yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar

yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar

Aksiyon | GAMEXIS

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Oyun Özellikleri

türk ordusu ücretsiz çevrimdışı atış oyunları
Mobil oyununuzda FPS atış oyunları ile çevrimdışı oyunların tadını çıkarın.
gamexis Inc. gururla yeni bir fps dünya ordu oyunu sunuyor. Yoğun grafikler ve akılda kalıcı hikaye çizgisi, bu ücretsiz atış oyunlarında boş zamanınızı daha heyecanlı hale getirecek. Oyun deneyimi sizi bu çevrimdışı fps atış oyunu 2020'de yepyeni bir çekim seviyesine götürecek. Bu çevrimdışı oyunda 2020 gizli bir komando rolünü oynamak zorundasınız. Göreviniz ülkenize hizmet etmek ve düşmanı öldürmek Bu ordu oyunu en iyi online atış oyunlarından biri. Bu çevrimdışı keskin nişancı oyununda çok cesur ve yetenekli bir asker olmanız gerekiyor. Bu dünyanın en iyi ücretsiz çevrimdışı oyun çekim onlarca stratejik misyonları vardır.

sınırsız keskin nişancı ve çevrimdışı atış görevleri oynayacağınız aksiyon dolu oyunların en iyisine hoş geldiniz. Aksiyon kategorisinde komando silahı atış oyunları oynamayı seviyorsanız, ihtiyacınız olanı hazırız. Amaç. Ateş. En sevdiğiniz aksiyon oyunu 2020'u burada bulacaksınız. Bu dünyanın en iyi aksiyon ve macera atış oyunlarında bir numaralı komando olmak için tüm görevleri tamamlamanız gerekiyor. Bu keskin nişancı çevrimdışı oyunu internet bağlantısı olmadan oynayabilir ve çevrimdışı yeni oyunların 2020 ücretsiz olarak tadını çıkarabilirsiniz. Android akıllı telefonunuz ve tabletiniz için Google Play Store'dan şimdi yeni oyun indirin.

Birinci şahıs nişancı
Sınırsız eğlence ile en iyi çevrimdışı oyunlardan birinin tadını çıkarın. Bu FPS atış oyununda gerçek çekim eğlencesi için en iyi çevrimdışı atış oyunu seviyelerini keşfedin.

En popüler oyunlarımıza göz atın
Silah oyunlarını seviyorsanız, en sevdiğiniz çevrimdışı aksiyon oyununu bulacaksınız. Sizi en iyi oyun deneyimi ve çılgın grafikler ile eğlendirecek en iyi 3d silah atış oyunlarından birini sunuyoruz.

Bu dünya oyununun oynanışı çok aksiyon dolu ve çok heyecan verici. En popüler oyunlar için bu maceracı shooter oyununun tadını çıkaralım ister misiniz? Oyuncu seviyenizi artırmak için bu en iyi çevrimdışı veya çevrimiçi atış oyununda günlük görevinize düşman zeminde başlayın. Bu atış oyunlarında çeşitli modern silahlarınız var, sadece ücretsiz başlayın. Tek yapmanız gereken yeni oyunlarda teröristle

Bu tek kişilik komando atış oyunlarında düşmanınızı öldürebilirsiniz. Ancak, bu atış oyununun tüm görevlerinde tüm silahları kullanmanız önerilir. Bu keskin nişancı atış oyununun her görevinde yan kol olarak bir tabanca var. Bu çapraz ateş çevrimdışı komando oyunlarında her işlemi tamamladıktan sonra para kazanacaksınız. Bu keskin nişancı çevrimdışı oyunda keskin nişancı ve saldırı silahları dahil yeni silahlar satın alabilir ve aynı zamanda keskin nişancı çevrimiçi oyunlar olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca, bu komando atıcı oyunlarında ücretsiz bir keskin nişancı tüfeği var. Tüm operasyonlar çok heyecan verici, bu fps bir adam aksiyon oyunları oynamak, şimdi çevrimdışı oyunlar oynamak için bir strateji yapmalısınız. Ele alacağınız düşman gücü, bu atış oyununda son derece eğitimli ve profesyonel.

Bu fps ordu oyununun kullanışlı kontrollerini deneyin. Joystick ile bu en iyi atış oyununda oyuncunun hareketini kontrol edin. Oynamak ve eğlenmek için bu dünya oyunlarında çömelmiş, dur ve dur düğmelerini kullanın. Ayrıca, sağlık çubuğunuz ve kalan mermiler de yeni oyunlarda olduğu gibi vurgulanır. Bu online çekim oyunlarında otomatik atış tabancalarıyla kesintisiz aksiyon atıcı oyna. Eğer en iyi atıcı olmayı seviyorsanız komando oyunu için önerilen şöhret kazanın. Ücretsiz indirin ve bu Aksiyon-macera oyunları ve keskin nişancı atış oyunu 2020 tadını çıkarın. Ayrıca, ayrıca silah simgesine dokunarak silah değiştirebilirsiniz.

Eğer wifi yoksa, tamamen ücretsiz, bu çevrimdışı oyunu oynayabilirsiniz. Bu yüzden, Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için Google Play Store'da bulunan Gamexis Inc. tarafından sunulan 2020'un bu ilginç oyununu hızla indirin.

Daha az gör Daha fazla gör

yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar yazarak arayın.

  • yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın