Babyphone Sayılar ve Hayvanlar bebek oyunları

Babyphone Sayılar ve Hayvanlar bebek oyunları

Educational | GoKids!

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 3 Ocak 2020

Oyun Özellikleri

Bebekler için bu büyük okul öncesi oyun saatlerce çocuklar ve bebekler eğlendirmek ve onları sayı, hayvanları, hayvan sesleri öğrenmek ve bellek ve dikkat geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Babyphone telefon oyunları fonksiyonel bir öğrenme deneyimi dünyada çocuklara bağlamak için yapılan en son uygulaması olduğunu. kendi çıkarları ve ruh uyarlanmış - canlı ve renkli arayüzü ile bir çocuk oyuncak telefon sunan bu oyun çocuk oyunu için çocuklar ve dikkat oyunları için en iyi hayvanları tanımak yardımcı olacaktır!
Canlı telefon oyunları mobil oyun ile birlikte sayı düğmeleri gibi dışarı pop renkler sevdiklerinize numaraları öğrenmek ve çocuklar için en ilginç hayvanları görmek için sadece neye ihtiyacınız olduğunu. numaraları ile oyunlar özenle oyun oynayan çocuklar ilgi ve olumlu duyguları kışkırtmak değil, aynı zamanda düşünmek için kendi beyin tetikleyebilir ve 1-9 sayılar, hayvanlar ve sesler arasında bir fark yaratmak için öğrenmek için yapılır.

En iyi oyun özellikleri:

• Farklı hayvanları keşfetmek ve yaptıkları sesleri duyabiliyorum bu eğlenceli oyun çocuğu kullanma. kendi görüntüsü ile komik resimler de hayvanlar çocuğun can görünümünü kontrol edin ve hayvanların çığlıkları duymak, telefonda onları arayabilirsiniz bir hayvanı aramaya bebek oyunları.
• yeteneği - çocuk için oyunun en ilginç ve heyecan verici bir parçasıdır. Telefon çocuk oyunları defterindeki bir bebek hayvanat bahçesi hayvanları bulabilirsiniz: at, keçi, köpek, kedi, tavuk, kaz, horoz, fare, inek, domuz ve koyun
• eğlence ile sayılar öğrenin
• Alımlı şarkı, müzik ve çocuk ve bebeklerin seveceği tekerlemeler
• Eğer bebekler, çocuklar ve bebekler için oyalama en az 20 dakika
• Gerçek basit, eğlenceli ve interaktif oyun

Babyphone bebek oyunları sayesinde, sevdiğiniz çocuklar oyuncak için tüm en ilginç hayvanları görmek ve aslında onları arayabilirsiniz! Bizim oyun otomatik olarak çocuk onlara cevap ve en ilginç hayvanları karşılamak böylece telefonunuza kısa mesaj ve aramaları göndermek için programlanmıştır! maymun, fil, domuz, bebek kaplan, penguen, kurbağa ve tavuk yalnızca, seslerin çocuklar ve bebekler şaşırtmak için başarısız asla en ilginç hayvanlar bazılarıdır.

Babyphone bebek oyunları çocukların dikkatini tetiklemek için tasarlanmış bir arayan arayüzü odaklanan bir oyundur. Ekranda numaraları 1 ile 9 arasında olan, fakat, aynı zamanda bir dizi basıldığında sesleri değiştiren bir özellik içerir. Bu şekilde, istediğiniz zaman çocuk numaralardan herhangi presler, o bir ses gibi halka bir hayvan gürültü özelliği veya numaranın ismini söyleyebilir.

Babyphone çocuk oyunları oluşturulması anneler çocuklarını dikkatini yardımcı olabilir, ancak onlara değerli dersler sağlamak ve onları eğlenceli hayvanlar öğrenmek yanı sıra numaraları öğrenmek yapacak değil sadece bir oyun yaratmak için odaklanmış psikologlar, pedagoglar ve geliştiriciler tüm bir ekip çıkıyor. numaraları ve hayvanlarla oyun yoluyla, çocuklar sayılar bebek oyunları, hayvanlar ve sesleri ayırt etmek için öğrenme odaklanabilirsiniz.
Babyphone bir oyuncak telefona herhangi bir akıllı dönüştürebilir. Bu sizin çocuk yanlış bir düğmeye basarak ilgili herhangi bir kaygı olmadan, sürece o istediği gibi oyun oynayalım söyleniyor,.
Babyphone İtalyanca Portekizce Almanca Rusça İngilizce, İspanyolca, Fransızca,, Çince, Hollandaca, İsrail, Endonezya, Arap, Japonca, Lehçe, Türkçe ve Vietnamca da dahil olmak üzere dillerin bir bolluk, çalınabilir.

Yani, zaman birleştirmek ve onların çocukları numaralarını öğrenmek hayvanlara yardım etmek anneler, anne-babalar, büyükanne ve kardeşleriyle için var ve babyphone yoluyla sesleri - pazar en ilginç oyuncak telefon kullanılabilir!

Daha az gör Daha fazla gör

Babyphone Sayılar ve Hayvanlar bebek oyunları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Babyphone Sayılar ve Hayvanlar bebek oyunları yazarak arayın.

  • Babyphone Sayılar ve Hayvanlar bebek oyunları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Babyphone Sayılar ve Hayvanlar bebek oyunları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Babyphone Sayılar ve Hayvanlar bebek oyunları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın