kar dağ bisikleti yarış oyunu

kar dağ bisikleti yarış oyunu

Strateji Oyunları | Quiet Games Inc

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 21 Mayıs 2022

Oyun Özellikleri

Merhaba motorcu yarışçılarım! Bir sonraki toprak pist yarışına katılmaya hazır mısınız? En zorlu kar dağ motokros oyununu tasarladık. Sadece kış mevsimi değil, tüm yıl boyunca yemyeşil ve kayalık dağ yollarında bu bisiklet yarışını oynayabilirsiniz. Ancak şimdilik, kir bisiklet yarışı 2020: kar dağ şampiyonası ile donmuş patikada süper bisikletinizde bazı gerçek moto yarışçısı becerileri gösterin. En iyi kir bisiklet yarış oyunlarından birini oynayın ve yarış şampiyonu olmak için aşırı gözüpek gösteriler yapın. Yeni ücretsiz moto yarış oyununda farklı yüksek hızlı iz motosikletlerini sürün ve yönlendirin. Kar araci bisikletinizi sürün, diğer bisiklet sürücülerini kovalamak için hızlı sürün.

İz bisikleti yarış oyununda çamurlu engebeli ve kar izleri üzerinde iz bisikleti stuntlarını çektiniz, şimdi bu en hızlı kir pist yarış bisikleti oyununda öfkeli sürerek yoğun trafik yollarında rakip moto yarışçısını ralli kupasından eleyin. Yoğun kar yağışı ile aşırı havalarda motosiklet sürmenin gerçekten zor olduğu en iyi nihai moto yarış oyunlarından biri.

Gerçek iz bisikleti yarış oyunu ile 2020 için motor yarışçısı şampiyonları kupasını kazanın, bu yüzden beklemeyi bırakın ve kir bisiklet yarışını 2020 indirin: kar dağ şampiyonası oyunu ücretsiz.

Serbest stil motokros oyununun hayranıysanız, bu çarpıcı moto yarışçısı oyununu oynayın ve öfkeli ve en hızlı kir bisiklet yarış deneyimini yaşayın. İz bisikletinde motokros yarışı oynayın, asla bitmeyen yol bisikleti yarışının heyecanını ve telaşını hissedin. Dağ bisikleti oyunundan sonra ve iz bisikletlerinde kar ralli yarışına katılın. Şimdi ücretsiz olarak kir bisiklet yarışına binin, otoyol yollarındaki hız tümseklerinin üzerinden motosikleti çevirin. Bu çamurlu yol dışı motokros dublör engel oyununda gerçek dublör ustalık becerilerini sergileyin. Kirli pist yarışını kazandıktan sonra otoyol yollarını kazanma zamanı. Trafik arabalarıyla dolu zikzak pistlerde ve son pozisyonda gelemeyeceğiniz patika bisikleti drag yarışları gibi virajlı yollarda sert bir şekilde dönün.

2020 için kar dağ bisikleti oyununda gerçek kir bisiklet sürmenin heyecanını yaşamak için nihai moto yarış oyununu oynayın.


Oyun özellikleri:
Çarpıcı 3D grafikler
Gerçek iz bisikletçinin motosikletleri
Motosiklet devre yarışını kazanın
Kullanım için pürüzsüz kir bisiklet kontrolleri
Trafik dolu otoyolda şampiyon kupasını kazanmak için yarış
2022 kar dağ moto rallisinde AI motorcu rakiplerini yenin
Çamur atmak için yemyeşil, kayalık ve karlı dağ yolları ve ralli yarışçısı becerilerinizi test edin

Daha az gör Daha fazla gör

kar dağ bisikleti yarış oyunu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye kar dağ bisikleti yarış oyunu yazarak arayın.

  • kar dağ bisikleti yarış oyunu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) kar dağ bisikleti yarış oyunu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki kar dağ bisikleti yarış oyunu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın