Çocuklar için 384 Yapboz

Abuzz

Son Güncelleme 1 Şubat 2020

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Çocuklarımızın puzzle oyunlarının ve ebeveynlerin 1000+ olumlu yorumlarının büyük başarısından sonra, meşgul olduk ve tüm "Çocuklar için Yapboz" oyunlarının ekstra büyük, mega paketini yaptık. Bu doğru, şimdi Hayvanlar kapak 180+204 bulmacalar bir paket olabilir, Gıda, Banyo, Mutfak, Mobilya, Arabalar ve sadece $ 2.99 Araçları - ve 35 nesneler ücretsiz ilk kez denemek için.

Uyarı: Eğlenceli ve eğitici yapbozlar hakkında bahsediyoruz! Çocuklarınız bu yüksek kalite dizaynlı ve bol animasyonlu yerleştirme yapbozu oynarken kelime haznelerini, hafızalarını ve bilişsel becerilerini geliştirecekler.

Konular:
Hayvanlar - Bizim en popüler bulmaca, 100+ hayvanlarla oynamak için - at, inek, domuz, koyun, ördek, tavuk, eşek, köpek, kedi, tavşan, arı, kelebek, fare, tavuskuşu, maymun, baykuş, balık, yunus, penguen, kurbağa, panda, zürafa, aslan, kaplan, fil, ayı, deve, kaplumbağa, timsah ve zebra.
Yemekler - İçeriğinde Lezzetli meyveler ve Nefis sebzeler gibi birçok tür bulabilirsiniz, bu “lezzetli” yapbozda hemen hemen her şeyi kahvaltı niyetine yiyebilirsiniz.
Banyo - Banyo zamanı. Çocuğunuz lastik ördekten elbise kurutma makinasına kadar sayısızca kelimenin telaffuzunu en sevdiği banyo oyuncaklarından öğrenebilir.
Mutfak – Anne yemek veya kurabiye yaparken yardımcı olmak isteyen var mı? Pekala, anne meşgul iken neden Mutfak yapbozumuzla oynamıyorsunuz?
Eşyalar – Hatırlanması gereken tüm eşyalar, bu küçük çocuğunuz için zor gelebilir. Bu yapbozumuzun sayesinde oyun oynayarak ve eğlenerek evde hatırlaması gereken tüm eşyaları ezberleyebilir.
Arabalar – Tur atmaya hazır mısınız? Bu harika yapbozun içeriğinde 30 tane farklı özel ve toplu taşıma aracı bulabilirsiniz. Çocuğunuz hepsini biliyor mu? Tekrar düşünün
Aletler – Babaları ile birlikte bu yapbozu oynayacaklar, küçük ustanız evde bulunması gereken tüm aletleri ve ne için kullanıldıklarını öğrenecekler.

Özellikler:
* 180+204 basit objenin adını, telaffuzunu ve seslerini içeren yapbozlar
* Reklam yok, Sosyal Linkler yok – sadece eğlence ve eğitim amaçlı olarak düzenlenmiştirler
* Ahşap bulmaca efektleri ile benzersiz oyun
* Kolay ve sezgisel çocuk-dostu arayüz
* 30 farklı dil ve telaffuz - İngilizce, Arapça, Çince, Danca, Hollandaca, Filipinli, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Makedonca, Malay, Norveççe, Sırpça, Portekizce, Rusça Lehçe, İspanyolca, Tayca, Türkçe, Ukraynaca ve Vietnamca.
* Bulmacalar arasında kolay geçiş
* Ekran boyunca bulmaca parçalarının kolay hareketi
* Yüksek kaliteli renkli grafikler
* Hoş arka plan melodileri
* Her doğru çözülmüş bulmacadan sonra balon animasyonu ve mutlu tezahürat

Eğer uygulamanın tasarımını ve uygulamalarımızın ve oyunlarımızın etkileşimini nasıl iyileştirebileceğimiz ile ilgili herhangi öneri veya geribildiriminiz varsa, lütfen web sitemizi ziyaret ediniz http://iabuzz.com/ veya kids@iabuzz.com mesaj bırakınız.

Daha az gör Daha fazla gör

Çocuklar için 384 Yapboz oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Çocuklar için 384 Yapboz yazarak arayın.

  • Çocuklar için 384 Yapboz uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Çocuklar için 384 Yapboz uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Çocuklar için 384 Yapboz ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın