sürüş simülatörü araba oyunlar

sürüş simülatörü araba oyunlar

Macera Oyunları | Games Quest

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 16 Ağu 2022

Oyun Özellikleri

araba oyunları 3d - modern araba park etme simülatörü
Kendinizi şehir içi sürüş okulu araba oyununa bırakın ve aşırı araba park etme - araba oyunlarında nihai araba sürme ve modern araba park etme becerilerinizi test edin. Araba sürücüsü simülatörü 3d oyununda pahalı ve fütüristik lüks arabasıyla gerçek araba sürme ve ileri araba park etme konusunda yeni bir çağ başlatıyor. klasik araba sürmeye devam edin ve park araba sürüş okulu sim konusunda nasıl yetenekli olduğunuzu fark edeceksiniz. çok seviyeli araba sürme oyunu, araba oyunları ve araba park etme oyunları sevenler için özel olarak tasarlanmış imkansız araba park etme seviyelerine sahiptir. araba simülatörü 3d'de, araba sürücüsüne şehir içi araba sürüşünde boş zamanınızı eğlenceli kılmak için çeşitli klasik arabalar, lüks arabalar ve yarış arabaları sağlanır: araba oyunları 3d. aşırı araba sürüş park etme oyunu çevrimdışı, otomatik sürüş becerilerinizi gerektirmez. Hint araba simülatöründe araba sürerek araç sürücü becerileriniz geliştirildi - Hint araba oyunu 3d. şehir içi araba sürüş simülatörü, yeni 2022'deki en iyi araba park etme oyunlarından biridir.

gerçek araba sürüş simülatörü - araba sürme oyunu çevrimdışı
Sürüş okulunda nihai sürüş becerilerinizi geliştirmek için en iyi sürüş taktikleriyle araba wala oyununda 3d araba park edin - araba simülatörü 3d. Modern şehir karayolu yolunda araba kullanmak kolaydır, ancak imkansız araba park etme ve tehlikeli araba park yerlerinde araba park etmek zor bir iştir. klasik araba park etme oyunu, park etme macera oyunu için tamamen ücretsizdir. gerçek araba simülatörü, araba sürücünüzü test etmek için zorlu seviyelere sahiptir, modern prado jeep oyununun her seviyesi önceki seviyelerden daha zordur. Engelleri geçerek 3d araba sürüş oyunu becerilerini ilerletin. Üç yıldızlı mükemmel sürüş arabası 3d ile başararak ekstra sürüş zorluğu bonusunun tadını çıkarın. Eğer gerçek araba park etme oyunu ve çılgın araba sürme oyunu oynamayı seviyorsanız, o zaman bu araba park etme oyunu 3d araba yarışı bedava oyunları tam size göre.

araba park etme oyunu 3d araba yarışı ücretsiz oyunlar simülatörü
lüks arabanızı, bir araba wali oyunu uzmanı olmak için eksilerini, engelleri ve diğer engelleri çarpmadan zaman vererek park edin. şehir otoparkı, yeni park etme oyunu 2022 için oyun alanı ve büyük şehir haritası ortamlarında güzel şehir otomobili sürüşünü ve park etmeyi keşfetmek için araba oyunları sürücüsü. Nihai araba park etme oyunu, sürücüyü gerçek araba kullanıyormuş gibi hissettirmek için yüksek kaliteli grafiklere ve gerçekçi araba iç mekanlarına sahiptir. yeni araba oyunları 2021, muhteşem araba park etme görevleri, modern araba sürüş zorlukları, gündüz, gece ve yağmur modlarının birçok özelliği ile birlikte gelir. süper araba sürüş ve park etmede direksiyon simidi, eğim, cayro ve dokunmatik düğmeler dahil olmak üzere farklı kontrollerle yarışçı arabalarınızı kontrol edin. klasik araba park etme oyunu 2022 internet bağlantısı gerektirmeyen çevrimdışı bir oyundur.

çok seviyeli araba park etme oyunlarının özellikleri 3d:
➤ modern araba oyunu.
➤ şehir arabası çevrimdışı oyun 3d.
➤ gerçekçi motor sesleri, yüksek kaliteli grafikler ve araba modifikasyonları.
➤ (gyro, direksiyon ve dokunmatik düğmeler) dahil olmak üzere fizik tabanlı araba sürüş kontrolleri.
➤ Gerçek gibi iç mekanlara ve park sensörlerine sahip çeşitli yarış arabaları ve aile arabaları.

Daha az gör Daha fazla gör

sürüş simülatörü araba oyunlar oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye sürüş simülatörü araba oyunlar yazarak arayın.

  • sürüş simülatörü araba oyunlar uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) sürüş simülatörü araba oyunlar uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki sürüş simülatörü araba oyunlar ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın