Hayvan Simülatörü Oyunları 3D

Hayvan Simülatörü Oyunları 3D

Strateji Oyunları | GamePark

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 3 Mart 2022

Oyun Özellikleri

Vahşi Kaplan Ailesi Simülatöründe Kaplan Olun Kızgın Kaplan Oyunlarında

En heyecan verici ve macera oyunumuzu 'kaplan simülatörü: kaplan oyunları' oynayın. Bu çevrimiçi hayvan simülatör oyunlarındaki Tiger sim, aile sim'ini çocuklar için hayvan oyunları avcılarından korumak için birçok zorlukla karşı karşıya. Hayvan oyunları çevrimdışı simülatörünün avcıları, vahşi zanaat hayvanlarını avlıyor ve çocuklar için aile simülatörü için bu hayvan oyunlarında sanal vahşi kaplanın aile simülatörünü de yakaladı. Bu hayvan oyunları 3d, aslan vahşi tigre şehir saldırısı modunda yavrularını avcılardan korurken size vahşi bir kaplan şehir saldırısı hissi verir. Bu kaplan simülatörünün başka bir modunda, White Wild Tiger ve Wild Cougar Sim 3D açlar ve bu kaplan oyununda kaplan siminin yavrularını avlamak istiyorlar.

Kaplan Ailesi Sim Orman Avı Vahşi Kaplan Avı Oyunları - Çevrimiçi Vahşi Hayvan Sim

Çita ailesi simülatör oyunları oynayarak bir panter ve aslanların hayatını görselleştirmeye hazır olun. Çevrimiçi aslan simimiz, vahşi hayvan oyunları macerasını yaşamak için bu Panter Ailesi Sim Çevrimiçi Hayvan Simülatörünü oynamak için kaplan kral ve kaplan kedileri gibi vahşi kaplan ailelerinin zorluklarını hayal etmenizi sağlayacaktır. Bu Kaplan Ailesi Simülatörü Vahşi Hayvan Oyunlarında, ailenizi beslemek için nehir kenarında dolaşan orman hayvanlarını avlamak için bir kaplan olacaksınız. Keçi, koyun, at, kurt ve diğer ormanda yaşayan hayvanlar dahil olmak üzere çeşitli orman hayvanlarımız var. Hayvan simülatörümüz Play Store'daki ücretsiz oyunlar arasındadır. Çocuklar için bu ücretsiz simülatör oyunlarında hayvan simülatörleri tilki oyunu oynayın ve gerçek bir kaplan simülatörü olun. Diğer orman oyunları hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

kaplan simülatörü 3D - Dağ Aslanı Oyunları Çevrimdışı Modu

Gerçekçi av oyunları macerasıyla gerçek hayvan simülatörünün keyfini çıkarın. Daha iyi avlanma deneyiminiz için vahşi yaşam çevrimdışı oyun modunu tanıttık. Burada bu kaplan ailesi simülatör oyununda vahşi hayvanları avlayarak ormanda hayvan avı yaşayacaksınız ve orman saldırısını önlemeniz gerekiyor, çünkü diğer aslan oyunları ölümcül kıyılar sizi öldürebilir. Vahşi kaplan oyunumuz akıcı kontrolü sayesinde çok eğlencelidir ve bu eğlenceli oyunu oynarken kendinizi gerçek bir orman oyununda gibi hissedeceksiniz. 'kaplan simülatörü: kaplan oyunları' en iyi oyunlarımızdır. Aslan simülatörü oyunu oynayarak bir aslan kral olun ve dünyaya kurt oyunlarının gerçek kaplan simülatörü olduğunuzu gösterin. Yeni oyunlar 2022'de vahşi hayvanları avlamaya hazır olun. Daha önce birçok aile simülatörü panter oyunu oynadınız ama bu Beyaz Kaplan Ailesi Sim Çevrimiçi Hayvan Simülatörü Oyunu diğerlerinden daha eğlenceli. Çünkü bu hayvan simülatörü oyunlarında hayvan avlama becerileriniz test edilecektir.

Sanal Kaplan Vahşi Aile Oyunları - Vahşi Panter Sim 2022

Vahşi hayvanlara saldıran gerçek hayattaki hayvan simülasyon oyunları oynadınız mı? Bu sanal beyaz kaplan avı aile simülatörü: vahşi kaplan oyunları, hikaye tabanlı bir oyundur. Çocuklar için bu ücretsiz hayvan oyunlarının keyfine varacaksınız. Bu vahşilik oyunu, birkaç vahşi hayvan saldırısı ve bangali kaplanı avı içeren kaplanlara ve ailesine dayanmaktadır. Bu sanal ücretsiz kaplan ailesi oyununa 'Tiger Wali Games' de denir.

hayvan sim çevrimiçi 3D oyun modları:

Bu kızgın sanal kaplan ailesi oyunu vahşi çita sim 3D, iki aşamada tasarlanmıştır.
i) Vahşi Orman Modu
ii) Şehir Modu

Vahşi orman modu, tavşan, geyik, zebra, kurt, bira, keçi, koyun gibi farklı hayvanları avladıkları kaplan ailesinin yaşam tarzı ile ilgilidir. Cheetah Family Sim Animal Simulator'un şehir modunda ise kaplan, zalim vatandaşlar tarafından kafese kapatılan kaplanı için savaşır.

Gerçek Kaplan olmak için Dağ Aslanı Ailesi Sim Çevrimiçi Hayvan Simülatörünü indirin!

Daha az gör Daha fazla gör

Hayvan Simülatörü Oyunları 3D oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Hayvan Simülatörü Oyunları 3D yazarak arayın.

  • Hayvan Simülatörü Oyunları 3D uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Hayvan Simülatörü Oyunları 3D uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Hayvan Simülatörü Oyunları 3D ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın