ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

"Silah Ateş Ateş Savaşı" 3D FPS oyunu. Oyunda üstün atış teknolojisi elit katil rolünü oynarsınız. Tamamen silahlı ölümcül teröristlerle karşılaşacaksınız, onlar iğrenç. Görevini tamamlamak ve onlar tarafından yok edilmemek için, herşeye çıkmak zorundasınız. Tabanca, tüfek, makineli tüfek vb. Dahil olmak üzere çeşitli silah ve ateş kullanabilirsiniz. Farklı sahneleri seçmek ve onlarla savaşmak oyunu ilginç hale getirecektir. Mükemmel oyun tarafından şaşıracaksınız. Ne bekliyorsun, onlarla savaşmak için hızlıca kolları topla. Son ipuçları, kendine iyi bak, merhamet göster, iyilik!

***Oyun özellikleri:

*** Oyuncular için çeşitli oyun modları vardır. Zaman kısıtlı Modu, düşmanı yok etmek için sınırlı bir zamanınız var, bu görevler başarısız olsun. Rehine modunda, terörist tarafından kontrol edilen rehineleri kurtarmalısın. Her neyse silahları toplaman ve düşmanla çaresizce mücadele etmelisin.

*** Oyun Çöl II, Buz ve Kar, Farsça Şehir, Harap City gibi muharebe haritaları, çeşitli sunuyor. Bu haritalar üzerinde fantastik dövüş deneyimi yaşayacak ve gerçekçi parlak savaş sahneleri tarafından şok olacak.

*** Arsenal sizin için çekici ateşli silahlar sağlayacaktır. Hangi AK47, M4A1, M249, Deagle, Grozo, Barrett, AWP, MP5 ve benzeri gibi silahları içerir. Tüm silahlar çok gerçekçi, ben size doğrudan bir çekim deneyimi duygusu vereceğine inanıyorum.

*** Oyunun çalışması çok güzel, oyun pürüzsüz, gerçekçi ses efektleri, enfes efektler, kesinlikle bir çekim deneyimi yaşatıyor. Kan, Ses, Efektler, GamePlay, her şey mükemmel. Yapman gereken şey, merminin teröristin bedenine deldi.

*** Her biri bir düşmanı yok eder, altın ödül alacaksınız. Daha sofistike silahlar veya başka yararlı öğeler almak için paraları kullanabilirsiniz. Ayrıca, kimin daha güçlü ve daha güçlü olduğunu görmek için diğer oyuncularla karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Puanınız sıralamaya yüklenecek.

*** Önemli olan oyun ücretsiz, her şey bedava. Silahlarınızı ve tecrübelerinizi hızla alın.

Silah Savaşı Silahlar oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Silah Savaşı Silahlar İndirin