Pixel Art - boyama oyunları

Pixel Art - boyama oyunları

Bulmaca | Easybrain

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 30 Aralık 2021

Oyun Özellikleri

Lider geliştiricinin elinden çıkan boyama oyunları ile stresini atmak için sayılara göre boyama oyunlarını oyna. 15.000'den fazla ÜCRETSİZ 2B ve 3B resmi keşfet veya kendi piksel resmini oluştur. Sayılarla boya, rahatla ve Pixel Art boyama oyununun tadını çıkar!

Oyun uzmanları tarafından geliştirilen ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından sevilen Pixel Art boyama oyunları, boyama meditasyonu sağlayan bir dünyaya adım atmana yardımcı olur. Çok çeşitli büyüleyici resimler arasından seçim yap ve sayılarla boyama yaparken eğlen!

İster stresten kurtulmak ister rahatlamak için boya, bu boyama oyununda sayılarla boyamaya bayılacaksın.

Neden Pixel Art boyama oyunlarını oynamalıyız?

✔ Sayılarla boyamak basittir. Resimlere göz at, bir renk numarasına dokun ve resmi boyamaya başla. Pixel Art boyama oyununu oynarken hangi rengi nerede kullanacağını her zaman bilirsin.

✔ 15.000'den fazla resim seçeneği. Mandala, çiçek, tek boynuzlu at veya diğer konulardaki resimleri sayılara göre boya. Boyama sayfalarımızın zorluğu, kolay ve çok ayrıntılı olmak üzere her zevke ve ruh hâline göre değişir.

✔ Her gün sayılara göre boyanacak yeni resimler. Günlük olarak yeni sayı boyama resimlerini keşfet, ücretsiz boyama resimleri asla bitmez.

✔ Sezon Etkinlikleri sırasında benzersiz resimleri sayılara göre boya. Temalı resimleri sayılara göre boya ve benzersiz bonuslar kazan. Resimlerimiz önemli sezonlar, bayramlar ve festivaller için özel olarak hazırlanır. Noel, Cadılar Bayramı, Şükran Günü gibi popüler boyama konularında kendi resim koleksiyonunu oluştur.

✔ Pixel Art Kamerası ile kendi fotoğraflarını pikselleştir. Bir resim yükle, zorluğu ayarlayarak piksel boyamaya hazır hâle getir ve eğlen. Piksel resim dönüştürücümüzle tüm fotoğraflarını ücretsiz olarak sayılarla boya.

✔ 3B boyama oyunları. 3B nesneleri sayılara göre boyamak, son derece eğlenceli bir boyama deneyimi sunar.

✔ Tek dokunuşla hızlandırılmış videoları paylaş. Resim boyamayı sevdiğini herkese göster!

✔ Ayrıntılı resimleri bitirmene yardımcı olacak boyama takviyeleri kullan. Alanları hızlı şekilde renkle doldurmak için Renk Sıçratma'yı kullan, aynı renge sahip hücreleri sayılara göre boyamak için Sihirli Değnek'i kullan.

Resim oyunları, rahatlamak ve sakinleşmek için mükemmel bir yöntemdir. Tüm kontrol sende olur: Sayılarla boyama yapacağın resmi, yeri ve ne zaman başlayıp bitireceğini sen belirlersin. Süre sınırlaması veya seni strese sokacak bir rekabet ortamı yoktur. Telefonunu çıkar ve boyama oyunlarının keyfini çıkar. Boyama oyunları oynayarak her yerde her zaman rahatla!

Boyama oyunumuz, endişeli veya stresli hissettiğinde başvurabileceğin mükemmel bir terapi alanıdır. Renkleri seçip tahtaya yerleştir, renk tonları ve geçişlerinin çizimlerinde nasıl göründüğüne bak. Stres atmanı sağlayan boyama oyunları oynayarak içindeki sanatçıyı dışarı çıkar.

Stres atmanı sağlayan boyama oyunları oynamaya başla ve içindeki yetenekli sanatçıyı dışarı çıkar. Pixel Art boyama oyunları ile endişeleri geride bırak.

Daha az gör Daha fazla gör

Pixel Art - boyama oyunları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Pixel Art - boyama oyunları yazarak arayın.

  • Pixel Art - boyama oyunları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Pixel Art - boyama oyunları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Pixel Art - boyama oyunları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın