Erkekler Güreş Mania: Güreşçi Cheating Yöneticisi

Final Punch

Son Güncelleme 11 Nisan 2019

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Erkekler güreş mani ve pro güreşçi hile yöneticisi oyun güreş mani bu tek oyunda taraftarlara çok dövüş deneyimi sunuyor. Kavga yeteneklerinizi göstermek ve dünyadaki en büyük profesyonel güreşçi olmak için gerçek güreş devrim tarzınızla kalabalığı heyecanlandıralım. Sınırsız güreş eğlencesinin tadını çıkarmak için "Sonsuz Savaş Modu" oyununa eklenen yeni güreş modu. Rakip güreşçinizin dikkatini dağıtmak ve nihayetinde maçı kazanmak için güreş yöneticisi olmak için yeni yardım düğmesiyle kolay oynanış ve tam güreşçi kontrolü. Ekrandaki dokunma hareketlerini kullanın ve her hareketin farklı bir darbesi varsa, çabukluk ve tekniğiniz size harika bir şampiyon olacaktır. Rakiplere yüz yumruk çekimleri ile vurun ve efsane boksörü gibi halkada hızla hareket edin ve hızlı sol, sağ ani sağlam yumruk saldırılarınızla rakibinizi atlatın. Dünya güreş şampiyonları, aksiyon savaşları ve tek bir 3d oyunda güreş simülasyonunun gerçek macera deneyimini bir araya getiriyor. Mania ve pro güreşçi hile yöneticisi 3d oyun güreş erkekler, tüm dünyada her zaman en sevdiğiniz kahraman izlemek ve oynamak için güreş ve dövüş severler için geliştirilmiştir. Bir güreş süperstarı kariyer zorlukları, halkada riskli çekimler yapmanızı sağlar.


Erkekler güreş mani ve pro güreşçi hile yöneticisi en gerçekçi dövüş simülasyon oyunu. Yardım alabileceğiniz ilk güreş oyunu ve yardım için güreş müdürünü ara, ama aslında hile eğlencesini çağır. Bir güreş süper yıldız kariyer zorlukları, halkada riskli çekimler yapmak için sizi yönlendirecek. Sınırsız eğlence ile profesyonel güreş deneyimini yaşamak için güreşçi gücünü yükseltin. Nakavt, kraliyet güreş devrimi mücadelesinin gücünü, yoğunluğunu ve heyecanını artırıyor. Dünya şampiyonu turnuvasında nihai gerçek dışı maçın savaşını kazanın. Rakibinizi savaşçıya hile yapmak için yardım düğmesini kullanın. Kazanmak, eklem kilitleri, yakın dövüş, atışlar ve inişler yapmak için iğneler gibi çeşitli devrimci hileler kullanarak savaşın. Bu bir aksiyon ve macera spor oyunudur, bu yüzden rakiplerinizle yüzleşmekten çekinmeyin. Dünyadaki tüm etiket takımı şampiyonu güreşçilerini yenerek güreşin evrensel şampiyonu ol. Dünya güreş şampiyonları ve boks boks kahramanı, bu bağımlılık yapan güreşçi devrim oyununda maceralara meydan okuyan bir rol sunuyor.


Son güreş modu, sınırsız kavgaların keyfini çıkarmak için "Sonsuz Savaş Modu" ekledi. Ücretsiz stil güreş 3d oyunda güç dolu ve güçlü yumruklar ile uzmanlık mücadelesinde yükseltin. Erkekler güreş mani ve pro güreşçi hile yöneticisi HD kalitesinde oyun oynamak dünya güreş devriminin tüm olaylarında tüm süperstar güreşçiler ve boksörler kavgalar verecektir. Karate vuruşları ve yumrukları gibi yeni çarpıcı teknikleri ve hatta jimnastikten kaçmayı ve dövüş sanatını test etmeyi deneyin. Bu dünyadaki güreş müsabaka oyunundaki tüm etiket takımı şampiyonu güreşçilerini dövün ve güreş mücadelesi federasyonunun evrensel şampiyonu olun. Bazı güreşçiler göründüğünden daha güçlü olabilirler, bu yüzden gücünüzü gerçek bir güreş atleti olarak kanıtlamak için kendinizi eğitin. Şimdi dünya güreş şampiyonası mücadele yarışmasına katılmanın, tüm rakiplerinizi yenmenin ve evrensel şampiyonluğu kazanmanın zamanı geldi, dünyadaki en iyi şampiyonlar dünya güreş turnuvasına katılmaya hazır. Gerçek güreş simülasyon oyununu deneyimleyin ve dövüş becerilerinizi geliştirin.


Erkekler Güreş Mania: PRO Güreşçi Hile Yöneticisi Oyun Özellikleri:


- Son güreş modu "Sonsuz Savaş Modu" ekledi
- Superstars ve nihai güreş şampiyonu turnuvası
- Güreş maçında yardım almak için ilginç Yardım Düğmesi eklendi
- Ringe karşı savaşacak ağır ağırlık şampiyonları
- Güreş yöneticisi Gerçek TV güreş maçı gibi hile eğlenceli
- Nihai eylem dolu dünya güreşçiler ve dövüş oyunu yöneticileri
- Farklı dövüş teknikleri ile farklı güreş rakipleri yüz
- 3D animasyonlar ve gerçekçi ses kalitesi

Daha az gör Daha fazla gör

Erkekler Güreş Mania: Güreşçi Cheating Yöneticisi oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Erkekler Güreş Mania: Güreşçi Cheating Yöneticisi yazarak arayın.

  • Erkekler Güreş Mania: Güreşçi Cheating Yöneticisi uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Erkekler Güreş Mania: Güreşçi Cheating Yöneticisi uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Erkekler Güreş Mania: Güreşçi Cheating Yöneticisi ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın