Island King Pro

Island King Pro

Kumarhane Oyunları | Forever9

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 28 Tem 2022

Oyun Özellikleri

Bu dostane oyunu ailenizle, Facebook arkadaşlarınızla ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla oynayın. Madeni para kazanmak ve Luna ve arkadaşının kayıp babasını bulmasına yardım etmek için tonlarca eşsiz köyde seyahat etmek için adadan adaya saldırın, döndürün ve çalın.

Korsan saldırılarını yenme, ada zorluklarını aşma veya en büyük nakit krallardan para çalma cesaretine sahip misiniz? Ada Kralı olarak istediğiniz herhangi bir rolü oynayın. Trilyonlarca madeni para tutan ve krallığı yöneten bir madeni para ustası olun! Ya da komşu adaları parçalamak ve baskın yapmak için acımasız bir korsan kralı olun! Bonus dönüşler elde etmek ve diğer oyuncu Jackpotlarını çalmak için kendi ana planınızı oluşturun.

Ada köylerinizi, en yakın aileniz ve arkadaşlarınızla Viking Yerleşimleri, Hint Sarayları, Mistik Tapınaklar ve daha birçok benzersiz dünyadan ilham alan yerlere inşa edin. Herhangi birinden ve herkesten, hatta arkadaşlardan bile madeni paralara baskın yapın! Tekel, tombala veya solitaire gibi masa oyunlarını sevin ama aileniz ve arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamak istiyorsanız, Island King'i bugün deneyin! 【Jeton ve ücretsiz Döndürme kazanmak için slotu döndürün】
Servetinizi kazanmak, saldırmak, baskın yapmak veya jeton çalmak için büyülü slotu döndürün. Adalarınızı ve madeni paralarınızı diğer oyuncu baskınlarından koruyun. Adanızı paralarla inşa edin ve yeni hedef adaların kilidini açmak için yukarı çıkın. En iyi ada ve madeni para toplama ustası ile Ada Kralı olun!
Slotu çevir, ilginç bulmacaları ve zorlukları tamamlayarak da ücretsiz Döndürme kazanabilir!

【Tüm değerli kartları toplayın】
Bulmaca setlerini tamamlamak için kartları toplayın ve aileniz ve Facebook arkadaşlarınızla alışveriş yapın, ücretsiz olarak tonlarca para kazanabilirsiniz! Adalarınızı inşa etmeyi bitirin ve bir sonraki kart setinin kilidini açın.

【Arkadaşlarınla oyna】
Yeni arkadaşlarla tanışmak, bir kabileye katılmak, yeni oyun trivia öğrenmek ve slot makineleri ve kazı kazan mini oyunları ile milyonlarca jeton kazanmak için Facebook Topluluğumuza katılın. Toplulukta kartlarınızı takas edin ve ilerlemenizi artırmak için birlikte oynayın!

Bizi takip edin: https://www.facebook.com/IslandKingApp/

Herhangi bir sorun veya geri bildirim için lütfen IslandKing@forevernine.com ile iletişime geçin. İyi şanslar!
Open in Google Translate•
Feedback
Web results

Daha az gör Daha fazla gör

Island King Pro oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Island King Pro yazarak arayın.

  • Island King Pro uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Island King Pro uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Island King Pro ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın