ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

ağır hraktor arabası sürücüsü simülatörü ücretsiz oyunlar:
Traktörünü çalıştır ve çiftlik kargolarını pazara teslim etmenin zamanı geldi.

Köy yaşamı, kentsel şehir yaşamına göre çok güzel. Temiz hava ve muhteşem ortam bu traktör arabası oyununu oynamanızı sağlıyor. Ancak köy yaşamında da bazı yıkıcı sorunlar var. Oynayacağınız bu sürüş offroad oyunu bazı sorunların çözülmesine dayanır. Köye giden tek yol karayolu dışında çok tehlikelidir. Genel sürücü, off-road tehlikeli rayındaki ağır traktörleri kontrol edemez. Çiftçilerin piyasaya çiğ gıdalar, sebzeler ve meyveler sağlamaları gerekiyor. Bu traktör oyununda sürebilecek uzman bir sürücü yok. Bu, bu çekici traktör oyununda pazara mal tedarik etmek büyük bir problem haline geldi. Köylüler sizi traktör sürücüsü kargo tedarikçisi olarak kiraladılar. Kargo traktörünüze kargo teslim etmek sizin görevinizdir.

Bu kargo gerçek taşıma oyunu oynanışı çok basittir. Bu taşıma oyunda bir traktör ve römork olacak. Bu ağır traktör off-road oyununda misyonlar çeşitli olacak. Mahsuller ve tarla taze ürünleri zamanında pazara sunulmalıdır. Bu zorlu bir görev çünkü ürünler bu off-road traktör oyununda miktar olarak büyük. Bu kargo oyununda sorumluluk almak zorundasın. Bir traktör sürücüsü olarak, kargo ve güvenlik tazeliğini de korumanız gerekir. Ayrıca yeni traktör satın alabilirsiniz. Bu kargo 3D oyunlarında daha fazla traktör satın alabilirsiniz. Bu yüzden daha fazla oynayın ve bu ağır traktör oyunda bonus para kazanmak için zamanında kargo teslim. Zamanında teslim edemezseniz, kargonuz çürür.

Oyuncu, bu traktör sürme oyunlarını oynarken gerçek müziğin keyfini çıkaracak. Ancak, bu traktör sürücüsü oyununda offroad pisti çok kaba, tehlikeli ve düzensizdir. Traktörünüzün yol becerilerinde sürüşü ile test edilecektir. Bu offroad traktör oyununda çok dikkatli olmalısın ve tersine dönme. Bu traktör simülasyonunun kontrolleri de oldukça basit ve kullanışlıdır. Traktörünüzün yönünü kontrol etmek için düğmelerini kullanabilirsiniz. Durdurmak ve bu traktör teslim oyunda pazara yakın traktör park etmek için frene dokunun. Sürücü, bu traktör sürüş oyunlarında kamera görüntüsünü rahatlığı için de ayarlayabilir. Traktör sürün ve köy yaşamının güzelliğini keşfedin. Bu offroad traktör oyununun her görevini tamamladığınızdan emin olun. İyi şanslar!

Ağır Nakliye Traktörü - Gerçek Sürücü Özellikleri:
Sürülmesi gereken farklı traktörler
Hassas sürüş simülatörü
Müthiş ve gerçekçi 3D grafikler
Zor ama basit bir deneyim
Gerçekçi oyun içi sesler
Eşsiz yol dışı tehlikeli ray

Eğer wifi erişiminiz yoksa, tamamen ücretsiz traktör sürme oyunları oynayabilirsiniz.
Bu yüzden hızlı bir şekilde android akıllı telefonlarda Google Play Store'dan Uygulamalar için Kapı tarafından sunulan 2019 bu ücretsiz traktör ücretsiz oyunları indirin.

gerçek sürücü tarım traktör kargo yeni oyunlar oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

gerçek sürücü tarım traktör kargo yeni oyunlar İndirin