Kent taksi sürme simülatör: çevrimiçi oyunlar 2020

Imperial Arts Pty Ltd

Son Güncelleme 6 Ocak 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

İlk işinizi almak için arkadaşınıza karşı yarışmakta olduğunuz mağazada ilk uygun Multiplayer taksi simülatör oyunu, ya da ASAP'ı seçip bırakarak ve kendiniz için para kazanmak için dünyanın dört bir yanındaki rakiplere karşı oynayabilirsiniz . İlk 100 doları kazanan ve ekstra ödül kazanan, tüm odadaki ilk taksi şoförü olun. Ekstra ödül ile kendiniz için daha hızlı bir taksi satın alabilirsiniz; bu da işlerin daha hızlı yapılmasını sağlar.
Çılgın araba taksi ve deli taksi şoförü hakkında çok şey duydum, burada sokak taksisi oldukça ayık, ama bu araba simülatörü oyununda haftasonu geceleri, gerçek araba taksi oyunlarında en üst sırada yer alan yolcular hakkında aynı şeyi söyleyemeyiz. 2018. Uzun saatler boyunca yolda kalmak ve bazı çılgın salaklar sizi yarış niyetleriyle almaya çalışıyorlar ya da işin tam zamanında yapılması için yarışmak zorunda kalıyorsunuz, zaman zaman çok hareketli olabilir. Polise dikkat etmelisin ki, otoparkta rezervasyon yapmamaya dikkat etmelisin ya da hızlı bir yol olduğunu düşünerek, tüm trafikle şehir yolunda çılgınca imkansız bir macera için bir kamyoncuya gelmelisin.

Taksi sürüşü, gece vardiyası yapmak istediğinizde veya hafta sonları fazladan para kazanmak istediğinizde zorlu bir iştir. Yolcular endişeyle bekliyor, çok oyunculu modda zamana karşı yarışıyorsunuz, aynı zamanda şehir caddesindeki bazı kötü araba sürücülerine karşı yarışmak zorunda kalabilirsiniz. Gerçek bir şehir taksi şoförü oyunu 2018 olarak karşılaştığınız zorluklar bu taksi simülatörü 2017 oyunda çok büyük. Yolcular sarhoş, bazı durumlarda konuşamıyorlar. Şehir içi taksi sürüş simülatörü 2018'de profesyonel bir Cabby olarak, tüm bu koşullardan kurtulmanız gerekiyor. Bu 3B simülatör 2017'deki bu kaçınılmaz tepe taksi şoförü oyun koşullarının bir kısmından kaçınmak için bu araba taksi oyunları 2018 sırasında size ipuçları verilmiştir.

Bu arada, bir günlük taksici olarak, ayık müşterilerle uğraşıyorsunuz, ama onlar çılgın şehir taksi şoförü sim 2016 arabasıyla geliyorlar, çünkü en iyi taksi sürüş simülatörü 2017'de çalışmalarına geç kalıyorlar. sabahın erken saatlerinde uçuşları yakalamak zorunda kaldıklarından geç saatlere kadar koşuyorlar, bu yüzden bu araba taksi oyunları 3d'de sabahın en yoğun saatlerinde bazı benzersiz taksi şovu yetenekleri gösterin. Havaalanı taksi sürüş oyunlarının, otopark yerine polis tarafından rezervasyon yaptırmamak için otopark yerine taksi durağına gitmesi ve 2016 yılında araba taksisinde herkes için imkansız olan ağır para cezalarını ödemesi gerekiyor.

Bazı çılgın şehir taksi şoförü şehir caddesinde, tüm şehir caddelerinin kendilerine ait olan araba kullanıyor. Polis trafiğinin imkansız ve kaçınılmaz sorunlarından kaçınmak için diğer trafiğe saygı gösterin ve tüm bu meseleleri paylaşmak ve bunlardan uzak durmak ve bu dağ taksisinin tadını çıkarmak için yolun bulunduğu 2016 gibi, park görevlileri olarak şehir korucusu olabilir. Neden bu gerçek araba taksi simülatörü 2018 oyununun gerçekten zevkini almak istiyorsanız, yolcunun bulunduğu yeri sürekli hareket halindeyken ve onu başka bir taksiden önce tutmanız gereken yeni uber teneke modumuzu denemiyorsunuz.

Tüm araba taksi oyunları Fab çılgın havaalanı taksi şoförü oyunları.
Bu gün ve yaş çok modern taksi sim 2016 multiplayer oyun.
Havaalanı taksi yolcu oyunları bugüne kadar en iyi havaalanı taksi simülatörü 2017.

Daha az gör Daha fazla gör

Kent taksi sürme simülatör: çevrimiçi oyunlar 2020 oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Kent taksi sürme simülatör: çevrimiçi oyunlar 2020 yazarak arayın.

  • Kent taksi sürme simülatör: çevrimiçi oyunlar 2020 uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Kent taksi sürme simülatör: çevrimiçi oyunlar 2020 uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Kent taksi sürme simülatör: çevrimiçi oyunlar 2020 ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın