Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun

Imperial Arts Pty Ltd

Son Güncelleme 14 Mayıs 2020

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Forkliftin tam manevraları ile inşaat kamyonunu yükleyerek ve aracı hedefe doğru sürerek şehirdeki Oluşturucu'ya yardım et ve aynı zamanda eşyalarını hızla boşaltması için yardım et ve bir sonraki işine git.
Şehir kurma oyunlarında aşırı bir Kamyon Sürücüsü olmak ister misiniz? .Olay Eğlence ve Beceri römork kargo forklifti Sürücü ve Park Etme Oyunları 2017.

Fantastik ve şaşırtıcı inşaat simülatörü 2018 şehirdeki işi yapıyor. Hayatında hiç kamyon sürücüsü, park damperli kamyon sürüş simülatörü, kargo forklift simülatörü, ağır inşaat makineleri olmayı denediniz mi? Şimdi aşırı kamyon sürüş simülatörünün 2017 parkını öğrenmeye başlayalım. Büyük römork sürücüsü olmak için direksiyon simidinin arkasına oturun ve bu kargo forklift simülatörü 2018'i ve şehir yapımı oyunlarda 2018 geliştirilmekte olan diğer ağır makineleri kullanarak farklı malzemeler yüklemek ve teslim etmek için gidin. Şehir damperli kamyonunuzu şehir otoyollarında dikkatli sürün, çünkü büyük bir inşaat şehir kamyonu sürüş simülatörü 2017 makinesini kullanıyorsunuz, çok fazla araba sürmek kolay, yolda otobüs koçu bisikletleri kullanmak, ancak römork sim kamyonunda aşırı kamyonları sürmek için dikkatlice sürmek 2017 ve diğer trafiğe çarpmaktan kaçının. Römork sürüş becerisinde uzman olun ve her durumda kolaylıkla damperli kamyonları park edebilirsiniz. Akıllıca park edebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Tüm beceri öğrenmek için bu inşaat şehir kamyon sürüş oyunları oynayın. Diğer bisikletler, otomobiller ve yoldaki diğer araçlarla ilgili acil durum kazalarından kaçınmak için dikkatlice römork sim 2017'yi sürmeniz ve doğru yere park etmeniz gerekir.

Şehir kurma oyunları yapım simülatöründe treyler sürücüsü olarak göreviniz, farklı pazarlardan farklı malzemeler yüklemek ve şehirdeki birçok dükkana teslim etmek ve trafik akışını düz tutmak ve şehirlerarası boşluğu boşaltmak ve aşırı mega aracınızı sitedeki doğru yere park etmektir. alan kaldırıcı için özel park yeri, damperli kamyon. Park yeri, park alanı, bisiklet, otobüs; Sadece vinç, damperli kamyon, kaldırıcı ve ağır nakliye gibi büyük araçlar için yapılmış park alanınızı bulun. Damper sim 2017'deki her alanda damperli kamyonunuzu yüklemek ve boşaltmak için büyük bir inşaat vinci bulunmaktadır.

Şehir inşaat kamyonu simülatörü 2018, aşırı kamyon sürüş oyunlarını (2108) öğrenmek ve tadını çıkarmak ve kaldırıcı ile diğer teslimatların taşınması için taşıma, vinç ve kaldırıcıyı çalıştırmak için en iyi platformdur. Ega aracınızı direksiyon simidi hızlanması ve fren pedalı gibi aktif kontrollerle kontrol edin. Park yeri için sarı ok yönünüzü takip edin, inşaat vinci, damperli kamyon ve şehir forkliftini herhangi bir inşaat simülatörünü 2 park alanına götürün, şehir yapımı oyunlarda hint kamyon şoförü inşaat oyunları 2018.

kargo kamyon park oyunları ve inşaat oyunları 2017 mobil cihazlarda oynamak için harika, 3D park oyunları, HD 3D grafikler, harika hava koşulları, güzel kontroller güzel şehir kurma ve sunma, gerçek römork sim 2017 ses gibi çekici ses tüm zorlukların tadını çıkarabilirsiniz ve gerçekçi fizik.

offroad Kamyon Sürücüsü simulaotr 2017 Teklifler:
• Şehir inşaat simülatörü için gerçek fizik.
Büyük inşaat şehri büyük kamyon sim, gerçek sürüş deneyimi ve aktif kontroller, sorunsuz sürüş için dokunmatik ve direksiyon.

• Farklı Araçlar:
Bu forklift oyunlarını sürmek ve eğlenmek için offroad kamyonlar, forklift gibi farklı sürüş simülatörleri.

• HD Grafik
Yüksek Çözünürlüklü Grafikler, Şehir forklifti oyunları ve şehir haritasının en iyi konumlarda sürülmesi için üretilmiş gerçekçi ortam terzi.


• Her Yerde Oynat:
Trailer sim 2017, ofiste, evde, metroda veya parkta her yerde ücretsiz olarak oynamak için ücretsizdir ve internet bağlantısı gerekmez ve gerçek euro kamyon sürücüsü 2018 olur.

Daha az gör Daha fazla gör

Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun yazarak arayın.

  • Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Kent inşaat simülatör: forklift kamyon oyun ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın