Dragon Mania Efsaneleri

Dragon Mania Efsaneleri

Simülasyon | Gameloft SE

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 30 Kasım 2021

Oyun Özellikleri

Yüzlerce Ejderhanın bulunduğu ve ardı ardına pek çok maceranın yaşandığı gizli ada Ejderistan'a hoş geldin! Ejder Eğitmeni olabilecek güce sahip misin?
Fantezi ejderha şehri seni bekliyor. Büyülü bir dünyada efsanevi ejderlerden oluşan bir takım yarat, farklı ada ve dünyalardaki epik savaşlarda sana katılacak bu ejderleri yavrulat, eğit ve güçlerinde ustalaş.
Dragon Mania Efsaneleri ailecek oynanabilecek bir ejderha simülasyon oyunu. Bir ejderha şehri inşa et, farklı ejderha türlerini birleştir ve çeşitli evcil ejderhalar topla. Fantastik hayvanlarla dolu bu deneyimde diğer canavarlarla çatış.

Fantastik hayvanlar ve efsane ejderhalar ile savaşlara katıl


Büyülü evcil hayvanlarla farklı mini oyunlar oyna: Ekstra altın ve takımını güçlendirecek bonuslar kazanmak için onları besle, kucakla ve özenle yetiştir. Ejderlerini sihir ve büyü okuluna gönderip yeni hüner ve becerilerin kilidini aç.
Eğlenceli dekorasyon ve binalarla fantezi şehir adaları yaratıp kişiselleştir. Özel ejderhalar ve sınırlı süreli etkinlikler düzenli aralıklarla güncellenir.

Evcil ejderhalar toplamak için koleksiyonunu başlat


Ejderhalar da sevgiye ihtiyaç duyar. Yeni türlerin kilidini açmak için farklı kombinasyonlar dene ve şirin yavru ejderlerini yumurtlat.
Yüzlerce eşsiz türle fantastik ejder arkadaşlar edinme konusunda asla sıkıntı çekme. Yeni ve nadir ejderhalar yavrulatıp onları yükseltebilirsin. Tüm güç ve elementlerde ustalaş.

Pek çok çevrimiçi macera: Büyülü bir dünyaya adım at


Bu fantastik hayvan evreninde evcil ejderlerinle bir seyahat yap. DML büyüsüyle daha yüksek liglere, seviyelere ve daha uzak adalara ulaş.
Köyünü Vikinglerden geri al ve ejderhaların için yeni bir yuva inşa et. Yeni hayvanlar topla ve kendi hikayeni yarat.
Sezonluk etkinlikler, yeni içerikler, yeni silah türleri ve özel görevler. Canavar eğitimi içeren bu simülasyon oyununda ejderhalarının hepsini kavga için birer kahraman haline getir!

Ejderhalarının seviyesini yükselt ve koleksiyonunu genişlet


Görevler ejder koleksiyonunu yükseltmen için önemlidir. Farklı seviyelerde, adalarda ve dünyalarda gezinerek oyna. Görevleri tamamla. Sihirli geçitlerden geç, nadir canavarlar topla ve ejderhaları birleştir.
Her yeni savaşla canavarlarının dövüş becerilerini iyileştir ve topraklarını kötü Vikinglerden geri al! Büyüleme materyalleri topla, farklı ejderha türlerini ve elementleri birleştirip güçlendir. Takımını hazırlayıp Arena'da rakiplerinin canavarlarıyla savaş. Dünyanın en iyi ejderha eğitmeni olup savaşlardan ödüller ve silahlar kazan.

🐲

Ejderhalar için savaş


Bu büyülü hayvan ordusu simülatöründe ejderhalarını Ejder Akademisine gönderip kavga becerilerini geliştir, onlara özel taktikler ve canavar saldırıları öğret.
Evcil ejderlerini eğitip savaşa hazırla, güç seviyelerini yükselt, ejder okulunda onlara yeni beceriler öğret ve hepsini efsanevi savaşçılar haline getir. Ejderleri evriltip hayvan kahramanlara dönüştür ve savaşta en faydalı olacak güçleri ve elementleri birlikte kullan.

Ejderha klan ittifaklarının gücü


Dragon Mania Efsaneleri'nde arkadaş edin, onların evcil hayvan adalarını ziyaret et ve hediyeler alıp ver. Farklı ejderleri tanı, güçlerini geliştir, internet üzerinden Klan sohbetini kullanarak en iyi takım stratejisini belirle veya evcil hayvan konusunda yaptıklarından bahset.
_____________________________________________

Resmi site: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blog: http://gmlft.co/central

Bizi takip et:
Facebook: http://gmlft.co/DML_Facebook
Instagram: http://gmlft.co/DML_Instagram
YouTube: http://gmlft.co/DML_YouTube

Kullanım Şartları: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Gizlilik Politikası: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula

Daha az gör Daha fazla gör

Dragon Mania Efsaneleri oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Dragon Mania Efsaneleri yazarak arayın.

  • Dragon Mania Efsaneleri uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Dragon Mania Efsaneleri uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Dragon Mania Efsaneleri ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın