MARVEL Puzzle Quest: Kahraman Savaşına Katılın!

MARVEL Puzzle Quest: Kahraman Savaşına Katılın!

Rol Oyunu | D3 Go!

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 2 Mart 2020

Oyun Özellikleri

Marvel Çizgi Roman evreninden Süper Kahramanlar, bu Resmi Marvel rol yapma oyunu ile özgün bir bulmaca araştırma ve 3’lü eşleştirme savaş sistemi ile karşınızda! MARVEL Puzzle Quest!

S.H.I.E.L.D. güç oranı yüksek Iso-8'i kontrol edemedi ve Norman Osborn'un H.A.M.M.E.R.’la The Dark Reign'de yeni kötülüklere başlamasına yol açtı. Güç düşkünü Norman Osborn'un durdurulması ve Marvel Universe dengesi için Süper Kahraman ve Kötüler bu 3’lü eşleştirme oyun ile müttefik oluyor!

Süper Kahraman ve Kötüler ile epik takım oluştur! Zafer için güç dolusu savaş yolunda Spider-Man, Captain Marvel, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk gibi karakterler ile oyna. Kahramanlar arasında Thor, Doktor Strange, Deadpool ve çok daha fazlası! Bir takım kur ve kavga için hazırlan! 3’lü eşleştirme ile savaş başlıyor!

ÖZELLİKLER
★ Uygulamanın 15 milyonluk topluluk üyelerinden biri ol! Şampiyonlar seç, kahramanlar ve Süper güçlerin ile bulmaca eşleşme oyununa başla!
★ En iyi oyun içi strateji ve araştırma planları için 185’in üzerinde favori Marvel Süper Kahraman ve Kötülerini topla ve geliştir!
★ Güç kazanmak, rütbe atlamak, yeni yetenekler açmak ve mükemmel bir Marvel Süper Kahraman takım oluşturarak düşmanlarını yenmene yardımcı olacak yeni destekleri keşfetmek için eşleşme yoluyla savaş!
★ Arkadaşlar ile ittifaklar kur, etkinlikler ve epik savaş ortamında diğer oyunculara karşı kavga zamanı geldiğinde kahramanlar arasında güç birlikteliği yap!
★ Süper Kahraman takım ile turnuvalara katıl. Marvel oyunları için gelecekteki dövüş başlıyor ve sınırsız aksiyon seni bekliyor. 3’lü eşleştirme için hazır mısın?
★ Yeni süper kahraman karakterler ve diğer ödülleri kazanmak için Turnuvalarda, İttifaklarda ve Sezonluk Oyunlarda en iyi rütbe seviyesine ulaş!
★ Doğrudan Marvel aracılığıyla yeni etkinlikler, özellikler ve turnuvalar geliyor.
★ Oyun içerisinde Marvel yazarları Frank Tieri (Iron Man, Wolverine, Deadpool) ve Alex Irvine (Iron Man: The Rapture, Daredevil Noir) tarafından katkılar bulunuyor.
★ Ben Groot'um!

ÖDÜLLER KAZANMAK İÇİN KAHRAMANLAR TOPLA VE GELİŞTİR
Iso-8'de bulunan güç ile Süper Kahraman takım geliştirmeleri yap, Marvel içinden yeni karakterler açmak ve güç sayını artırmak için etrafta araştırma düzenle ve çizgi roman topla.

ORİJİNAL SÜPER KAHRAMAN 3'LÜ EŞLEŞTİRME VE BULMACA OYUNU!
3’lü eşleştirme sırasında rakiplerini yenmek eşleşme yaptığın taşlar olacak, kahramanlar arasından Hulk fiziki güç yeteneklerini, Profesör X ise zihin kontrolünü kullanarak oyun tahtasını manipüle edebilir! Güç artışına sahip olmak ve Marvel Çizgi Roman ve Film sahnelerindeki en iyi süper kahraman karakterler karşısında bu eşleşme oyununda 3'lü eşleştirme yoluyla bulmaca çözmeye başla.

MARVEL EVRENİNDEKİ EN İYİ KAHRAMANLAR VE KÖTÜLER İLE OYNA
X-Men, Avengers, S.H.I.E.L.D., Galaksinin Koruyucuları ve daha fazlası arasından en sevdiğin Süper Kahraman ekibini topla ve 3’lü eşleştirme için hayalindeki kavga takım kadronu oluştur! İster yüksek güç için ezeli düşmanı Venom ile birlikte Spider-Man gibi bir süper kahraman, ister Captain Marvel ve onun varisi Ms. Marvel Kamala Khan'ı seç, Marvel Çizgi Roman Süper Kahraman kadrosundan oluşan epik takım ve güçler savaş için SENİN elinde!

185'in üzerinde karakter ile eşleşme oyunu MARVEL Puzzle Quest'in büyümeye devam eden Süper Kahraman çizgi roman karakterler kadrosu güncelleniyor. Farklı güçler için yeni kahramanlar dene! Black Panther, Ant-Man, Daredevil, Hela, Thanos ve daha fazlası dahil! 3'lü eşleştirme, araştırma, bulmaca ve savaş macerasına katıl! Marvel oyun kütüphanesindeki bu rpg oyunu şimdi dene!

■ Facebook'ta bizi beğen: www.facebook.com/MarvelPuzzleQuest
■ YouTube'da abone ol: www.youtube.com/MarvelPuzzleQuestGame
■ Twitter'da bizi takip et: www.twitter.com/MarvelPuzzle
■ Instagram'da bizi takip et: www.instagram.com/MarvelPuzzleQuest

İÇİNDEKİ KAHRAMANLAR ORTAYA ÇIKSIN İSTİYORSAN MPQ YÜKLE VE MARVEL UNIVERSE PARÇASI OL!

Developed by Demiurge Studios

© 2020 MARVEL
GAME SOFTWARE © 2020 D3 Go!

Daha az gör Daha fazla gör

MARVEL Puzzle Quest: Kahraman Savaşına Katılın! oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye MARVEL Puzzle Quest: Kahraman Savaşına Katılın! yazarak arayın.

  • MARVEL Puzzle Quest: Kahraman Savaşına Katılın! uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) MARVEL Puzzle Quest: Kahraman Savaşına Katılın! uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki MARVEL Puzzle Quest: Kahraman Savaşına Katılın! ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın