geyik avcı oyun

Gamers Trend

Son Güncelleme 30 Temmuz 2019

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Geyik avı oyunu safari jeepinde unutulmaz sürüş keyfi yaşamanız için burada ve ormandaki geyikleri avlamak için orta avrupalı ​​ormanda ulaştıktan sonra. Ormanda geyikler, aslanlar, filler ve tilkiler gibi vahşi hayvanlarla doludur ... ve bütün seviyeleri başarıyla tamamlamak için onları avlamak zorundasınız. Amaç ve vahşi ormanda hayvanlar ateş ve en iyi geyik avcısı olmak. Geyikler ve diğer vahşi hayvanlar merak ediyor bu oyunda african ormanda olduğu gibi bir orman var, bunları bulup avlamak zorundasın. Sizin için farklı atış aralıklarına sahip farklı güçlü silahlar ve tabancalar bulunur, kendi seçiminize göre herhangi bir silah seçmeli ve geyik avı yapmalısınız. Çok maceraperest, heyecanlı ve riskli bir oyundur. Hayatınızı büyük bir risk altına sokarak vahşi geyikleri avlayacaksınız. Filler, aslanlar ve diğer ölümcül geyikler de dahil olmak üzere vahşi hayvanlar saldırabilir ve sizi öldürebilir. Herhangi bir yan ve herhangi bir vahşi hayatı görmezden gelmeden onları akıllıca avlamak zorundasın. Gemileri avlamaktan önce öldürmek ve seni öldürmek için geyikleri avlamak. Vahşi hayvanları vurmak ve öldürmek için güçlü silahlar kullanın. Gerçek zamanlı vahşi hayvanlar avcılık deneyimini alacaksınız ve Afrika ormandaki uzman avcı olacaksınız.
Bu geyik avcılığında çoklu av zorlu düzeyler vardır. Tüm gelen seviyeler önceki seviyeden daha karmaşık ve tehlikelidir. Bu zorluklarla yüzleşmeli ve tüm karmaşık seviyeleri temizlemeliyiz. Safari avcı oyunu çok gerçekçi eşsiz avcılık fikri. Gerçekten bu safari geyik av 3d oyun meydan seveceksiniz. Google oyun mağazasında diğer geyik avı oyunlarından daha basit ve kolay bir oyun. Herkes bu oyunu oynayabilir. Bu gerçek av avı meydan okuyan 2018 oyununu oynayarak aslan avlanma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
4 farklı ortam türü ör. Kar, çöl, dağlar ve ormanda vb ... bu av zorlu oyunda geyikleri avlamanızı sağlar. Her çevre için 6 farklı zorlu seviyeyi oynamak ve tamamlamak için geyik sayısı artmaktadır. En iyi ormancı avcı olmak istiyorsanız, bu oyun sizi bekliyor. Bu oyunu yükleyin ve benzersiz özelliklerin tadını çıkarın.
Özellikler:
 Farklı av tüfekleri ve av tüfekleri
 Safari ormandaki aslanlar, filler, kurtlar, geyikler vs ... dahil olmak üzere vahşi hayvanlar
 4 farklı ortamda örneğin; Kar, orman, çöl ve dağlar
 Her çevre için artan sayıda geyik ile zorlu 6 seviye
 Silahlarda sınırsız mermi var bu oyunda
 Hayvanların tam hedefini hedeflemek
 Hedefi silmek için kamerayı yakınlaştırın
 3d safari parkı maceracı ormancılık ortamı
 Çekim düğmesi, zoom kamerası düğmesi, joystick gibi basit ve kolay oyun ...
Bu geyik avı oyununu cihazlarınıza indirin ve yükleyin ve bu oyunu oynadıktan sonra olumlu geribildirim verin. iyi şanslar...

Daha az gör Daha fazla gör

geyik avcı oyun oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye geyik avcı oyun yazarak arayın.

  • geyik avcı oyun uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) geyik avcı oyun uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki geyik avcı oyun ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın