çok otopark rota araba oyun

GamePod

Son Güncelleme 15 Haziran 2020

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Park patron araba oyunu ile park becerilerini cilalama zamanı. Çeşitli motorlu araba park oyunlarını oynamış olabilirsiniz, bu sefer profesyonel park becerileriniz bu çok katlı otomatik araç park simülatöründe test edilecektir. Bu engelsiz otopark ücretsiz oyun tipik otopark araba oyunlarından farklıdır. İşte lüks araç parkçı manisi, iki farklı klasik otopark sistemini park edeceksiniz. Bir ortamda, yeraltı otoparkında daha hızlı bir araç kullanmak zorundasınız. Ancak diğer sistemlerde, sürücünün çok katlı bir binada süper bir araba kullanması gerekiyor. Bu çok öykülü araba çılgın park 3D 3 Oyunu görevlerini tamamlamak için uzman bir yarış arabası park sürücüsü olmanız gerekir.

Ispanyolca sistemiyle başlayan motorlu araç parkının engellenmesinden sonra, uzman parkçı yeraltı otoparkına park etmek zorundadır. Dikkatli bir şekilde 3D turbo araba sürün, çünkü bu çoklu araba yarışında farklı engeller var: park simülatörü oyunu. Yarış raketine yavaşça bastığınızda, bu 3 boyutlu kentsel otopark simülatöründe kentsel aracınızı kontrol edemezsiniz. Bu imkansız park yeri simülasyonunun keskin dönüşü ve dar yolundan sürüş sırasında fotoğraf makinenizi ayarlayın. Yola koni, engel veya herhangi bir engelle karşılaşırsanız, bu harika çok katlı araba parkını 3D oyuna sonlandıracaktır. Bu kentsel park simülasyonunda dik yüzeye ve konteynırlara tırmanmak için rampaları kullanabilirsiniz. Kesin olarak bu araba sürücüsü oyunda dublör araba sür. Dönmeyin ve bu dalış yeni okul park oyununun tüm görevlerini deneyin 2019. Bu tokyo araba simülasyonu 3D park oyununda sıkışırsanız, sokak limuzininizi tersine çevirebilirsiniz. Otoparka doğru yolu ayarladıktan sonra. Eski model araba sürüş simülatörünüzü hızlandırın, çünkü yeni okula park etme oyunlarının sürmesi 2019 tükeniyor. Kaldırıcıya sürün. Orada durun ve motor kaldırıcının ortasına park edin. Kaldırma park makinesi engelini kaldırıyorsa otopark ücretsiz oyunlar işin geri kalanını yapacak.

Öte yandan, çok dilli otoparkın ikinci taşıyıcısı 3 yıldızlı bir Alman otomobil lüks park sistemidir. Burada, tüm eğlenceli araba park oyunları diğer park spor araba oyunları gibidir. Tek fark, şoförün şoförünün bu komik araba oyununda modern arabalarda yüksek bir binası var. Aracı dikkatli sürün ve engellerden kaçının. Yavaşlayın ve dar yollarda ve eğimli yokuş yukarı tırmanıyor zaman ayırın. Bu modern drift araba park oyunu size Dr. olmak için eğlenceli sınırsız zaman verir otopark Bu engelini kaldırmak otopark oyun size farklı yarış arabaları ve eski model arabalar sunar. Ayrıca, eski klasik motorlu taşıt, uzman bir otopark sürücüsünün ellerinde iyi görünüyor.

Oyun Özellikleri

- 100 Değişken İnanılmaz Seviye
Lüks lüks otopark
- birden fazla lüks araç
- 3 farklı direksiyon metodu (direksiyon, eğim, oklar)
- Zorlu otopark seviyeleri
- Bağımlılık 'öğrenmesi kolay, ustalaşması zor' Oyun oyunu
- Taksiler, spor arabalar, kamyonlar, kamyonetler ve daha fazlası dahil araçlar

Wi-Fi'iniz yoksa, akıllı otoparkı süper oyunlar tamamen ücretsiz sürmeye devam edebilirsiniz.
Çok hızlı hızlı bir şekilde bu ilginç çok öykülü araba çılgın park 3D 3 android akıllı telefonlarda Google Play Store'dan IBM Games tarafından sunulan.

Daha az gör Daha fazla gör

çok otopark rota araba oyun oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye çok otopark rota araba oyun yazarak arayın.

  • çok otopark rota araba oyun uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) çok otopark rota araba oyun uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki çok otopark rota araba oyun ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın