Su Parkı: Eğlenceli Su Kaydırakları

Su Parkı: Eğlenceli Su Kaydırakları

Klasik Hippo Kids Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç

Son Güncelleme 23 Aralık 2019

Oyun Özellikleri

Aktif dinlenme ve adrenalin sever misiniz? Roller-coaster ve diğer aşırı ırkları sever misiniz? Öyleyse Hippo ile birlikte su parkına gidelim! Komik çocuk oyunları, su kaydırakları, suya atlar ve diğer inanılmaz ilgi çekici yerler bizi bekliyor! Yüzme havuzuna atlamak, yüzmek ve eğlenmek zamanı! Su kaydıraklarında yeni çılgın yarışları denemek için arkadaşlarını ara. Su parkı simülatörü tüm aile için yaratılmıştır, bunlar en iyi çocuk oyunları!

Şimdi yaz geldi. En iyi çocuk oyunlarını hatırlatmanın zamanı geldi demektir. Hangi eğlence en iyisidir? Tabii ki, bu çeşitli ve eğlenceli su konumlar! Bu yüzden dost canlısı bir aile büyük şehir su parkına gidiyor! Burada birçok ilginç eğlence var. Tüm ilgi çekici yerleri bir yaz günü ziyaret etmek için yeterli zamanınız olmayacak. Bu yüzden her gün su parkını ziyaret edeceğiz! Bilet ofisinde bilet alın, servet tekerleğini döndürün ve çocuklar için hoş bonuslar kazanın! Daha sonra yüzmek ve eğlenmek için yüzme havuzuna gideceğiz. Peki ya sudaki aşırı sıçramalar? Su kaydıraklarında en çılgın yarışları deneyin. Birçok seviyeye geçin ve yeni bir eğlence açın! Lunapark simülatörümüz, sizin ve çocuklarınız için çok eğlenceli, adrenalin ve mutluluğa sahiptir!

Eğlenmek için zamanı! Ücretsiz çocuk oyunları indirin ve mutluluk ve heyecan dolu maceralarla dolu dünyayı ziyaret edin! Yeni komik çocuk oyunlarını, su kaydıraklarını ve diğer ilgi çekici yerleri deneyin ve Hippo ile birlikte dev bir su parkını ziyaret edin!

Daha az gör Daha fazla gör

Su Parkı: Eğlenceli Su Kaydırakları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Su Parkı: Eğlenceli Su Kaydırakları yazarak arayın.

  • Su Parkı: Eğlenceli Su Kaydırakları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Su Parkı: Eğlenceli Su Kaydırakları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Su Parkı: Eğlenceli Su Kaydırakları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın