Gerçek Uçağa İniş Simülatörü

Gerçek Uçağa İniş Simülatörü

Simülasyon | Cradley Creations

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 25 Şubat 2022

Oyun Özellikleri

Uçak İniş Oyunu 2022'de uçak pilotu olmak için uçakları uçurun! Gerçek uçak iniş simülatöründe, uçuş iniş oyunlarında süper uçağın kanatları altında gökyüzüne hükmetmeyi seviyor ve uçak iniş ve kalkış oyunlarında pilot olma hayalini yaşamak istiyorsanız; o zaman bu uçak simülatörü sizin için doğru seçimdir. 2022'den itibaren tüm Uçak Çıkarma Oyunlarında bulunan bir uçak kokpitindeki karmaşık uçuş görevlerinin uçak uçuş oyunlarında uluslararası uçuş yönetiminin heyecan verici özellikleriyle birleşimi; tüm bu cazip uçuş kalkış görevleri, bu uçuş iniş simülatörünü uçağa iniş oyunları kategorisine ekler. Bu uçak kalkış oyununda aşırı eğlenmek için pistte uçak park etme, havalimanı şehrinde uçan uçak ve uçuş kalkışını yönetme ile eğlenin. Uçma ve iniş becerilerinizi test etmek için bu uçak iniş simülatöründe bir uçak pilotu olun, uçağa binen yolcuları uçak iniş oyunlarında görünmeyen uçuş yerlerine güvenli bir şekilde nakledin. Uçak inişli uçak oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız ve uçak pilot oyunlarında bulunan havaalanı pistinde karmaşık uçak park yeri olan uçuş iniş görevlerinin hayranıysanız, uçuş kalkış oyununda her şey var. Uçak pilotu simülatöründe fırtınalı havalarda süper uçakları uçurmak için gerekenlere sahip misiniz? Bir uçak pilotu olarak en iyi uçak park etme oyunlarında uçakları uçurmaya hazır olun.
Gerçek uçak iniş simülatörünü oynamak için yolculuğunuza eğlenceyle başlayın ve çoğu Uçak İniş Oyununda görülmeyen pistte süper uçaklar ve karmaşık uçak park görevleriyle bir uçuş iniş simülatöründe bir havaalanı şehrini yönetmek için uçak pilotu olun. Bu, uçak park etme oyunlarından ve süper uçak oyunlarından uçak kalkışının tüm ilginç uçuş görevlerine sahip olduğu için uçuş simülatörü 2022 gibi bir şey değil. Uçak iniş becerilerinizi yeniden şekillendirerek bu uçak simülatörü 3D'de pistteki uçuş inişini ve uçak parkını yönetin ve diğer uçuş iniş oyunlarını oynamayı unutacağınızı garanti ediyoruz. Uçak oyunlarından gerçekçi uçak simülasyonları ile benzersiz bir aero uçak sürüş oyunları sunan bu yepyeni uçak iniş oyunu 2022'de gerçekçi bir uçuş deneyimi yaşamak için yerden yüksekten uçarak gökyüzünün tadını çıkarmanın zamanı geldi. Uçak park etme için gerçekçi fizik ve uçakların ilginç animasyonu, uçak pilotu olmak için tüm bu özellikler, uçak simülatörünü tüm aero uçak iniş oyunlarının en iyisine ekler. Diğer uçan uçak oyunlarından farklı olarak uçağı uçurmayı ve verimli uçağın piste inişinde ustalaşmayı öğrenin. Heyecanlı uçuşları ve uçacak farklı uçakları olan pilot simülatörü, diğer uçak oyunlarını unutacaksınız. Profesyonel bir havacı olarak kalkış ve inişin tadını çıkarın.
Tüm Uçak İniş Oyunlarında uçan uçakları sevin veya aero uçak iniş ve uçak kalkışlı yolcu uçağı oyunları oynamanın keyfini çıkarın, ardından iniş simülatöründe süper uçak pilotu için uçak inişi ve heyecan verici uçak iniş zorlukları ile havaalanındaki karmaşık görevler sizi unutturacak tüm uçak park oyunları.

Daha az gör Daha fazla gör

Gerçek Uçağa İniş Simülatörü oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Gerçek Uçağa İniş Simülatörü yazarak arayın.

  • Gerçek Uçağa İniş Simülatörü uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Gerçek Uçağa İniş Simülatörü uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Gerçek Uçağa İniş Simülatörü ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın