Kent tren sürücü- tren oyunlar

Kent tren sürücü- tren oyunlar

Simülasyon | Imperial Arts Pty Ltd

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 22 Tem 2022

Oyun Özellikleri

Eğer gerçek bir tren kullanmayı hiç merak ettiyseniz, bu Euro yolcu tarzı tren oyunları 2021'de şimdi şansınız. Bu karmaşık tren operatörü ağına bir göz atın ve oyununuzu buna göre planlayın, ayrıca endişelenmenize gerek yok ücretsizdir, bu yüzden Ekranda ve kontrol konsolunda gerçek tren mekanik fiziği ile gerçek tren dünyasında tren sürüş simülatörü operatörü yolculuğunuza başlamak için şimdi indirin. 3d şehir treni simülatör oyununda, tüm şehir metro istasyonlarında ve yolcu taşımacılığında en son model trenleri sürmenin tüm eğlencesini bulacaksınız ve ayrıca kargo teslimatı için yarışan kargo trenlerini kullanacaksınız. 3d tren yarışçısı sim için yapılmış en iyi demiryolu ağı terzisi, 2018'deki tüm araba yarışı oyunları arasında en sevdiğiniz mobil oyununuz olacak.

Metro şehirlerarası tren simülatöründe Hint tren sürüş oyunları 2018 oynarken, oyun deneyimini daha eğlenceli ve eğlenceli hale getirecek en heyecan verici 3d grafik modern 3d şehir metro ortamını ve şaşırtıcı ses efektlerini deneyimleyeceksiniz. Elektrikli buharlı tren sürücü simülatörü operatörü tren yarışını 3d oynamayı o kadar çok seveceksiniz ki, başka hiçbir yarış simülatörü oyunu oynamayacaksınız ve gerçek tren istasyonu tamircisi ile bu gerçek tren simülatörü oyununun keyfini çıkarmaya devam edeceksiniz. Hint tren istasyonu sürüş oyunları 2017'de sürüş o kadar kolay değil, herhangi bir kazayı önlemek ve en iyi kargo tahrikli tren park operatörü olmanıza yardımcı olmak için gerçek metro tren yarışçısı simülatör oyunları 2018 sürmek gibi sürüş becerileri konsolunuzda ustalaşmanız gerekecek. Modern 3d şehir treni simülatörü oyununda en iyi sürücü olmak için yeni çin yolcu treni oyunları 2018'de kariyerinize başlayın.

3d şehir tren operatörü simülatörü oyunu, kargo taşımacılığı simülatörü ve yolcu taşımacılığının birleşimidir. Metro Hint treni sürüş simülatörü oyunları 2018'in kontrolünü elinize alın ve elektrikli buharlı tren sürüş simülatörü oyununda yolcu taşımacılığı tren imparatorluğunuzu kurun. En iyi kargo treni park etme oyunlarını oynayın. En iyi trainz simülatörü Mağazadaki en iyi trainz oyunu, 3d şehir tren operatörü simülatör oyununda gerçek trenleri sürmenin tüm eğlenceli ve heyecan verici oyun deneyimine sahiptir. Euro yolcu treni sürücüsü simülatörü gibi birbiriyle birleşen tüm farklı tren istasyonu rayları ile bu oyun için eksiksiz bir demiryolu ağı yerleştirdik, tüm trafik ışıklarını ve hız sınırlarını sağlam tutarak bu Hint tren sürücüsü oyunu 2018'i en iyi hale getirdik mağazadaki tüm gerçek tren simülatörü.

Özellikleri:-
• Şehir metrosu 3d gerçekçi grafikler
• Gelişmiş ve kolay kontroller
• Gerçekçi yolcu ve kargo taşıma senaryoları
• Şehirdeki metro istasyonlarına giden geniş demiryolu ağı.
• Gerçekçi 3D tren modeli buharlı, dizel ve elektrikli

Daha az gör Daha fazla gör

Kent tren sürücü- tren oyunlar oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Kent tren sürücü- tren oyunlar yazarak arayın.

  • Kent tren sürücü- tren oyunlar uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Kent tren sürücü- tren oyunlar uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Kent tren sürücü- tren oyunlar ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın