ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

İskoçyanın doğa harikası bir yerinde kendi topluluğunuzu inşa ederek resmi oyun serisi Eden'de bu sorunun cevabını arayabilirsiniz.
Topluluk üyelerinizin yapmaları gereken tüm işleri kararlaştırmaktan sorumlusunuz. Topluluğunuza dilerseniz daha fazla kamp evi inşa ettirebilir, tarım, avcılık ya da toplayıcılık yaptırabilirsiniz.

Kamp ateşini canlı ve topluluğun moralini her zaman yüksek tutun. Kampınızın daha güzel görünmesi için istediğiniz gibi donatın ve dekore edin.
Özellikler
· Barınak, depo evi, mutfak, atölye gibi pek çok farklı türden bina inşa edin
· Kampınızı dekore edin – binalarınızı geliştirin, yollar, heykeller, duşakabinler gibi pek çok farklı nesneler ekleyin
· Kampta domuz, tavuk ve inek besleyin
·        Su, ekin, et, balık, odun ve taş gibi sınırlı kaynakları idare edin
·       Ateşin canlı kalması ve kamp sakinlerini mutlu olması için tarım, toplayıcılık, avcılık ve balıkçılık yapın, kampınızı dekore edin ve yemek pişirin
·        Verimliliği ve kampınızın başarısını arttırmak için yeni aletler yapın
·        Kampınızın İskoçyanın sert iklim şartlarında hayatta kalmasına yardım edin
·        Kampınızın büyümesi için yeni üyeleri topluluğunuza çekin
·        Başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşın
Oyunun ücretsiz olduğunu fakat bazı eşyaların gerçek para ile alınabildiğini satın alınan eşyanın miktarı konusunda bir sınırlamanın bulunmadığını lütfen dikkate alın. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen cihazınızın ayarlar kısmındaki uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Kişisel ve sorumlu bir hizmet sağlayabilmek ve oyunu geliştirmek için oyunu kullanım biçiminize dair bilgiler depolanmaktadır. Bu bilgiler tamamen gizlidir ve asla kişisel bir veriyi içermemektedir. Bu bilgiler sadece Kanal 4 ve güvenilir ortaklarımız tarafından kullanılmaktadır. Eğer isterseniz oyun içerisindeki “Ayarlar” kısmından analiz yazılımını kapatabilirsiniz. Oyun Kanal 4'ün diğer ürünlerinin ve bazı üçüncü parti ürünlerin ve hizmetlerin tanıtımını içermektedir. Bu uygulamayı indirerek kullanım koşullarımızı (http://www.channel4.com/programmes/all-4-games/articles/all/game-terms-and-conditions), gizlilik ve çerez politikalarımızı kabul etmiş olursunuz.

Eden: The Game oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Eden: The Game İndirin