Çocuklar için kamyon oyunları - kepçe oyunları

Çocuklar için kamyon oyunları - kepçe oyunları

Eğitici | GoKids!

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 20 Aralık 2019

Oyun Özellikleri

Çocuklar için kamyonlar - ev inşa - çocuklar için ev inşa oyunları, küçük çocukların farklı tipte kamyonları öğrendiği çocuklar için araba oyunları ve nasıl bir ev, ağaç dikme ve hatta yüzme havuzu yapılacağı.

Bu çocuklar anaokulu oyunları için çok renkli oyun eğitici oyunlar. Bu ücretsiz oyunlar sadece erkekler için oyunlar değil, aynı zamanda kızlar için oyunlar. Eğer çocuklarınız arabalara ve kamyonlara veya 🏗 yapım oyunları tematik ile bağlantılı herhangi bir şeye düşkünse, çocuklar için bu harika oyun traktör oyunlarını, küçük çocuklar için kamyonları deliler! Tüm ilgi çekici oyun seviyelerinden geçin ve evinizi, havuzunuzu ve çardakınızı çocuklar için en iyi bina oyunlarından birinin sonunda yapın! Burada kamyonlar, traktör simülatörleri, ekskavatör oyunları, buldozerler ve diğerleri gibi birçok inşaat makinesi türünü bulacaksınız.

İNŞAAT ve RIDE kendi inşaat oyunları taşımacılığınızın şu anda oldukça kolay! Bir ev ve yüzme havuzu inşa sadece birkaç dokunuş ile serin araçlar oluşturun. İlk önce kendi nakliyenizi inşa etmeniz gerekiyor, daha sonra çocuklar için benzin istasyonu kamyonlarındaki gazla doldurun ve dream ev inşa oyunları sitesine gidin, çocuklar için hayalinizdeki evi inşa edebilirsiniz 🏡! Ücretsiz çocuk oyunlarından sonra ücretsiz olarak araba kamyonunda taşıma kamyonu oyununu yıkamak zorunda kalacaksın Seviye seviyeye taşı, bir ev inşa edeceğini bileceksin ve yakında hayalinizdeki ev bitecek!

Burada birçok farklı araç tipi bulabilirsin, çocuğunuza nasıl lori verilir, çocuklar için bedava bulmaca oyunları nasıl bir ev inşa edilir ve oynarsınız! İşte çocuklar için kamyonlar bunlardan kısa bir liste: kazma makinesi, damperli kamyon, vinç, delme makinesi, kazık çakma makinesi, erkek çocuklar için araba oyunları, beton mikseri için oyunlar ve inşaat oyunları için çok daha fazlası! Çocuğunuza araba tamircisinin temellerini öğretin! Tüm ulaşım 🚛 traktör ücretsiz oyunlar bulmaca oyunları çocuklar için gerçek hayatta olduğu gibi aynı!

-ARABA YIKAMA!

Eviniz saatler sürdükten sonra kamyonunuz kirlendi mi? Sorun değil! Araba yıkamaya gidin, baloncukları ücretsiz çocuk oyunlarıyla sabunlayın, arabaları ücretsiz olarak bir ev inşa etmek için ücretsiz bir araba inşa edin, yumuşak fırçalar aracılığıyla bir ev inşa edin, çocuklar için ev inşa edin, suyla temizleyin ve kurulayın, böylece aracınız temiz olsun! Ücretsiz 3 yıl ücretsiz çocuklar için araba yıkama oyunları oynamak ücretsiz ücretsiz çocuk oyunları için gerçekten eğlenceli!

-GAZ İSTASYONU!

Kamyonunuzun yakıtı düşük mü? Boşver, çünkü akaryakıt kamyonu oyunlarını akaryakıt istasyonunda yer alan çocuklar için yaklaştırabilir. İlk başta erkek oyunları için çocuk oyunları için yakıt doldurma burun kamyonlarını nereye bağlayacağınızı bulun! Kamyon oyunlarını, çocukların dikkat öğrenme oyunlarını çocuklar için eğitiyor. Düğmeye basın ve aracınızın yakıt seviyesinin yükseldiğini izleyin!

Eğer yetişkin ve meşgul iseniz, bu inşa edilmiş ev oyun yüklü araçlarla çocuklar için öğrenme oyunları bebek oyunları, erkek ev bina akıllı telefon veya tablet için verebilirsiniz, yürümeye başlayan çocuğunuzla eğlenmek saatler boyunca meşgul olacak!

Voice-over: İngilizce, Deutsch, Espanola, Rusça, Türkçe, Portekizce, Çince, Arap ve Hintçe gibi diller dahil olmak üzere 10 farklı profesyonelce kayıtlı seslendirme! Grafikler çocuklar için parlak ve renkli bir araba oyunudur, tasarımcılarımız çocuklar için zor kamyon oyunları oynamış!

Ayrıca çocuklar için yarattığımız çocuk oyunlarını başkalarına da izlemenizi tavsiye ediyoruz, onlardan daha az eğlenceli değiller! :)

Daha az gör Daha fazla gör

Çocuklar için kamyon oyunları - kepçe oyunları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Çocuklar için kamyon oyunları - kepçe oyunları yazarak arayın.

  • Çocuklar için kamyon oyunları - kepçe oyunları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Çocuklar için kamyon oyunları - kepçe oyunları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Çocuklar için kamyon oyunları - kepçe oyunları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın