Monster High™ Güzellik Salonu

Crazy Labs by TabTale

Son Güncelleme 25 Ocak 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Aman Hortlağım!!! Favori canavar kokoş Monster High kızların burada: Frankie Stein™, Draculaura™, Clawdeen Wolf™, Cleo de Nile™, Lagoona Blue™, Ari Hauntington™, Silvi Timberwolf™ ve Twyla™. Hepsi sivri dişli harika makyajlar için hazır!


Clawdeen Wolf™, "Monster High"ın en moda canavar kokuşu kendi güzellik salonunu açtı - ve SENİN korkunçüstü makyaj dokunuşuna ihtiyacı var!
Clawdeen Wolf™'un hortlak arkadaşlarına öldürücü görünüm vermesine yardım et!
Pençelade saç stili? Dehşetüstü tırnaklar? Peki ya sivri dişli harika kıyafet? En hortlak tek durak noktasında hepsini alabilirsin!


Ah, dur, hepsi bu değil: Muhteşem iğrenç özçekim filtrelerimizi kullanarak korkunç canavar kokoşu görünebilirsin. Kendi filtrelerini bile yaratabilirsin, yani yaratıcı ol!


Sivri Dişli Harika Özellikler:
> Sihirli büyüme spreyi, saç boyaları, saç köpüğü ve çok daha fazlası gibi korkunç havalı kuaför aletlerini Monster High kızları üzerinde kullan! Saçı elektriklendirmek için Znap'i bile kullanabilirsin!
> Özçekim filtre paketimiz canavarımsı görünüm verir, Zomboy gibi dans etmene izin verir VE kendi sivri dişli harika filtrelerini de yaratabilirsin - ne kadar pençelade?!
> Harika görünümünle hava atmak için korkunç harika canavar kokoş fotoğraflarını Korkunçgram'a ekle.
> Göz kürelerinde gördüğün en iyi makyaj aletlerini kullanarak guuzel canavarlara kabuslarının makyajını yap! Ekstra korkunç bir dokunuş için yıldırım çıkartmaları ve örümcek yüzlü mücevherler ekle.
> Clawdeen Wolf™ ve hortlak çetesi ile giyinme vakti! Mumya tozlukları mı yoksa bir rock yıldızı canavara yakışır elbiseler mi? Seçenekler sonsuz!
> Çılgın şekilli küpeler ya da dikenli köpek tasması kolyeler gibi pençelade mücevherlerle Draculaura™'yı ve diğer korkunç canavar kokoş Monster High kızlarını süsle.
> En hortlak canavarlara makyaj yap: Frankie Stein™, Draculaura™, Clawdeen Wolf™, Cleo de Nile™, Lagoona Blue™, Ari Hauntington™, Silvi Timberwolf™ ve Twyla™.

MONSTER HIGH ve ilgili markalar ve ticari takdim şekli Mattel'e aittir ve Mattel'in lisansıyla kullanılır. ©2017 Mattel. Tüm hakları saklıdır.

Daha az gör Daha fazla gör

Monster High™ Güzellik Salonu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Monster High™ Güzellik Salonu yazarak arayın.

  • Monster High™ Güzellik Salonu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Monster High™ Güzellik Salonu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Monster High™ Güzellik Salonu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın