Kararlar: İnteraktif Hikayeler Seçiminizi Yapın

Games2win.com

Son Güncelleme 14 Ocak 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Kararlar - İnteraktif Hikayelerinizi Seçiminizi Yapın, sizi bir kalp atışında kendine bağlayacak yeni, görsel açıdan sürükleyici bir oyundur!

Kaderinizin dizginlerini elinize alabileceğiniz ve kendi kendinize karar verebileceğiniz bu ilgi çekici hikayeler dünyasına adım atın - ödün vermeyin, yargılamayın ve geri çekilmeyin. Hayatını istediğin gibi yaşa. Her bölümde cesur bir karar ver ve hikayenin nasıl ortaya çıktığını izle. Ruh haline uygun bir tarz oku - gençlik draması, romantik komedi ya da gerilim. Seçebileceğin unutulmaz başlıklar var!

Eğlenceli ve şaşırtıcı dokunuşlar sunan hikaye macera oyunlarına katılmaya hazır olun. Üniversite tiyatro oyununu deneyimleyin, tekrar aşık olun veya gizli ajandaları ortaya çıkarın. Seçimler yapıp heyecan verici bölümlerden geçin, farklı hayatlar yaşayın ve benzersiz sonuçların tadını çıkarın. Kaderinizi kontrol etmekten kesinlikle zevk alacaksınız. Şimdi başlayın!

Kararlar - İnteraktif Hikayelerinizi Seçin Seçimler, her bölümün başından sonuna kadar etkileyici inanılmaz etkileşimli bir deneyim için ekranda açılan seçeneklerle kendi kararlarınızı seçebileceğiniz görsel ve animasyonlu hikayeler sunar.

Ücretsiz olarak en iyi hikaye oyunları olan Kararlar İnteraktif Hikayelerinizi Seçin'i indirin ve görüp görebileceğiniz en etkileyici bölümlerin içine dalın!

Özellikler:
👫 Karakteri özelleştir.
👫 Birden çok bölüm seçimi.
👫 Heyecan verici elbise seçenekleri.
👫Aralarından seçim yapabileceğin çeşitli türler.
👫 Kararlarını görsel olarak ilgi çekici hikayelerle ver.
👫 Oyun 25 dilde mevcuttur: İngilizce, Portekizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Japonca, Endonezyaca, Türkçe, Korece, Arapça, Felemenkçe, Fince, İsveççe, Filipince, Norveççe, Vietnamca, Tayca, Ukraynaca, Romence, Lehçe, Kazakça ve Malayca.

Seçim her zaman sana ait .Senin kararların bu interaktif hikayeleri kendi yaşayacağın bir maceraya dönüştürecek.Şaşırtıcı karakter özelleştirme seçeneklerimizle, görünümünü tasarlayabilir ve ana karakterin versiyonunu istediğin gibi oluşturabilirsin.

Kararlar İnteraktif Hikayelerinizi Seçiminizi Yapın şimdi indir ve kendi maceranı seç!

Şimdi Oku:
Kalplerin Kraliçesi
Ya hayatını farklı yaşama şansın olursa? Bu, Prens'in elini kazanmaya çalışırken kraliyet kalesinde kendini bulan Shallowsilver krallığının utangaç bir barista'sına tam olarak ne oldu! Öyleyse kale hayatının taleplerini karşılayacak mısın yoksa baskı altındaki mağaraya mı döneceksin?

Düğün Gezisi
Hiç sevmediğiniz ancak hayatta kalmak için devam etmeniz gereken bir işte çalıştınız mı? Ama ya her şeyi mahvetmek ve kovmak, bir düğün planlayıcısı olarak hayalinizdeki işe başlama şansınız olacaksa ??? İş görüşmelerini geçme becerisine sahip olup olmadığınızı ve planlamak üzere olduğunuz düğünün damatının sevdiğiniz adam olduğunu öğrendiğinizde nasıl davranacağınızı öğrenin ..

Analytics aracılığıyla daha iyi reklamlar sunmak ve ürünü geliştirmek için Advertising ID'yi kullandığımızı lütfen unutmayın.

Herhangi bir sorun için androidapps@games2win.com adresinden bize ulaşın.

Gizlilik Politikası: http://www.games2win.com/corporate/privacy-policy.asp

Daha az gör Daha fazla gör

Kararlar: İnteraktif Hikayeler Seçiminizi Yapın oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Kararlar: İnteraktif Hikayeler Seçiminizi Yapın yazarak arayın.

  • Kararlar: İnteraktif Hikayeler Seçiminizi Yapın uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Kararlar: İnteraktif Hikayeler Seçiminizi Yapın uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Kararlar: İnteraktif Hikayeler Seçiminizi Yapın ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın