Bus Simulator: Drive Bus Games

Bus Simulator: Drive Bus Games

Simülasyon | GamePark

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 28 Eyl 2022

Oyun Özellikleri

Ultimate Toplu Taşıma Simülatörü Otobüs Otobüs Simülatörü Eğlenceniz İçin Otobüs Oyunları 3D

3d sürüş yeni bir şehir yolcu otobüsü otobüs simülatörü otobüsü mü arıyorsunuz? Yeni 'şehir otobüsü otobüs simülatörü' ücretsiz 3d oyunlarımızın keyfini çıkarın.
Bu otobüs oyunlarını oynayarak şehirdeki yolculara alma ve bırakma hizmeti vereceksiniz. Otobüs simülatör oyunu ve 3d simülasyon oyunları arasında yeni ücretsiz sürüş oyunlarımızı oynayalım. Ücretsiz otobüs simülatörü otobüs oyunumuzda, diğer PvP oyunları gibi şehir içi yollarda mola verme otobüsü sürüşü de dahil olmak üzere verilen görevleri tamamlayacaksınız. Oyunumuz yeni park etme oyunlarına ve tur otobüsü simülatörü ücretsiz park etme oyunları görevlerine sahiptir. Modern bir otobüs simülatörü sürün ve çevrimdışı otobüs oyunlarımız ve ücretsiz sürüş oyunlarımızla eğlenin. Diğer ücretsiz otobüs oyunları ve otobüs simülatörü oyunları hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Otobüs Sürüşü Çevrimdışı Ücretsiz Oyun Modları

1- Otobüs Simülatörü Kariyer Modu
2- Otobüs Sürme ve Park Etme Oyun Modu
3- Şehir Modunda Serbest Sürüş

Tur otobüsü sürüş simülatörü 3D toplu taşıma simülatörü otobüs sürüş okul otobüsü oyunları

Otobüs simülatörü nihai modunda, yolcuları almak ve varış yerlerine bırakmak için tur otobüsünü bir yerden diğerine süreceksiniz. Diğer değiştirilmiş yeni tur otobüslerinin kilidini açmanıza yardımcı olacak para kazanacaksınız. Sürüş ve otobüs park etme oyununda, otobüsü park yerine doğru sürecek ve güvenli bir şekilde park edeceksiniz ve son modda istediğiniz yere gitmek, jetonları toplamak ve boş zamanınızı geçirmek için serbest bir eliniz var. Bu şehir içi otobüs simülatör oyununda yakıt ve otobüs yıkama görevlerinizi yeniden dolduracaksınız.

Şehir Otobüsü Otobüs Simülatörü Oyunları 3D Özellikler:
- Üç farklı mod
- Profesyonel bir sürücü olarak otobüs kullanmanın keyfini çıkarın
- Yolcuları Seç ve Bırak
- Ekstra para için para toplayın
- Otobüs simülatör oyunlarımızın keyfini çıkarın

Otobüs Oyunları Sürüş Simülatörü 3d Modern Otobüs Simülatörü Oyunları Bedava

Şehir içi otobüs simülatörü 3d veya tur otobüsü simülatörü oyunları oynamak için heyecanlı mısınız? o zaman bu otobüs 3d şehir içi yolcu oyunu, aynı zamanda yeni bir otobüs wali oyunu olan şehir içi koç sürüş otobüsü deneyiminiz için en iyisidir. Bu yeni şehir içi otoyol otobüsü simülatöründe, profesyonel bir otobüs simülatörü sürücüsü olacağınız yeni şehir içi otobüs sürüşünü deneyimleyeceksiniz. Sürüş keyfi için bu otobüs simülatörü yeni 3d gerçek oyunlarda tercihinize göre bir otobüs seçin. Bu otobüs simülatörü nihai oyunu ve otobüs simülatörü 2022 yeni oyununda, diğer sürüş okulu park etme veya sürüş okulu 2022 oyunlarında olduğu gibi farklı görevler gerçekleştireceksiniz. Oyunumuz gerçek sürüş özelliğinden dolayı sürücü kursu orijinal otobüs oyunları arasındadır. Turist otobüsü sürüşü, dağların tepe yollarında turist otobüsü sürüş oyunlarını oynarken eğlencelidir. Yeni şehir içi otoyol otobüs simülatörü gibi nihai çok oyunculu otobüs 3d sürüş ve otobüs 3d oyun simülatörümüzde yeni otoyolları keşfedin. Tur otobüsü sürüş simülatörümüz 3d şehir içi otobüs oyunu ile eğlenceli. Offroad tur otobüsü sürüş simülatörümüz 3d, diğer tur otobüsü sürüş simülatörü 3d şehir içi otobüs oyunlarında olduğu gibi modlara sahiptir.

Çevrimdışı Oyunlar - şehir içi tur otobüsü sürüş ana offroad otobüs simülatörü sürücüsü 3D

Otobüs otobüsü simülatörümüzü yeni oyunumuzu oynayarak profesyonel bir sürücü olun. Profesyonel bir otobüs şoförü değilseniz, o zaman bu otobüs simülatörü nihai çevrimdışı oyun size acele otobüs sürüş oyununda araba kullanmayı öğretecek ve ayrıca sizi toplu taşıma simülatörü antrenörü oyununa karşı, yolcularla otobüs sürüşü ile para kazanmak için nasıl başa çıkacağınızı öğretecek. Otobüs simülatörü nihai park oyunları eğlencesini yaşamak için euro tur otobüsü simülatörü 3D modern otobüs sürüş oyunlarımızı ücretsiz indirin. Otobüs oyunumuz aynı zamanda bir otobüs ulaşım simülatörü koç oyunudur.

Daha az gör Daha fazla gör

Bus Simulator: Drive Bus Games oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Bus Simulator: Drive Bus Games yazarak arayın.

  • Bus Simulator: Drive Bus Games uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Bus Simulator: Drive Bus Games uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Bus Simulator: Drive Bus Games ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın