Flying Car Shooting Game: Modern Car Games 2020

Maritime Simulation Games

Son Güncelleme 5 Ocak 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Uçan Araba Çekim Oyunu: Modern Araba Oyunları 2020, tüm oyuncular, uçuş ve sürüş simülasyonu oyunu hayranları içindir, herkes, helikopter aracı gibi uçan arabalarda en iyi deneyimi süren araba simülatörünün tadını çıkarabilir. Çok sayıda ilginç uçan araba oyunu var ama bu uçan araba simülatörü de mağazadaki eğlencenin bir parçası. Araba uçuş ve atış oyununda çok fazla seviye var. Oyunda arabayı son kontrol noktasına kadar uçurup park edin. Düşmanınızı yok etmeniz ve arabayı park yerine park etmeniz gerekiyor. Uçan stunts araba simülatörü oyunu sırasında farklı zorluklarla karşılaşacaksınız. Uçan kurtarma polis arabası, oldukça modifiye edilmiş bir yarış arabasıdır. Aşırı araba simülatörü, helikopter uçan bir oyun arabası gibidir. arabanın kanatları gerçek uçan helikopter gibidir.

Uçan araba oyunları 2020 - Nihai araba sürüş deneyimi ve şaşırtıcı yeni araba uçan oyunu ve zanaat arabaları çevrimdışı oyunları ile Modern Araba Atış Oyunları. 2020'yi gerçek uçak uçuşları ve uçan dublör araba simülatörü gibi havada uçan arabalarla fütüristik bir yıl haline getiriyor. Emniyet kemerinizi sıkın ve daha dikkatli olun çünkü arabalar artık bu uçan uygun sürüş araba simülatörü oyununda uçabilir ve yeni yarış oyunlarını hedefleyebilir. Simülasyon oyunları, gerçek uçan araba robotu gerçek dövüşü tarafından biraz sıkıcı bulundu, bu yüzden şimdi sadece yolda araba sürebileceğiniz değil, aynı zamanda gerçek uçak pilotu ve gökyüzü savaşının ölüm turu gibi bir uçuş yapabileceğiniz bazı eğlenceli faktör geliştirdik. Uçan robot araba uçak çekimi, en kaliteli uçak uçurma ve iniş deneyimini yaşayacaktır.

şehir arabası sürücüsü kaçış arabası ve uçan araba yarışı 3d yarışçısı ile şehri yok etmeye çalışırken, onu haritayı takip ederek bulmanız ve başarısından önce onu yok etmeniz, hızlı araba uçuş oyunlarındaki görevinizdir. Helikopter kanatları sayesinde uçuş simülatörü gibi uçan araba simülatörü. Gerçek gökyüzü savaşı jeti ve öfkeli araba hava savaşları gibi uçan robot araba simülatörünün arabası uçuyor. Uçan arabalar yoldayken yavaş hızda olacaktır ancak uçma özelliğini kullanırsanız düşmanı çoklu robot çevrimdışı oyunlarda rahatlıkla takip edebilirsiniz. Şehrin etrafında uçan hızlı araba, onu kovalamanız ve spor arabada gerçek dövüşte yok etmeniz gerekiyor, polis kovalayan uçan oyunlar gibi güçlendirici kanatları kullanın.

Düşmanın hızlı arabası drone robot gökyüzü savaşı ile şehri yok etmeden önce nihai araba hedefini yok etmesi gerekenden daha polis hızlı araba ve çoklu robot gibi düşmanın hızlı araba ve araba hedefini takip ederken. Hızlı arabayı yok ettiğinizde, bu şehrin mavi gökyüzünde kas uçan arabayı hızlandırın. Uçan polis arabası görevi, şehri robot araba ölüm yarışından kurtarmak ve güzel şehrinizi kurtarmak için bir jet araba kurtarma uçuşu olarak uçan jet ve karayolu isyan arabalarını kullanmaktır.

Uçan araba oyunlarının özellikleri 2020 - modern araba atış oyunları
- Hedefi kovalayan nihai arabalar
- Şehir içi araba sürüş görevi
- Gerçek şehir ortamı
- Büyük robot araba atış oyunu
- Silah oyunları olan spor araba
- Ölüm arabaları ve trafik yarışçı arabaları

Daha az gör Daha fazla gör

Flying Car Shooting Game: Modern Car Games 2020 oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Flying Car Shooting Game: Modern Car Games 2020 yazarak arayın.

  • Flying Car Shooting Game: Modern Car Games 2020 uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Flying Car Shooting Game: Modern Car Games 2020 uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Flying Car Shooting Game: Modern Car Games 2020 ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın