Guns of Glory: Demir Maske

Guns of Glory: Demir Maske

Strateji Oyunları Century Games Limited

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Son Güncelleme 18 Haziran 2021

Oyun Özellikleri

Krallık başlamak üzere!

Bir strateji klasiği olan Guns of Glory ile yeni bir MMO savaşı dönemine hazır ol! GoG'nin heyecan verici multiplayer oynanışı, düşmanları indirmek için güçlü bir ordu kurmana ve dünyanın dört bir yanından arkadaşlarla takım olmana olanak sağlıyor. Silahlarını cilala, stratejini geliştir ve ordunu savaşa hazırla. Kaleni düşmanlara karşı savun.

Bu RPG krallık oyunu, Aydınlanma çağında, ilk tabancaların ve daha ölümcül silahların başlangıç noktasında geçiyor. Savaş alanında efsane ol ve galibiyet atışını yap. Askerler eğit ve görevi tamamlamaları için onları yükselt. Altın bul ve süvarilerinin daha hızlı olması için ahırları geliştir. Her şey zamanla!

Takım ve zaman yönetimini öğrenerek her görevi tamamla. Güçlü bir Mekân oluşturmak ve Zeplinini geliştirmek için kaynakları yönet. Bu, ordunu kurman ve savaş alanına hükmetmen gereken gerçek zamanlı bir savaş. Sen kalenin son muhafızısın. Daha iyi askerler eğitmek için farklı binalarla güvenli bir kamp inşa et ve düşman tehditlerini katlet. Kale senin önceliğin. Krallığını savun!

ÖZELLİKLER:

Strateji Savaşı! Tahtı ve krallığı koru. Silahlarını hazırla ve kaleni savun. Bir Silahşor ordusu eğit, kaynaklarını yönet ve düşmanlarına akın yap. Tüm bunlar, tacı hak etmek ve İttifakını bu klasik krallık oyununda bir imparatorluk haline getirmek için!

Güçlü Uçaklar! Bu Aydınlanma ilerlemesi ve bilim çağında, düşmanlarını vur ve yeni bir RTS seviyesi için gelişmiş uçaklarla saldırıyı yönet. Silahlar ve tüfekler kullanarak kaleyi savun!

Dünya savaşı! Kesintisiz sohbet çevirisi özelliği GoG'nin multiplayer RTS ve RPG oynanışını her zamankinden daha zengin hale getiriyor. Kendi imparatorluğunu ve güçlü ordunu kur. Aklını ve silahlarını kaleni savunmak için kullan.

MMO Dünyası! Guns of Glory, Üç Silahşorlar dünyasını ayağınıza getiriyor! Bu ücretsiz strateji MMORPG oyununda çarpıcı HD grafiklerde canlı bir şekilde işlenmiş tüm heyecan verici aksiyonun tadını çıkarın!

Gelişmiş RTS Muharebesi! Düşmanlara saldırmak için kendi stratejini ayarla ve müttefiklere yardım et! Guns of Glory'nin MMORPG oynanışı: Uçağını, Mekânını, birliklerini, binalarını, ekipmanlarını, taktiklerini ve çok daha fazlasını özelleştirmene izin verir. GoG'de orduna uyacak bir MMO oyun stratejisi geliştir ve zafere ulaş! Bu nihai krallık oyununda tahtı koru! Silahlarını ve toplarını doldur, kaleni koru!

İmparatorluk Kur! Güçlendirilmiş bir imparatorluğun yapımını izle. Bu MMO strateji savaşında hayatta kalmanı sağlayacak çeşitli becerilerde ustalaş ve ölümcül silahlarla donan!

DESTEK
Gizlilik Politikası: https://www.centurygame.com/privacy-policy/
Facebook fan sayfası: www.facebook.com/gunsofglorygame
Hizmet Şartları: https://www.centurygame.com/terms-of-service/

NOT: Guns of Glory oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz bir oyundur ancak bazı oyun eşyaları gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemezsen, lütfen Google Play Store uygulamandan satın almalar için şifre korumasını etkinleştir. Ayrıca, oyun internet bağlantısı gerektirir. Doğru strateji ile Şan ve Şerefe ulaşabilecek misin?

Daha az gör Daha fazla gör

Guns of Glory: Demir Maske oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Guns of Glory: Demir Maske yazarak arayın.

  • Guns of Glory: Demir Maske uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Guns of Glory: Demir Maske uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Guns of Glory: Demir Maske ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın