ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Buna inanabiliyor musun?! Ünlü bir Olimpiyat figür bu pateni antrenörü SENİNLE çalışmak istiyor! Madalyalar kazandıkça ve dünya paten haberlerinin en tepelerine çıktıkça buz pateni hareketlerini mükemmelleştir! Buz pateni ringinde dön, triple axel zıplayışı yap ve kay - dünyaya neleri başarabildiğini göster!

Aman Tanrım! Ünlü bir Olimpiyat figür bu pateni antrenörü tarafından keşfedildin! Onun yardımıyla, figür pateninde zirveye tırmanacak ve bu yılın başlıca Buz Pateni Yarışmasını kazanacaksın! Büyük buz pateni etkinliği için hazırlanma ve muhteşem figür pateni hareketlerini gösterme zamanı!

Özellikler:
> Olimpiyat antrenörü ile çalışarak yılın buz pateni yarışmasına hazırlan!
> Muhteşem figür buz pateni kostümleri giy ve ringde herkesin başını döndür!
> Kendi inanılmaz buz pateni gösterini hazırla!
> Hayalindeki partnerinle beraber kay!
> Süslen - gerçek bir paten yıldızının hak ettiği gibi yeni bir görünüme ihtiyacın olacak!
> Manikür yapmayı ve yepyeni bir saç sitilini de unutma!
> Yarışmadan önce vücuduna şekil vermen gerekiyor - spor salonunda çalış!
> Aman Tanrım! Altın Patenler Dergisi bir sonraki kapak kızı olmanı istiyor! Fotoğraf çekimi zamanı!
Ringde onları şaşırttıkça Dünya Buz Pateni sıralamasında üst sıralara çık! Altın madalya kazan!
> Jürileri trixel axel zıplayışı, topukta dönüş ve daha fazlası ile etkile!
> Ahh! Buz pateni sakatlanması. Büyük etkinlik için zamanında iyileşmek için doktora git!
> Büyük gün yaklaştı... rahatla ve spada bu paten gerginliklerinden kurtul.


Coco Play HAKKINDA
Coco Play, Çin tabanlı bir yaratıcı ve özel çocuk ve aile uygulamaları geliştiricisidir. 2013 yılında kurulan Coco Play tüm aile için zengin 3D simülasyon bazlı oyunlar sunar. Coco Play yenilikçi oyunlar, interaktif kitaplar ve eğitici uygulamaların global ve lider yaratıcısı TabTale'in bir şubesidir.
Bizi ziyaret edin: https://www.tabtale.com
Bizi beğenin: https://www.facebook.com/TabTale
Bizi takip edin: @TabTale
Bizi seyredin: https://www.youtube.com/iTabtale

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Bize ne düşündüğünü söyle! Soru? Tavsiye? Teknik Destek? Bizimle 7/24 iletişime geç:WeCare@TabTale


VELİLER İÇİN

Uygulamayı oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun içi eşyalar ödeme gerektirebilir. Bu cihazda devre dışı bırakarak uygulama için satın alımları sınırlayabilirsiniz. Uygulama TabTale ve belirli üçüncü partiler için reklam içerebilir, bu reklamlar kullanıcıları bizim sitelerimiz, uygulamalarımız ya da üçüncü parti sitelerine yönlendirir.

Gizliliğiniz önemlidir. Uygulama TabTale ya da dikkatle seçilmiş sağlayıcıları (örn; reklam ağları ve analitikler) tarafından Gizlilik Politikamızda tarif edilen sınırlı amaçlarla, sınırlı kullanıcı verisi toplanmasına izin verebilir (örn; destek sorularına cevap; uygulamanın özellik ve hizmetlerini etkinleştirmek, analiz etmek ve geliştirmek; bağlamsal reklamlar sunmak ve performanslarını ölçmek). Uygulama, çocukları korumak için yalnızca yaş kısıtlamasıyla erişilebilen bazı özellikler içerir (örn; davranışsal reklamları kısıtlama; oynarken başkalarıyla bağlanmak için sosyal ağ bağlantıları; güncellemeler gibi heyecan verici haberlerden haberdar olmak için anlık bildirimleri kabul etme seçeneği). Daha fazla bilgi için (özellikle sağlayıcılar hakkında) lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun: https://tabtale.com/privacy-policy/. Uygulamayı indirerek, güncelleyerek ya da kullanarak reklam gösterme ve raporlama amaçlarıyla sınırlı cihaz bilgisi toplanması ve kullanımına (kişisel yetkinizle ve cihazınızın diğer kullanıcıları için) ve Kullanım Şartlarımıza rıza gösterirsiniz: https://tabtale.com/terms-of-use/.

Buz Pateni Balerini - Dans Alanı oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Buz Pateni Balerini - Dans Alanı İndirin