Doktorlar Ameliyat Oyunları

Doktorlar Ameliyat Oyunları

Simülasyon | Spartans Global INC.

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 22 Eyl 2022

Oyun Özellikleri

hastaları dikkatli bir şekilde ameliyat edin! internetsiz ücretsiz ameliyat oyunları hastalarla dost ol ve gerçek bir cerrah gibi ameliyat ol. kalp cerrahı doktoru olmak ister misin? gerçek doktor simülatörü ücretsiz oyunlar gerçekçi ameliyatlar yapın ve harika bir kalp cerrahı olun. SPARTANS GLOBAL en iyi doktor oyunları 2021 koleksiyonunda açık kalp ameliyatı güzel oyunlar sunuyor. Hikaye tabanlı epik hastane çevrimdışı oyunlar bugün tıp kariyerinize devam edin.

doktor giyin! Hastaların kritik tıbbi durumları ücretsiz hayat simülatör oyunları. Acil durumlar için en iyi kalp ameliyat oyunları birinde en iyi medikal çözümü sağlayın. offline macera oyunları ile gerçekçi ameliyatlar yapın ve tıbbi malzeme hakkında bilgi edinin. Çılgın kız doktor ol kalp ameliyatı ücretsiz oyunlar ve çeşitli hastaları ameliyat et.

Ücretsiz dişçi oyunları 2021'de kalp hastalarını özel bir özenle tedavi edin. Kardiyolog cerrahtan doktor mania ücretsiz oyunlar kalp nakli ameliyatları için farklı hastalar geldi. ücretsiz operasyon oyunları ilaç ve klinik medikal tedaviye ilgiyi arttırır. doktor simülasyonu oyunlar tıbbi hemşirelik becerilerinizi geliştirin ve zorlu görevleri tamamlayın. offline atari oyunları ile hastaları en iyi ameliyat eden kalp cerrahı olun.

kardiyoloji bölümü:
şefkatli ruh ol! doktor simülasyonu güzel oyunlar kalp rahatsızlığı çeken hastaları çalıştırır. bazı kalp hastaları kalp hastalığının çok ciddi evresindedir. Bazıları hayatta kalabilmek için ücretsiz medikal simülatörde kalp nakline ihtiyaç duyuyor. tıbbi güzel oyunlar olası küçük hastalıkları inceleyin ve hastayı kalp ameliyatına hazırlayın. kalp nakli acil hastalar için çok risklidir. hastayı kliniğin ameliyathanesine getir doktor simülasyon oyunları. doktor giyin! şimdi hastayı ameliyat etme zamanı. açık göğüs ve ülser tedavisi için lazer ameliyatı yapmak ve hastanın kalp naklini bakım kliniğinde hastane oyunları.

ortopedi bölümü:
en iyi ortopedi cerrahı ol! ortopedi bölümünde ücretsiz doktor simülatörü yapboz oyunları iskelet ve kemik sorunları ile başa çıkmanız için tavsiye edilir. güzel oyunlar ortopedik cerrahi simülatörünün her hastasının hoşunuza gidebilecek kendi hikayeleri var. sedyeyi alın ve hastayı ortopedik operasyon için yoğun bakıma alın. Ücretsiz doktor simülasyonu doktor oyunları 2021'de vücudun kırık yerini bulmak için röntgen çekimi yapın. Mobil Oyunlar hastanın bacağını dikkatli bir şekilde çalıştırın ve dinlenmesine izin verin. doktor simülatörü ücretsiz oyunlar hastaya sevgi ve özen gösterin.

optik departmanı:
sevgili göz cerrahı, göz ameliyatları yapmak ve göz problemlerini tanımak için bakım kliniğinde eğlenceli oyunlar.a hastamız genel göz tedavisi ve temizliği için burada. Hastaya gerçek göz yapboz oyunları konusunda yardımcı olmak için hassas işlemi gerçekleştirmenizi rica ederiz.

diş bölümü:
usta diş hekimi ol! Hastalar dişlerini temizlemek için buradalar ve diş ameliyat oyunları. atari oyunları offline'da diş problemi olan hastayı tedavi et ve dişlerine iyi bak.

kulak tedavisi ent departmanı:
Çeşitli kulak hastalıklarını tedavi etmek için doktor kliniği ücretsiz oyunlar cerrahi bölümü sizlere şiddetle tavsiye edilmektedir. Doktor kliniği çılgın oyunlarda birden fazla renkli bandaj yapıştırın ve hastalarla eğlenin.

inanılmaz özellikler:
en iyi oyun ameliyatları
bağımlılık ve maceracı oyun
Oyunlar akıcı ve kolay kontroller
melodik ses efektleri ve müzik
gerçekçi hastane oyunları ortamı
çok çeşitli tıbbi alet ve ilaçlar
oynamak için çevrimdışı ve ücretsiz oyun
röntgen makineleri ve kulak yardım cihazı
heyecanlı ve zorlu doktor oyunları görevleri

sorumluluk reddi:
wifi ve internet bağlantısı gerekmez, internetsiz en iyi oyunlar birini oynayın. gizlilik politikasını okuyun, kalp ameliyatı simülasyon oyunlarında kişisel bilgi toplamıyoruz. doktor simülatörleri takım masraflarını karşılayacak reklamlar içerir. lütfen gerçek hayatta kalp operasyonlarında yapılan hiçbir işlemi denemeyiniz.

Daha az gör Daha fazla gör

Doktorlar Ameliyat Oyunları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Doktorlar Ameliyat Oyunları yazarak arayın.

  • Doktorlar Ameliyat Oyunları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Doktorlar Ameliyat Oyunları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Doktorlar Ameliyat Oyunları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın