Grand Jail Prison Break Escape

Grand Jail Prison Break Escape

Aksiyon | Game Zee

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 6 Eyl 2022

Oyun Özellikleri

Hapishaneden kaçış oyunları, hapishaneden kaçış savaşı atış oyunlarının hapishane yetkilileri tarafından cezai olarak parmaklıkların arkasına konan yasadışı olarak iddia edilen bir kişi için kaçış görevini yerine getirmek için çok asil ve zor bir görev sunuyor. Grand Jail Break Prison Escape New Prisoner Games görevini yeteneğinle oyna Ve yasadışı bir şey yapmadığı ve hapishanesi tamamen temelsiz olduğu ve hapishaneye ödenen ağır rüşvet parası nedeniyle hapishaneden kaçış oyunlarının bu sefil durumunda ölmesine izin verme yetkilileri polis hapishanesinden kaçış oyunlarının suçluları tarafından kırın. Bu hapishane oyununda onun hapisten kaçış görevini omuzlarınıza alın ve kendi mavi baskılarınızı ve jailbreak oyunlarının yeni jailbreak planını yayın.

Mahkum kaçış oyunlarının güvenlik görevlilerinin kesin tahminini alın ve hapishaneden kaçış oyunlarında tamamen gizli bir şekilde hareket edin, böylece hiçbir hapishane görevlisi, istediğiniz polis jailbreak oyunları hücresine doğru ilerlemenizi koklayamaz. Hapishanede hayatta kalma oyunlarının tüm risklerini ortadan kaldırmak için her türlü kurşun geçirmez üniforma giyin ve bu yeni hapishane hapishane kaçış oyunu macerasında ilerlemenize gerçek bir hız verin. Hapishane hapishanesinden kaçış oyunlarının doğru yönüne gittiğinizden emin olun ve cezai kaçış oyunlarının güvenlik kameralarından uzak durmak için seviyenizi en iyi şekilde deneyin.

Hapishanede hayatta kalma misyon oyunlarının tüm güvenlik ajanları yüksek alarm durumundadır ve bu hapishane hayatta kalma oyunları gezisinde küçük bir hata bile hayatınız üzerinde derin bir etkiye neden olabilir. Hapishane oyunlarından cezai kaçışın bu hapishaneden kaçış işlemini ikna edici ve komuta edici bir şekilde başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için hapishaneden kaçış oyunlarının tüm güvenlik önlemlerini atlayın. Şehir hapishane oyunlarının tüm yetkililerine, hapishane kahramanınızın polis hapishane oyunlarının güvenliği ve başarılı bir şekilde kaçması için hayatınızı riske atacak kadar cesur ve cesur olduğunuzu söyleyin.


Grand Jail Break Prison Escape özellikleri:
Merkez şehir hapishanesi.
Gerçek hapishaneden kaçış planı.
Pratik kaçış görevi.
Açık hapisten kaçış macerası.
Sonsuz kaçış heyecanı.
Etrafında güvenlik görevlileri.
Hassas kamera açıları.
Kırmızı alarm oyun pozisyonu.

Şehir hapishane oyunlarının zorlu ve yorucu hapishane kaçış planı görevini pratik olarak gerçekleştirmek için merkezi kaçış hapishane oyunlarının bu yeni ortak girişimine girin. Gelecekte imkansız hapisten kaçış oyunlarının bu yeni uygulamasını yükseltmemize ve modernize etmemize yardımcı olun.

Daha az gör Daha fazla gör

Grand Jail Prison Break Escape oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Grand Jail Prison Break Escape yazarak arayın.

  • Grand Jail Prison Break Escape uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Grand Jail Prison Break Escape uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Grand Jail Prison Break Escape ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın