzeye çıkarabilir ve güçlü kombinasyonları tetiklenebilir!
- Savaş Stratejisinin Ağır Gücü: Kahraman gücünü doldur... ya da düşmanın zayıflığından faydalan. Kahramanlar, birimler, büyüler ve ekipmanların kombinasyonu değiştirilerek sonsuz bir strateji elde edilir."

Efsaneniz başlıyor!
Facebook İletişim Sayfası: https://facebook.com/TitanThrone/

Daha az gör Daha fazla gör

Titan Throne oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Titan Throne yazarak arayın.

  • Titan Throne uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Titan Throne uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Titan Throne ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın