ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Popüler TV dizisi Breaking Bad’in yapımcıları ile birlikte üretildi. Criminal Elements, Heisenberg’ün kurduğu dünyaya girmeni ve onu şekillendirmeni sağlayan hikaye temelli bir üs kurma oyunu. Riskler büyük, ahlak konusu tartışılır, karakterler dengesiz... Ama risk ne olursa olsun para nehir olup akmalı.

Kariyerine efsane ikili Walter White ve Jesse Pinkman’in kanatları altında başla ve onların bozuk bir karavanda çalıntı kimya ekipmanı ile yürüttükleri acemi işlerini, etkisi her yerde hissedilen küresel bir santrale dönüştürmesine yardım et. Zirveye tırmanmak için ne yapman gerektiğini öğren; laboratuvarı geliştir, malını kusursuz hale getir, üssünü koru, ordunu kur ve bölgeni genişlet.

Saul Goodman, Gus Fring, Mike Ehrmantraut gibi tanıdık Uzmanları ve dizi hayranlarının diğer birçok favorisini işe alarak kendi imparatorluğunu kur. Üssünü korumak için Uzmanlarının seviye atlamasını sağla, üretimi canlandır ve hatta alanını genişletirken rakiplerini geride bırakmak için güçlerine öncülük et. Üssünü kur - Ya hep ya hiç. İşini büyütüp korumak için gerekli her şeyi yapman gerek.

Yeni binalar kur ve yükselt, kaynak oluştur ve işlerini rakip ekiplere karşı koru.

Laboratuvarını Geliştir - Küçük adımlarla başla (ünlü karavanında atletlerinle pişirmeye koyul) ve çok miktarda üstün kaliteli mal üretmeni sağlayan son teknoloji bir tesis kurmak için yeterli nüfuz ve kaynak elde etmek üzere çalış.

Alanını Genişlet - Kontrol sende olsun. Dağıtım ağını kurup malını taşırken geliştirebileceğin yeni kaynaklar ve alanlar ortaya çıkacak. Buralara düşmanlarından önce sen ulaşmalısın.

Ekibini Oluştur ve Yönet – İşe aldığın her Uzman, saldırı, savunma, kaynak üretme ve nüfuzunu güçlendirme bakımından eşsiz yeteneklere sahip.

Bu yeteneklerden elde ettiğin kazançları arttırmak için Uzmanlarının seviye atlamasını sağla.

Breaking Bad: Criminal Elements oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Breaking Bad: Criminal Elements İndirin