Animal Crocodile  Attack Sim

Animal Crocodile Attack Sim

Klasik | GamePark

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 2 Ağu 2022

Oyun Özellikleri

Vahşi Aç Hayvan Timsah Oyunları - Çevrimdışı Oyunlar Eğlence

Angry Crocodile Game: New Wild Hunting Games, en iyi bataklık saldırısına sahip bir sualtı hayvan avcısıdır. Bu büyük çeneli hayvanlar saldırısı, timsah plajı avı ve bataklık oyunları kombinasyonu ile yeni vahşi hayvan avı çılgınlığıdır. Yeni Timsah Simülatörü 2022 , juh ormanlarında avlanacak hayvanları avlamak için vahşi yaşamla ilgilidir. Yani, tüm gerçek yaşam eylemleriyle, Angry Crocodile Beach Attack Simulator 2022 , taze ve lezzetli yiyecekler için vahşi hayvan yarışıdır; av saldırısı için hazır. Bu yeni hayvan oyunları eklentisi, timsah saldırı oyunlarındaki hayvan bakıcısı simülatöründen farklıdır. Bu yüzden Angry Crocodile Simulator olarak, vahşi av oyunları olarak uçsuz bucaksız kumsalları avlayın ve saldırın ve zavallı krokodil'in bir günde biraz yemek yemesini sağlayın. Aç hayvan saldırı simülatörünün ihtiyacını tamamlayın ve koyun avı oyunları gibi ocelot hayvanını indirin.

Vahşi Timsah Ailesi Simülatörü Çevrimiçi Kızgın Hayvan Timsah Saldırısı Oyunu

Ücretsiz Oyunlar arasında yer alan ve daha küçük boyutlu Animal Crocodile Attack Simulator Oyunu ile eğlenceli. Bu yeni oyunumuzda gerçek zamanlı Hayvan Avı macerasını yaşayacaksınız. Bu yüzden dünyanın en iyi Orman Avcısı olmak için mümkün olduğunca çok hayvan avlamaya hazır olun.

Bu timsah saldırısı simülatörü ücretsiz atış oyunları vahşi av geyiğidir: ücretsiz hayvan oyunları için mağazada av oyunu. Yani .. hayvan atış oyunlarında en iyi nişancı olun. Vahşi hayvan avı maceraları sizi ücretsiz hayvan oyunlarına bağımlı hale getirecek. Hayvan simülatörü oyunlarında en iyi nişancı olma zamanı: ayı avı oyunlarından farklı vahşi yaşam avı oyunu.

Hayvan Simülatörü - Hayvan Saldırısı Oyunları

Bataklık timsahı bebeğinin babası ve yemek bekleyen kızgın canavar olarak timsah ailesi simülatörüne iyi bakın. Plaj oyunlarında timsah hayatta kalma simülatöründe; heyecan verici timsah plajı saldırısı: saldıran görevlerde hayatta kalmak isteyen tüyler ürpertici cilt hayvanları ailesiyle yeni hayvan oyunları sim severleri heyecanlandırıyor. Hayvan avı oyunları gibi, bu da sürüngenlerin akılda kalıcı görevlerde yiyecek toplaması için bir deniz kumsal eğlencesidir.

Aç Hayvan Oyunları Timsah Simülatörü

En iyi hız için timsah şehri saldırı görevlerinde yırtıcı hayvan satın alın. Angry Crocodile Game: New Wild Hunting Games, tarihi hayvan saldırı oyunlarından farklı olarak devasa timsah avcı koleksiyonuna sahiptir.


Sualtı hayvan avcısı olarak eşsiz timsah saldırısı yapın ve sürüngen ailesini öğretin. Aç timsah saldırısı simülatöründe vahşi hayvan oyunları gibi birçok pitarro veya gromet vardır, bu yüzden hepsini kullanın. Timsah eğlencesinde ximpanze ile beslenin ve enerjiyi veya puanları artırın. Bu yeni timsah simülatörü ile birlikte, vahşi hayvan simülatörü gibi, makul bir fiyata birkaç puan satın alarak kilidi açılabilir. Jarhead yiyen timsahla, hayvan saldırısı oyunlarında kızgın bir canavar timsah ol. Dev saldırı için çok sayıda timsah evrimi ve türü, yeni hayvan oyunlarında mağazadan satın alınabilir - sadece 2022 aç timsah saldırısında. Bu nedenle, seçtiğiniz aç timsah simülasyonu 2022 ile oynayın ve koşu oyunları hayvanının arkasındaki kovalamayı pürüzsüz hale getirin.

Hayvan Timsah Saldırısı Sim Özellikleri
- İnanılmaz 3d ortam
- Çarpıcı ses efektleri
- Göz alıcı grafikler
- Ücretsiz timsah yeme oyunları
- Seçiminize göre vahşi timsahları seçin

En iyi timsah oyunlarından farklı olarak, Angry Crocodile Beach Attack Simulator Games 2022 şimdi – timsah eğlenceli oyunlar olarak oynanmak üzere mağazada. Öyleyse şimdi indirin!

Daha az gör Daha fazla gör

Animal Crocodile Attack Sim oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Animal Crocodile Attack Sim yazarak arayın.

  • Animal Crocodile Attack Sim uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Animal Crocodile Attack Sim uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Animal Crocodile Attack Sim ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın