gerçek kaplan aile simülatör: vahşi kaplan oyunlar

GameFit

Son Güncelleme 22 Ocak 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

gerçek hayatta hayvan oyunları oynadın mı? Bu sanal kaplan aile simülatörü: vahşi kaplan oyunları tamamen hikayeye dayanan kaplan ailesi rutin hayatı hakkında bu ücretsiz hayvan oyunlarının tadını çıkaracaksınız. Bu oyun, birkaç vahşi hayvan saldırısı ve kaplan avı içeren bir kaplan ve ailesine dayanmaktadır. Bu sanal kaplan aile oyunu, heyecan verici heyecan verici görevler ve zorluklarla dolu vahşi bir ormanda ve şehirde tasarlandı.

evcil hayvan kaplanınız olarak bir kaplan kedisi ister misiniz? burada bu sanal kaplan aile simülatöründe , kaplan oyunlarında daha önce hiç yaşamadığınız gibi kaplan avını deneyimleyeceksiniz. bu vahşi kaplan oyununda, aslan vs kaplan olan bir görevin en güçlü yırtıcısı kim olduğunu bileceksiniz. Bir kaplan avı nasıl avlar ve ailesini bu aile siminde yaşayacağınız tehlikelerden nasıl korur. Bu kızgın kaplan simülatörü çita aile oyununda kaplanın vahşi orman macerası için kaplanı nasıl kazandığını deneyimleyeceksiniz. Birçok kızgın kaplan oyunu ve aile simülatörü savaş kaplanı oynadınız, ancak bu kez nihai kaplan aile oyunu size farklı bir av ve yaşam tarzı tadı sunuyor.

sanal kaplan ailesi simülatör modları:

bu kızgın sanal kaplan aile oyunu i) vahşi orman modu ii) şehir modu olmak üzere iki aşamada tasarlanmıştır.

vahşi orman modu, tavşan, geyik, zebra, kurt, bira, keçi, koyun ve diğer birçok hayvan gibi farklı hayvanları avladıkları kaplanlar ailesinin yaşam tarzıyla ilgilidir. ailelerini vahşi hayvanlar ve avcılardan besledikleri ve besledikleri için, bazı seviyelerde avcılar avlanma misyonları yapıyorlar ve bir kafes kamyonunda kaplan yakalarlar, ancak kaplan onları kaplan için izler ve takip eder.

bazı görevler, avcıları devirmek ve şehirde kargaşayı yapmak ve kaplanla ormana geri dönmek ve orman hayatının tadını çıkarmak için görevleri tamamlamanız gereken şehirde tasarlandı. bu kızgın kaplan aile oyunu artık google play'den indirilebilir.

Daha az gör Daha fazla gör

gerçek kaplan aile simülatör: vahşi kaplan oyunlar oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye gerçek kaplan aile simülatör: vahşi kaplan oyunlar yazarak arayın.

  • gerçek kaplan aile simülatör: vahşi kaplan oyunlar uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) gerçek kaplan aile simülatör: vahşi kaplan oyunlar uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki gerçek kaplan aile simülatör: vahşi kaplan oyunlar ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın